اخلاق زیستی مواجه بکارت آزمون

دو مجادلات مربوط به زنان بکارت به تازگی ایجاد اختلاف در میان پزشکان و پزشکی ethicists. برای اولین بار از این است که مبارزات انتخاباتی در بریتانیا به ممنوعیت hymenorrhaphy (اغلب به اصطلاح گسترده تری hymenoplasty), جراحی ترمیم پرده بکارت در تلاش برای انتقال ظاهر جنسی قبل از پرهیز. دوم شامل تلاش مجلس در کالیفرنیا و نیویورک به جرم بکارت تست. هر دو در تلاش هستند به وضوح حسن نیت و در عین حال هر افزایش مجتمع های اخلاقی.

زنان برهنه در طول تاریخ شده است به ارزش در برخی از مذهبی و سنت های فرهنگی و شواهدی از گذشته مقاربت جنسی ممکن است بارگزاری زنان در گروه های خاصی unmarriable. این درست باقی می ماند امروز در برخی از جوامع مسلمان. این مسئله جلب توجه بین المللی در سال 2008 زمانی که یک دادگاه در لیل لغو ازدواج (حکم بعدا لغو شد) پس از شوهر کشف شد که همسر او گمراه و او را به تفکر او باکره بوده است. عدم وجود یک دست نخورده پرده بکارت—یک بافت مخاطی محافظت از باز شدن واژن است—به دروغ اعتقاد به شواهد unchastity. در واقع طیف گسترده ای از غیر جنسی فعالیت در صبا بسیاری منجر به پارگی غشاء و فرآیندهای غشایی است که اغلب بدون علامت و می رود خود خسته شده اید. یک مطالعه نشان داد که پرده بکارت ممکن است حتی دست نخورده باقی می ماند پس از مقاربت.

در تلاش برای ایجاد توهم بکارت زنان مسلمان در اروپا و ایالات متحده ممکن است تحت hymenorrhaphy یک روش جراحی است که در آن پرده بازسازی شده است. روش شروع به رسم قابل توجه عمومی پس از والاتر از Davide Sordella 2008 فیلم قلب زنان, که می گوید داستان از یک زن که سفر از ایتالیا به مراکش برای این روش. Hymenorrhaphy به طور فزاینده ای در دسترس در هر دو ایالات متحده و بریتانیا. در آن طول می کشد حدود 30 دقیقه تا یک ساعت و هزینه بین $1500 $5,250.

هدف از ممنوعیت این روش برای محافظت از زنان از دنبال کردن اغلب تحت فشار, پزشکی غیر ضروری عمل و پایدار همزمان آن خطرات از جمله عفونت است. این انگیزه است که قطعا قابل تحسین است. یکی ممکن است مقایسه چنین ممنوعیت به کمپین مشابه به مهر کردن برش دستگاه تناسلی زنان (FGC) یا “ختنه زنان” و آن جرم در غرب است. بر خلاف FGC بسیاری از مشتریان به دنبال hymenorrhaphy بزرگسالان هستند.

در عین حال ممنوعیت hymenorrhaphy ممکن است یک حرکت نزولی قابل توجه. قادر به دست آوردن روش زنان مسلمان ممکن است پس از آن صورت عواقب شدید از محدود زناشویی چشم انداز به intrafamilial خشونت برای عدم اثبات بکارت خود را. تا زمانی که دولت می تواند به حفاظت از این زنان از جمله عواقب ویرانگر که به احتمال زیاد نیاز به پایدار تلاشهای آموزشی و یک تغییر اساسی در جامعه, ارزش زنان در این جوامع ممکن است بهترین قضات از اینکه آیا یا نه به دنبال عمل جراحی است. هیچ کس دیگری می تواند وزن به طور معنی داری خطرات ناشی از این روش در برابر خطرات ناشی از صرف نظر کردن از آن است. به جای FCG بهتر قیاس ممکن است ساخته شده است به گزارش پزشکان از همسرآزاری (IPV) که در بسیاری از حوزه های قضایی نیاز نیست و برخی حتی اجازه—به رسمیت شناختن است که قربانیان از IPV هستند افرادی که می توانند تعیین کنند که آیا چنین گزارش در خدمت منافع خود است.

در ایالات متحده فعالان در حال به چالش کشیدن نیست hymenorrhaphy اما به جای هدف قرار دادن بکارت آزمون است که آن را به نظر می رسد لازم است. تلاش قابل توجهی به دست اورد کشش در پاسخ به بیانیه توسط یک نوازنده شناخته شده به عنوان T. I. در پادکست خانم ها مثل ما, که در آن او گفت که او طول می کشد او 18 سال در “سالانه سفرهای به متخصص زنان برای بررسی پرده بکارت او.” ادعای خود را تولید گسترده عمومی میکند.

کالیفرنیا Assemblywoman Lorena گونزالس از سن دیگو معرفی کرده است تصویب قانون منع پرده بکارت معاینات توسط پزشکان; انجام این کار می تواند منجر به پتانسیل اقدام انضباطی توسط دولت هیئت پزشکی. در ایالت نیویورک Assemblywoman Michaelle Solages از المنت رفته یک گام به او لایحه ارائه این امتحانات یک جنایت است. با هدف قرار دادن آزمون هدف این است که به ارائه hymenorrhaphy هر دو غیر ضروری و بی فایده است. اگر کسی نمی تواند آزمون به صورت دست نخورده پرده بکارت داشتن پرده بکارت دست نخورده بی ربط می شود. در میان کسانی که سازمان حمایت از یک ممنوعیت آشکار در حال سازمان بهداشت جهانی و حقوق بشر سازمان ملل متحد ،

هر گونه تلاش برای منع بالقوه مداخله پزشکی, مهم نیست چقدر خطرناک و یا غیر ضروری باید از نزدیک با دقت قابل ملاحظه ای. درگیری دولت در رابطه پزشک با بيمار است و نه خود را بدون عواقب و ممکن است اعمال محدودیت های جدی در معنی استقلال از بیماران. یکی نمی شود شگفت زده اگر یک بازار زیرزمینی ناشی حرفه ای بکارت ارزیابان با هیچ رسمی آموزش بالينی که پر کردن جای خالی اگر پزشکان در حال حذف از عمل. متناوبا, بسیاری از خانواده ها به سادگی ممکن است به زنان در خارج از کشور برای ارزیابی به طور بالقوه در معرض آنها را به خطرات اضافی.

در نهایت وجود دارد بحث شود که دولت باید روند بسیار به آرامی در هنگام مداخله در عمیق فرهنگی و مذهبی از گروه های اقلیت مبادا یک بیگانه این گروه بیشتر از جریان اصلی جامعه آمریکا است. همه بیش از حد کوتاه جاده ها اجرا می شود از نفی بکارت آزمون به ممنوعیت اشکال خاصی از لباس یا کلاه.

در عین حال دولت باید معنی دار بهره در جلوگیری از پزشکان از درگیر شدن در روش های که در خدمت هیچ بالینی هدف. اگر بکارت آزمون در واقع ارزیابی بکارت, انجام, آنها هنوز هم می تواند توهین به ارزشهای غربی—اما این موضوع که آیا به منع آنها توسط قانون ممکن است بیشتر به چالش کشیدن. اما بکارت آزمون ارزیابی بکارت هیچ به طور موثر تر از divining میله های تشخیص آب زمین یا Ouija هیئت مدیره حس ارواح رفتگان. آنها شبه علم. کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان اظهار داشت: در سال 2007 که این روش ندارد هیچ نشانه ای پزشکی. نیازی به گفتن نیست, جلوگیری از عمل شبه علم است یکی از دلایل اصلی دولت مقررات مربوط به پزشکان است.

ممنوعیت hymenorrhaphy و بکارت تست ارائه دو روش های مجزا برای پرداختن به همان اساسی چالش: چگونه برای محافظت از زنان آسیب پذیر از یک عمل فرهنگی است که بسیاری از غربی ها و بسیاری از این زنان خود را مشاهده و به عنوان سرکوبگر. تفاوت در این است که سابق اجازه می دهد تا عواقب سقوط مستقیما بر روی قربانیان بالقوه. در مقابل ممنوعیت بکارت آزمون پردازد مشکل در شیوه ای حداقل به احتمال زیاد به خطر اندازد رفاه خود را. در حالی که در یک دنیای ایده آل بدون نیاز به وجود داشته باشد برای چنین اقدام قوه مقننه استقبال ممنوعیت بکارت امتحانات بهترین راه برای جامعه پزشکی به تصویب اخلاقی و تست آن در حال حاضر در برابر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im