بیل گیتس عصبانی است: “ما باید انجام داده ام بیشتر” برای جلوگیری از COVID-19

مایکروسافت از بنیانگذاران و سلامت عمومی حمایت بیل گیتس دارای یک پیام غم انگیز در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس: ما از دست رفته شانس ما برای کاهش عظیم آسیبی ماه پیش.

“وجود دارد که در آن دوره بین ما متوجه آن انتقال و در حال حاضر که در آن ما باید انجام داده ام بیشتر,” او گفت: در طول یک مصاحبه با کریس اندرسون متصدی مشهور در TED Talks سری. او همچنین اشاره کرد که “همه باید توجه در ژانویه.”

در اینجا مصاحبه کامل:

بیل گیتس: سیستم بهداشت و درمان ما باید به فوریت رفع

ما زنده با بیل گیتس, مایکروسافت, موسس نیکوکار و تد سخنران به بحث در مورد سیستم بهداشت و درمان در نیاز مبرم به تعمیر. از او بخواهید سوالات خود را در نظرات! #TEDConnects

ارسال شده توسط TED در سهشنبه, مارس 24 سال 2020

دروازه — مولتی میلیاردر بهترین و شناخته شده به عنوان رهبر و برخی از غول نرم افزاری مایکروسافت در طول دوران اوج خود را به عنوان به خوبی به عنوان به طور منظم در صدر لیست ثروتمندترین مردم جهان — در آغوش انسان دوستی و تبدیل شدن به یک مدافع آتشین بهداشت جهانی دوم خود را عمل می کنند. و در نگاه به گذشته برخی از سلاطین هشدارهای نگاه کاملا prescient. برای مثال در اینجا بیل گیتس در سال 2015:

“اگر هر چیزی می کشد بیش از 10 میلیون نفر در چند دهه آینده آن را به احتمال زیاد به بسیار عفونی و ویروس به جای جنگ. نه موشک اما میکروب است.”

در مصاحبه با اندرسون در این هفته دروازه به نظر می رسد به هدف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آغاز شده است نشان می دهد که جامعه سهولت خاموش “پناهگاه در محل” دستورالعمل که در حال نگه داشتن عفونت های جدید در خلیج اما چکش اقتصاد است.

“این بسیار دشوار است برای گفتن به مردم, ‘هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه به دلیل وجود برخی از سیاستمدار است که فکر می کند که رشد تولید ناخالص داخلی چه تعداد,’ گیتز گفت:” در مصاحبه. “آن را سخت به بگویید که مردم در طول یک بیماری همه گیر… که آنها باید در مورد چیزهایی که دانستن فعالیت های خود را گسترش این بیماری است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de