عجیب و غریب, پزشکی ربات منازعه صورت خود Jabs شما را با یک سواب بینی

یک تیم از مهندسین ساخته شده است یک ربات جدید که می تواند به طور خودکار یکی از unsightlier قطعات از coronavirus کار پزشکی: jabbing یک سواب پنبه به عنوان آنجا که می توانید آن را به یک بیمار بینی.

ربات توسعه یافته توسط موسسه کره ماشین آلات و مواد (KIMM) تحت وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات, پرانتز, خود را در برابر یک چهره بیمار در حالی که یک تکنسین در اتاق دیگر کنترل از راه دور یک بار مصرف سواب شبیه به یک مورد استفاده برای COVID-19 تست.

“این تکنولوژی اجازه می دهد تا نمونه بود و برگرفته از افراد ارائه علائم در معرض خطر بیماری حتی بدون تماس مستقیم” دکتر Joonho Seo از KIMM گفت: در آزادی مطبوعات. “من انتظار می رود آن را به صورت مفید در غربالگری از بالا خطر ابتلا به بیماری هایی مانند COVID-19 و امیدواریم که از آن خواهد شد کمک به ایمنی و رفاه پرسنل پزشکی در بیماری های همه گیر و همه گیر.”

این ایده های هوشمند: محدود کردن پتانسیل coronavirus انتقال با کاهش چقدر پزشکی کارگران در واقع تعامل با بیماران. اما از سوی دیگر, آن را سخت به گذشته نگاه مطلق شوک و وحشت در مانکن صورت در حالی که آن را جستوجو کرد.

چشمک زدن دو بار اگر شما نیاز به کمک. اعتبار: Korea Institute of ماشین آلات و مواد (KIMM)

این هولناک دستگاه است که به دور از اولین ربات جدید ساخته شده برای کمک به طور خودکار بيمارستان. همیشه از همه گیری آغاز شد و پزشکان و مهندسین بوده است به دنبال راه هایی برای offload کار بر روی یاران رباتیک به منظور به حداقل رساندن شانس است که آنها گرفتن COVID-19 در حالی که درمان بیماران خود را.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de