عجیب و غریب, Exoplanet ممکن است یک گاز لوله که از دست خود را گاز

گازدار هسته ای

توسط کاوش عظیم دور exoplanet ستاره شناسان باید یک فرصت نادر برای درک بهتر سیستم خورشیدی ما را گاز غول مانند مشتری و زحل.

که به دلیل exoplanet دستمال توال-849b به نظر می رسد در معرض هسته مشابه گاز, غول Space.com گزارش. یک تیم بین المللی از ستاره شناسان گمان کند که هر دو گازدار لایه بیرونی exoplanet شد به نحوی دور باد — و یا هرگز در وهله اول تشکیل — ارائه یک فرصت نادر به زیرچشمی نگاه کردن در زیر هود.

بازی با آتش

چه ستاره شناسان جمع آوری شده تا کنون است که exoplanet در مورد بزرگ به عنوان نپتون اما دارای 40 برابر جرم کل زمین Space.com گزارش. همچنین مدار ستاره خود blazingly سریع شلاق در اطراف یک انقلاب کامل هر 18.4 ساعت.

اما چیزی که آنها نمی دانند چه اتفاقی برای آن در لایه های بیرونی. در این راستا تحقیقات خود به اشتراک گذاشته آنلاین ماه گذشته و به تازگی پذیرفته شده برای انتشار در مجله طبیعتباقی می ماند نظری می باشد.

کیهانی پزشکی قانونی

واضح ترین توضیح برای اینکه چرا تنها هسته TOI-849b باقی می ماند: فضای آن سوزانده شد و دور از نزدیکی آن به یک ستاره Space.com گزارش. آن را نیز ممکن است TOI-849b برخورد با یکی دیگر از exoplanet در حالی که آن را با شلاق در اطراف آن obscenely-سریع مدار.

یا شاید آن را فقط به یک شخص بالغ در اواخر. اگر آن را پس از تشکیل بسیاری از سیستم های خورشیدی در حال حاضر انجام می شود بنابراین این امکان وجود دارد فقط به اندازه کافی مواد خام چپ را به طور کامل تشکیل شده از غول های گاز و معنی آن این بود که تنها تا کنون فقط یک غول هسته.

ادامه مطلب: خارق العاده سیاره بیگانه ممکن است هسته stripped-down گاز لوله [Space.com]

بیشتر گاز giants: ناسا داده ها نشان می دهد چیزی نشت اورانوس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>