Bioethicist: COVID-19 “ایمنی گذرنامه” هستند یک ایده بد

یکی از برجسته ترین ایده های اطراف پرتاب شده و برای بازگشت به زندگی عادی در میان COVID-19 همه گیر است که به موضوع “ایمنی گذرنامه یا اسناد اجازه می دهد افرادی که گرفتار coronavirus و توسعه مقاومت به عفونت های آینده به بیرون بروید و در مورد.

در حالی که برخی از آنها تحت فشار قرار دادند و این ایده به عنوان یک راه برای به تدریج بازگشایی کسب و کار و بازگرداندن حالت طبیعی کارشناسان گفته CNET که ایمنی گذرنامه یک ایده بد از هر دو علمی و اخلاقی نبوده است.

“مطمئن شوید که آن را بسیار جذاب” دانشگاه استنفورد قانون و biosciences کارشناس هنری Greely گفته CNET. “اما ما نمی دانیم که اگر ایمنی چگونه قدرتمند آن است و یا چه مدت آن طول می کشد. قبل از ما می دانیم که هیچ یک از این را حس می کند.”

به عبارت دیگر Greely است و گفت که آن را هنوز هم به خوبی مستند چقدر مقاوم یا ایمنی مردم پس از بازیابی آنها را از coronavirus. در حالی که پزشکان بالا نشان می دهد که آنتی بادی ساخته شده است تا پس از یک عفونت معمولا به اندازه کافی قوی برای محافظت از مردم رفتن به جلو گزارش شده است از مردم بیمار شدن بیش از یک بار.

و حتی پس از برداشتن گام برای احیای اقتصاد با اجازه دادن به مردم که ساخته شده است تا ایمنی برای بازگشت به زندگی عادی خواهد اساسا مانند اجازه دادن به مردم برای شرکت در جامعه از طریق یک سیستم قرعه کشی.

“چگونه ما می رویم به قرار داده تا با یک جهان که در آن برخی از مردم می توانند همه چیز و دیگران نمی توانند صرفا به دلیل حادثه که بیمار است؟” Greely گفته CNET. “وجود دارد هیچ حس شایستگی وجود دارد این شانس کور.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de