بیل نای حباب و آب در مریخ به زمین در سوپر باول LIV

Bill Nye برای لذت بردن از برخی از حباب و تامل بشریت را در آینده بر روی مریخ این سوپر باول LIV.

این یکشنبه (Feb. 2) شما قادر خواهید بود به نقطه مورد علاقه همه “علم” در بین فوتبال-تماشای نای تنظیم شده است به نظر می رسد در تبلیغات جدید برای SodaStream در سوپر باول. در حالی که ما در انتظار فضا-y, شامپانی آگهی این شرکت منتشر کرده است یک تیزر تصویری ما را به یک طعم و مزه از آنچه که ما انتظار می رود. این اولین بار در شش سال که SodaStream هوا خواهد یک آگهی در سوپر باول.

تیزر تصویری شروع می شود با نای پوشیدن امضای خود را پاپیون و کت آزمایشگاه نشسته در آنچه به نظر می رسد هر یک میز و یا یک آزمایشگاه نیمکت با یک تخته سیاه کامل از معادلات پشت سر او و مناجات علم متعلقات اطراف او را (فکر می کنم, فنجان, سیاره, مدل, میکروسکوپ, مدل راکت ها و مانند آن).

مرتبط: چگونه زندگی در مریخ می تواند چالش استعمارگران (Infographic)

او جرعه یک لیوان آب معدنی به عنوان او آغاز می شود “است که مریخ ارزش اکتشاف? کاملا, اما علمی, صحبت, ارسال انسان به مریخ است که هنوز هم بسیار دور است.”

یک فرد خارج از صفحه نمایش زمزمه چیزی غیر قابل درک به نای که شگفت زده به دوربین و می گوید: “من ممکن است اشتباه در مورد آن است.” صفحه نمایش و سپس کاهش به متنی که می خواند “چیزی که متلاطم 2.02.2020.”

این تیزر به دنبال داشت تا با یکی دیگر از تبلیغات ویدیویی در روز پنج شنبه (Jan. 30). در این زمان انسان در مریخ فرود و حتی بیشتر از آنها یافت می شود آب است. “این تغییرات همه چیز” نای می گوید: در این ویدئو.

اما خنده دار بدبختی در واقع زمانی که یک عضو از خدمه به طور تصادفی قرار می دهد آب به SodaStream ماشین کربنات آن را طول می کشد و یک جرعه. “که در مریخ آب” یک crewmate پاسخ به وحشت انداخت.

این ویدئو به پایان می رسد با متن بر روی صفحه نمایش شناور در بالای سیاره زمین که بار خوانده شده “این یک داستان تخیلی. در حال حاضر است. تا سال 2025 SodaStream, از بین بردن 67 میلیارد دلار تنها در استفاده از بطری های در این سیاره بنابراین ما نمی خواهد که برای رفتن به دنبال یک جدید.”

این خط اشاره دارد به این مفهوم است که انسان ممکن است یک روز از حرکت به مریخ به عنوان یک “سیاره b” اگر ما به عنوان یک گونه دیگر می تواند زنده ماندن بر روی زمین است.

در ارتباط باشید برای دیدن چه چیز دیگری نای ممکن است تا آزمایشگاه خود را با پوشش آستین این جمعه. آگهی تنظیم شده است به هوا درست قبل از نیمه وقت نشان می دهد که در طی آن جنیفر لوپز و شکیرا انجام خواهد شد. این اولین بار در شش سال که SodaStream هوا خواهد یک آگهی در سوپر باول.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de