Bioethicists: اجرای بشر چالش مطالعه برای coronavirus واکسن

یک انسان چالش مطالعه می تواند یک coronavirus واکسن ماه زودتر استدلال می کنند bioethicists.

در معمولی فاز 3 محاکمه شرکت کنندگان خواهد بود تصادفی برای دریافت یا واکسن یا کنترل (به عنوان دارونما) و بازگشت به زندگی معمول خود را در شرایط که در آن آنها ممکن است یا نه ممکن است در معرض ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است. محققان به دنبال آنها را در طول زمان برای ارزیابی اینکه آیا واکسن موثر بود در جلوگیری از عفونت.

در مقابل یک انسان چالش مطالعه نیاز به شرکت کنندگان کمتر از معمولی محاکمه و شامل افشای داوطلبان به این ویروس به منظور تعیین اثربخشی واکسن.

مقاله از نیر ایال مدیر راتگرز مرکز جمعیت-سطح اخلاق زیستی مارک Lipsitch مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت و Peter G. Smith از گرمسیری گروه اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری به نظر می رسد در مجله بیماری های عفونی.

در ابتدا افشای شرکت کنندگان به یک ویروس کشنده ممکن است به نظر می رسد بسیار غیر اخلاقی ایال یادداشت ها. اما با مناسب طراحی آزمایش و فرآیندهای خالص خطر برای شرکت کنندگان باقی می ماند می تواند کم و یا حتی کمتر از آن خواهد بود در خارج از دادگاه او توضیح می دهد.

“کم خطر نسبی است که خطر نسبت به این خطر است که شرکت کنندگان مواجه می شود در خارج از دادگاه چیزی است که باعث می شود انسان چالش مطالعات چنین یک ازدواج شاد از شتاب واکسن آزمایش و درمان اخلاقی از شرکت کنندگان در مطالعه می گوید:” ایال استاد اخلاق زیستی در دانشکده بهداشت عمومی و یک عضو در محل اقامت در راتگرز موسسه بهداشت, مراقبت های بهداشتی, سیاست و پیری پژوهش است.

شواهد از انسان چالش مطالعه همراه با یافته های پس از آن دادگاه می تواند توجیه شتاب اخذ مجوز از واکسن ایال و نویسندگان استدلال می کنند در این مقاله است.

“به نظر می رسد روشن است که در صورت عدم وجود آلودگی واکسن جهانی مرگ و میر از COVID-19 خواهد بود” نویسندگان نوشتن. “پیشبرد ثبت نام و اجرای یک واکسن موثر و حتی چند ماه می تواند صرفه جویی در بسیاری از هزاران نفر از زندگی و دستورات عظیم اجتماعی ارزش است.”

این ایال و اسمیت بحث های جدید کاغذ و ملاحظات اخلاقی از coronavirus واکسن آزمایش در طول همه گیر:

منبع: دانشگاه راتگرز

اصلی مطالعه DOI: 10.1093/infdis/jiaa152/5814216

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>