زیست شناس بزرگ مشاوره در COVID عفونت خطرات

در میان همه گیر جهانی آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای مرتب کردن امن از مخاطره آمیز است. باید ما با پوشیدن ماسک در خارج از منزل? چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک دوچرخه سوار و یا دونده می گذرد در حالی که با پوشیدن یک ؟

به همین دلیل دانشگاه ماساچوست دارتموث دانشیار زیست شناسی ارین Bromage تصمیم به شروع یک وبلاگ در مورد چگونه به نگه داشتن امن و آخرین پست در حال رفتن ویروسی به دلیل آن مواجه دشوار و سوالات متداول.

“از من نوشتن این پست این است که فقط به برخی از ملموس توصیه به دوستان و خانواده در مورد آنچه که خطرات آنها باید واقعا نگران کننده و هدر رفتن انرژی روانی در” Bromage گفته سی ان ان.

در این پست Bromage تشریح چگونگی تنفس و صحبت کردن و عطسه می تواند آزادی جای تعجب مقادیر مختلف از قطرات و ذرات معلق در هوا به هوا است که به طور بالقوه می تواند حمل عفونی ویروس.

با توجه به برگمن, عطسه ساطع ترین ذرات پس از صحبت کردن با صدای بلند.

“نیروی بیشتر است که توسط یک صدای برگ دهان خود را بیشتر تنفسی ذرات ساطع شده و آنها سفر بیشتر فاصله” برگمن گفته سی ان ان.

کمتر قطرات انتشار از طریق بینی تنفس به عنوان آنها تمایل به سقوط به زمین به سرعت برگمن یادداشت را در وبلاگ خود پست.

با کمک کمی از یک بازگشت-از-پاکت ریاضی — این مهم است که توجه داشته باشید که برگمن یا بقیه جامعه پزشکی نیست که همه پاسخ و بسیاری از شکاف های باقی مانده در دانش ما در مورد ویروس — برگمن نشان می دهد که “آن را [پنج] دقیقه از صحبت کردن چهره به چهره برای دریافت دوز مورد نیاز.”

مشاوره خود را به آنچه به انجام این کار در خارج از منزل پژواک متعدد دستورالعمل های بهداشتی. اگر شما نمی توانید حفظ اجتماعی فاصله در نظر بگیرید با پوشیدن ماسک.

اگر شما در خارج از منزل بیشتر توسط خودتان هر چند او می گوید: شما باید به نگرانی در مورد.

“اگر شما در حال نشستن در تهویه فضای با چند نفر, خطر کم است” برگمن نوشت.

“اگر من خارج است و من در گذشته راه رفتن کسی به یاد داشته باشید آن است که ‘دوز و زمان مورد نیاز برای عفونت,” او اضافه کرد: با اشاره به میزان ذرات ساطع شدن بیش از یک دوره از زمان.

“شما را باید در خود جریان هوا برای [پنج] دقیقه برای یک شانس عفونت,” او نوشت. “در حالی که جاگر ممکن است انتشار بیشتر ویروس با توجه به تنفس عمیق و به یاد داشته باشید قرار گرفتن در معرض زمان نیز کمتر با توجه به سرعت خود را.”

اگر شما در حال عبور مردم نزدیک در یک دنباله جنگل در نظر بگیرید گردن آستین یا تی شرت ماسک به جلو و به طور موقت برگمن گفته سی ان ان.

اما این بدان معنا نیست که ما باید در مورد فراموش اجتماعی فاصله بهداشت شخصی و دیگر حس مشترک راه برای محافظت از خودمان و دیگران از عفونت است.

ادامه مطلب: زیست شناس که مشاوره رفتم ویروسی به ما می گوید چه باید بکنید بعد [ایسنا]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: مطالعه: بیماری همه گیر ناشی از 17 درصد کاهش جهانی انتشار کربن

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>