زیست شناسان در حال حاضر چاپ مرگبار COVID-19 ویروس

زیست شناسان در سراسر جهان در حال حاضر چاپ مصنوعی کپی از کد ژنتیکی مرگبار COVID-19 ویروس آستانه گزارش.

اما نگران نباشید, دانشمندان می گویند — چاپ بخش نمی تواند آلوده مردم و می تواند آنها را فراهم محققان با مواد مورد نیاز برای توسعه آزمایش و واکسن برای oubreak که از صبح روز چهارشنبه به کشته شدن بیش از 1100.

“ما در حال ایجاد بیشتر ویروس ها” پیچ و تاب و علوم زیستی مدیر عامل امیلی Leproust که کار بر روی ایجاد کپی از ویروس برای محققان گفت: در آستانه. “ما در حال ساخت قطعاتی از ویروس [برای] محققان به منظور فعال کردن آنها را برای پیدا کردن ابزار برای تشخیص آن و ابزار برای مبارزه با آن است.”

این COVID-19 شیوع شده است به طور گسترده ای شناخته شده برای تنها حدود یک ماه نشان دادن گام های موثر در سرعت که در آن زیست شناسان قادر به توالی و تکرار ویروسی کد ژنتیکی. در طول شیوع سارس در سال 2002 با توجه به آستانهآن زمان ماه را برای محققان به جلو و چه دانشمندان مانند Leproust انجام داده اند فقط در چند هفته.

هنوز هم این واقعیت است که بسیاری از آزمایشگاه در سراسر جهان قادر به چاپ ویروس ها نگران کننده است.

چند سال پیش مثلا محققان کانادایی نگران جامعه علمی زمانی که آنها مونتاژ مصنوعی horsepox در یک آزمایشگاه — یک ویروس از نزدیک مرتبط با آبله که به کشته شدن صدها نفر از میلیون ها نفر قبل از پژوهشگران توسعه یک واکسن.

همان روش محققان گفت: در زمان, می تواند توان مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن آبله دادن به تروریست ها ابزار برای تنظیم کردن یک کشنده بیماری همه گیر.

اما Leproust خواستار ناظران به نگه داشتن خطر در چشم انداز است.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که مردم باید به یاد داشته باشید این است که طبیعت بزرگترین bioterrorist,” او گفت: آستانه. “طبیعت می خواهد به شما را بکشند و این چیزی است که اتفاق افتاده است با کوروناویروس. این ویروس وجود دارد. دنباله ای است که در خارج وجود دارد.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>