بیل گیتس: تاپیک میخوام یک بیماری همه گیر “هر 20 سال یا بیشتر”

بیل گیتس ناگوار است پیش بینی برای آینده: اینکه آیا یا نه آن را به عنوان بد به عنوان زمان بیماری همه گیر کوروناویروس او فکر می کند که هر نسل به احتمال زیاد چهره خود را شیوع بیماری های ویروسی.

هفته گذشته گفت: بار مالی است که “در حال حاضر مردم متوجه باشه واقعا وجود دارد یک معنی احتمال هر 20 سال یا بیشتر با تعداد زیادی از دنیا سفر که یکی از این [ویروس ها] خواهد شد.”

این یک چشم انداز تیره و تار اما میلیاردر نیکوکار و مایکروسافت از بنیانگذاران نیز به اشتراک گذاشته خوشبین نتیجه.

زمانی که COVID-19 ضربه او معتقد است که جهان بسیار underprepared. اما گیتس فکر می کند که بازماندگان این بیماری همه گیر ظهور خواهد کرد به مراتب بیشتر محتاط و مراقب باشند. بنابراین دفعه بعد شیوع آغاز می شود, گیتس گفت FT است که آن را احتمالا می تواند آسان تر به پهلو در جوانه.

“این بزرگترین رویداد که مردم تجربه در تمام طول زندگی خود را” گیتس گفت. “ما آماده به کار تشخیص است. ما باید عمیق ضد ویروسی کتابخانه ها. ما باید آنتی بادی در مقیاس بالا. ما باید واکسن سیستم عامل است. ما باید سیستم های هشدار دهنده زود هنگام. ما را فراموش جوانه ها.”

و اگر ما در واقع در آماده سرمایه گذاری در پژوهش های پزشکی در بهداشت عمومی طرح و سایر اقدامات پیشگیرانه از تلفات مالی بعدی شیوع خواهد بود و بی اهمیت نسبت به چقدر COVID-19 پاسخ به هزینه کشور, گیتس می گوید.

گیتس می گوید: “این بار ما شده است whacked در اینجا سر در خانه مردم می دانیم. علم وجود دارد. کشور را گام رو به جلو است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>