تنوع زیستی می تواند خوب برای کشاورزان پایین خط

بسیاری از کشاورزان دیپلم مرتع و تنوع زیستی با کاهش بازده و زیان های مالی, اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که آن را در واقع می تواند به افزایش درآمد.

“تنوع زیستی است که اغلب در نظر گرفته شود سود است اما ما نشان می دهد که آن را در واقع می تواند پرداخت کردن می گوید:” نینا Buchmann استاد علوم مرتع در ETH زوریخ.

همانطور که در طبیعت ارتباطاتمحققان اندازه گیری اقتصادی ارزش افزوده از تنوع زیستی بر اساس یک مرتع آزمایش که مورد بررسی قرار شدتهای مختلف کشت.

“کار ما نشان می دهد که تنوع زیستی است که از لحاظ اقتصادی عامل مربوطه تولید می گوید:” رابرت انگشت, استاد, کشاورزی, اقتصاد و سیاست.

اگر 16 گونه های مختلف گیاهان رشد در یک زمینه به جای فقط یک کیفیت علوفه باقی مانده است بیشتر یا کمتر همان اما عملکرد بالاتر است—که به طور مستقیم در ارتباط به درآمد است که می تواند ساخته شده از شیر فروش است.

“حاصل افزایش درآمد در مطالعه ما این است که قابل مقایسه با تفاوت در عملکرد بین به طور گسترده و به شدت پرورشی زمین می گوید:” منجر نویسنده سرگئی Schaub دانشجوی دکتری در انگشت و Buchmann گروه.

شدید کشاورزی

سوئیس به اصطلاح زیست محیطی جبران مناطق یعنی مراتع که کشاورزان توجه خاص به ترویج تنوع زیستی. این مناطق اغلب خاک های فقیر و بازده آنها تولید نمی تواند در مقایسه با کسانی که با کیفیت بالا و مرتع است.

خوشبختانه محققان می تواند با استفاده از داده ها از بلند مدت ینا آزمایش که—در میان سایر سوالات—مقايسه انواع شیوه های کشاورزی در همان سایت.

“نتایج ما نشان می دهد که تنوع زیستی به لحاظ اقتصادی اثر مثبت در همه زمینه ها صرف نظر از اینکه کشاورزان توده یونجه یا کاه و بارور کردن آنها را چهار بار در سال یا فقط یک بار” Schaub می گوید.

بیشتر شدت زمین پرورشی است اما سخت تر از آن می شود به حفظ سطح بالایی از تنوع زیستی چرا که تنها چند گونه گیاه می تواند مقاومت در برابر لقاح و مکرر زنی Schaub می گوید.

انگشت اضافه می کند که کشاورزان سوئیس در حال حاضر بیشتر استفاده از این اثر اقتصادی نسبت به همتایان خود در کشورهای دیگر است. به طور کلی تنوع زیستی در این مناطق استفاده می شود برای تولید علوفه در سوئیس است که در حال حاضر نسبتا غنی در تنوع زیستی به دلیل دانه مخلوط سازگار به شرایط محلی او توضیح می دهد.

تنوع زیستی به عنوان خطر بیمه

محققان می گویند آنها انتظار نداشتند به چنین نتیجه قطعی. یکی دیگر از جنبه های اقتصادی است که آنها حتی نمی عامل: “تنوع زیستی نیز یک نوع ریسک و بیمه” Buchmann می گوید.

متنوع مراتع مقابله بهتر با حوادث شدید مانند خشکسالی یا سیل او توضیح می دهد چرا که گونه های مختلف گیاهان واکنش نشان می دهند متفاوت به چنین محیطی است که تا حدی برای جبران هر گونه ضرر و زیان ناشی. “این به این معنی بازده تر و پایدار در طول زمان” Buchmann می گوید.

محققان معتقدند این نتایج را نشانه ای روشن است که آن را ارزشمند برای کشاورزان به افزایش تنوع گیاهان در حال رشد در زمین های خود را.

“حفظ و یا بازگرداندن متنوع مراتع می تواند یک وضعیت برنده-برنده” محققان نوشتن. نه تنها به دلیل این افزایش کشاورزان بازده و درآمد عامل, اما همچنین به این دلیل آن را بهبود می بخشد و باعث مهم اکوسیستم خدمات مانند گرده افشانی و یا کیفیت آب.

منبع: ETH زوریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>