عجیب و غریب, فورد ثبت اختراع به شما اجازه می دهد فیلتر Rideshare اتومبیل با بوی

بخش سیگار کشیدن

هفته گذشته فورد به کار گرفته شده برای ثبت اختراع عجیب و غریب است که اجازه بارگذاری و یا Lyft مسافران را انتخاب کنید اتومبیل خود را بر اساس بوی.

ایده این است که برای تجهیز ماشین با سنسور است که می تواند انتخاب کنید تا بو قوی Roadshow گزارش. اگر آنها تشخیص بوی چیزی است که یک سوار به لیست سیاه در یک rideshare برنامه که ماشین و سوار نمی کنید زوج.

آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, اما برای افراد مبتلا به آلرژی جدی از آن می تواند در تماس با یک ماشین بسیار امن تر تجربه.

تکنولوژی برزخ

اغلب شرکت های تکنولوژی ثبت اختراع آنها به هیچ وجه قصد در حال توسعه است. فورد کاهش یافته است به نظر این اختراع خاص به Roadshowبنابراین هنوز معلوم نیست که آیا خودروساز را در واقع دنبال این بو تشخیص سیستم.

نمودار جریان در ثبت اختراع نشان می دهد که چگونه این سیستم کار می کند با سنسور به طور مداوم در تشخیص و به روز رسانی وسیله نقلیه بوی مشخصات و تعیین اینکه آیا برای جفت سواران با راننده آن. به عنوان یک جایزه اضافه شده آن را نیز شامل یادآوری برای رانندگان برای تمیز کردن اتومبیل خود را اگر سواری خودداری کنید چون بو.

تاریخ شب

همچنین مشخص نیست که آیا این سیستم طراحی شده است برای رسیدگی به بوی تنظیمات و یا اگر آن را بیشتر متمرکز در پزشکی خطرات مانند آلرژن یا دود سیگار.

Roadshow گمانه زنی در مورد آینده ای روشن که در آن مسافران نیاز به وارد کردن یک ماشین است که بوی مانند یک نوجوان اسپری بدن یا تند خوشبو کننده هوا — اما مطمئن شوید که یک ماشین را نمی خواهد صدمه دیده است کسی که با شدید حساسیت به بادام زمینی احتمالا اولویت طول می کشد.

ادامه مطلب: فورد فایل های ثبت اختراع نرم افزار برای کمک به خر خر کردن بد بو سوار-نقطه اتومبیل [Roadshow]

بیشتر عجیب و غریب تکنولوژی اختراعات: آمازون اختراع یک سیستم است که به معنای واقعی کلمه شلاق مسائل به مدار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>