پرندگان نشان می دهد همگن را تهدیدی برای تنوع زیستی

همگن ممکن است تهدید اکوسیستم در جغرافیایی بزرگتر مقیاس تحقیقات جدید در پرندگان در آمریکای شمالی نشان می دهد.

مطالعه جدید نشان می دهد که ثبات در منطقه از اکوسیستم در طول زمان بستگی به هر دو تعداد کل گونه های موجود در یک محل و تنوع در گونه های هویت در میان محلات.

“تغییرات که منجر به چیزی شبیه به تنشهای همگن می تواند بی ثبات کننده برای اکوسیستم حتی اگر منجر به از دست دادن گونه است.”

نتایج پیامدهای برای حفظ نمونه کارها متنوع گونه های بومی و در صورت از عمده تهدید های زیست محیطی مانند تغییر آب و هوا بیولوژیکی تهاجم تشدید استفاده از زمین و انسان های دیگر و طبیعی اختلالات. این مطالعه به نظر می رسد در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B.

“تنوع گونه تغییر در بیشتر راه های پیچیده از تنها رفتن به بالا یا پایین و یا تعداد گونه می گوید:” منجر نویسنده Christopher P. Catano های اخیر دکتری فارغ التحصیل از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و زمان تحقیقات فوق دکتری کاردانی در دانشگاه ایالتی میشیگان. “یکی از مهم ترین و آشکار راه هایی است که تنوع در حال تغییر است و با تغییر توزیع گونه ها در سراسر فضا.”

اخیر با مشخصات بالا مطالعات سعی در نشان می دهد چرا و چگونه تنوع زیستی در حال تغییر است در منطقه ای به مقیاس جهانی. دانشمندان صدا هشدار دهنده در مورد زیان خالص از حشرات و ماهی و پرنده و گونه های گیاهی. بسیاری از ترس است که چنین ضرر و زیان ممکن است تغییر عملکرد اکوسیستم و upend توانایی خود را برای ارائه بحرانی کالا و خدمات است که انسان تکیه می کنند.

“این مطالعه فراهم می کند برخی از اولین شواهد نشان می دهد که محلی از دست رفتن تنوع زیستی و تنشهای همگن تاثیر عملکرد و ثبات اکوسیستم در macroscales می گوید:” جاناتان مایرز استادیار زیست شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

این بیمه “اثر’

تعداد بیشتری از گونه ها در یک اکوسیستم بیشتر است که اکوسیستم گرایش به ثبات است. به طور کلی دلیل این که چرا این اتفاق می افتد این است که چیزی به نام بیمه اثر است.

در مفهوم آن را شبیه به همین دلیل سرمایه گذاران ممکن است می خواهید به مجموعه ای متنوع از سهام در نمونه کارها خود را. اگر یک سهام انجام نشده وجود دارد یک فرصت است که از آن خواهد شد بافر توسط دیگران که بهتر از حد انتظار است.

“در طول زمان های مختلف این سهام—یا این گونه های مختلف را در قالب یک اکوسیستم—می تواند برای جبران یک دیگر” Catano می گوید. “واقعیت این است که گونه ها ممکن است پاسخ متفاوت به همان محیطی تغییر چیزی است که می دهد که بیمه اثر است.”

این ایده به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط زیست شناسان. پایه مکانیسم تایید شده است توسط بسیاری از مطالعات در طول زمان و آن را زمینه بسیاری از استدلال به ترویج و یا حفظ تنوع زیستی.

اما آن را بدون محدودیت های آن است. برای مثال خیلی از افراد برای حمایت از پژوهش های انجام شده در یک نسبتا کوچک مقیاس. یکی از قابل توجه آزمایش به پایان رسید در قطعه زمین که اندازه گیری شده تنها در حدود نیمی به عنوان طولانی به عنوان یک کوچه بولینگ هر منظمی کاشته شده با شماره های مختلف و گونه های دانه.

زندگی واقعی است نه چندان تمیز. زمین کاملا مسطح رودخانه ها قطع از طریق پرورش مناطق و حیوانات و دانه سفر در سراسر مناطق بزرگ است. مدیریت اکوسیستم اغلب رخ می دهد در درون و در سراسر دستگاه های زیادی از زمین.

“در مقیاس های بزرگتر آن را نه فقط در تعدادی از گونه های است که به طور بالقوه متفاوت آن را نیز هویت و یا ترکیب آن گونه در سراسر فضا” Catano می گوید.

“پس از دو مولفه وجود دارد به ثبات منطقه” Catano می گوید. “یکی این است که چگونه پایدار خود را به طور متوسط جامعه محلی است. و دوم این است چگونه متفاوت آن دسته از جوامع محلی پاسخ می دهند از طریق زمان نسبت به یکدیگر است.”

همگن در میان گونه های پرنده

Catano و مایرز تصمیم به سعی کنید برای تست اهمیت نسبی این دو عامل—تعداد گونه و مقدار site-to-site تنوع در گونه ترکیب—در تعیین ثبات اکوسیستم در یک مقیاس بزرگتر.

این محققان با استفاده از 20 سال مشاهده داده ها از آمریکای شمالی پرورش پرنده بررسی تلاشهای مشترک ما زمین شناسی و محیط زیست کانادا. آنها با تمرکز بر 342 گونه از پرندگان در 1,675 پرورش پرنده “انجمنها”—سرشماری-بلوک-مثل جغرافیایی واحد به طور معمول نمونه در پرورش پرنده های نظرسنجی توزیع شده در سراسر 35 پرنده بزرگ-حفاظت از مناطق.

محققان با استفاده از تولید کل پرنده توده در طول زمان خود را به عنوان اندازه گیری از اکوسیستم ثبات است.

آنها دریافتند که تعداد گونه مهم برای ثبات—اما سایت به سایت تنوع در ترکيب گونه مسائل سه برابر در جغرافیایی بزرگتر مقیاس پرنده حفاظت از مناطق.

و آنچه اتفاق می افتد در یک مقیاس بزرگتر با پرندگان است که به احتمال زیاد برای انسان تاثیر می گذارد ، “پرندگان در حال مصرف کنندگان عمده از حشرات آفات است که محدود کردن تولید گیاهان و در نتیجه اکوسیستم. همچنین بسیاری از گیاهان وابسته به پراکندگی دانه پرندگان” Catano می گوید. “در بسیاری از بحرانی خدمات هستند که با واسطه توسط پرندگان.”

نتایج مفاهیم حفاظت از محققان می گویند.

استفاده از زمین مدیران باید نقش کلیدی در ترویج تنوع در سراسر منطقه محققان می گویند با استفاده از تکنیک های مدیریت که معرفی یا حفظ محیط زیست ناهمگنی.

“به عنوان مثال ممکن است از طریق چرای” Catano می گوید. “چراندن حیوانات تا حدودی به patchily و کسانی که تکه های معنی دار ایجاد تنوع در ترکیب گونه های دیگر است. آتش مدیریت یا کنترل سوختگی یکی دیگر از اندازه گیری که انجام می شود مناسب می تواند به افزایش منابع ناهمگونی در یک اکوسیستم.

“این چیزهایی که زمین مدیران و دست اندرکاران حفاظت در حال حاضر انجام,” او اضافه می کند. “این فقط نشانه آنها را به این ابعاد دیگری از تنوع زیستی است که اغلب نادیده گرفته شده زمانی که آنها با ارزیابی موفقیت خود را ترمیم یا مدیریت تلاش است.

“تغییرات که منجر به چیزی شبیه به تنشهای همگن می تواند بی ثبات کننده برای اکوسیستم حتی اگر منجر به از دست دادن گونه است.”

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>