بیل گیتس: ما “از دست رفته فرصت” برای جلوگیری از فاجعه

در روز سه شنبه از واشنگتن پست نظر قطعه نیکوکار و مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت استدلال می کرد که ما “از دست رفته فرصت برای به دست آوردن جلوتر از coronavirus.”

اما این بدان معنا نیست که کشتی میره کرده است و این کشور محکوم به از دست دادن بين 100000 240,000 مردم به کاخ سفید پیش بینی شده در یک شنبه جلسه.

برای دروازه رویکرد ساده است: اول: “ما نیاز به یک سازگار در سراسر کشور با رویکرد تعطیل,” او نوشت: در نظر تکه.

مردم هنوز هم سفر و رفتن به رستوران ها در سراسر کشور “دستور غذا برای فاجعه است.” آنچه ما نیاز داریم یک پیام روشن از رهبران: “Shutdown در هر نقطه به معنی خاموش کردن در همه جا.”

در مرحله دوم آزمایش نیز باید به مراتب موثر تر و گسترده تر از آن بوده است تا کنون. با وجود های اخیر پیشرفت های بیشتر در آزمون های بهداشت و درمان کارگران انجام بهتر ما را درک گسترش; که در آن وجود دارد دود به وجود آتش. بهداشت و درمان کارگران نیاز به آزمایش و سپس کسانی که تجربه علائم.

سوم گیتس همچنین استدلال کرد که در حال اجرا “سریع آزمایش های مختلف مربوط به نامزدهای” ممکن است واکسن بهترین راه برای پیدا کردن یک درمان موثر و جلوگیری از یک وضعیت که در آن مردم ذخیره داروهای نجات بخش و نگه داشتن آنها را دور از کسانی که به آن نیاز دارید.

و ما نباید منتظر یک واکسن — یک فرایند است که می تواند تا 18 ماه. ما باید با ایجاد امکانات در حال حاضر است که می تواند “ساخت ساختمان از دوز” با توجه به دروازه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>