بیل گیتس: COVID مانند یک جنگ جهانی به جز یک چیز

در یک پست وبلاگ نیکوکار میلیاردر بیل گیتس تشبیه مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس به یک جنگ جهانی با یک تفاوت قابل توجه.

“این مثل این است که یک جنگ جهانی به جز در این مورد همه ما در همان سمت,” او نوشت.

او همچنین خواست خوانندگان به نگاه در سمت روشن.

“در طول جنگ جهانی دوم یک مقدار شگفت انگیز از نوآوری از جمله رادار قابل اعتماد اژدر و کد شکستن کمک به پایان دادن به جنگ سریع تر” دروازه نوشت. “این خواهد بود که با این بیماری همه گیر.”

اما در همان زمان او اذعان وحشتناک رنج می برند این بیماری همه گیر به شکل دراورده شده.

“این غیر ممکن است به گزافه گویی درد است که مردم در حال حاضر احساس و ادامه خواهد داد به احساس برای سال آمده است” این یادداشت را می خواند. “هیچ کس زندگی می کند که از طریق همه گیر من هرگز آن را فراموش نکنید.”

دروازه استدلال در این یادداشت که نوآوری در “تست درمان و واکسن ها و سیاست ها به منظور محدود کردن گسترش در حالی که به حداقل رساندن آسیب به اقتصاد و رفاه” خواهد شد در نهایت در مورد هر کس کار هم اشاره کرد که چگونه تحت تاثیر قرار او شده است در حال حاضر با “چگونه جهان در حال آمدن است همراه برای مبارزه با این مبارزه است.”

گیتس در حال حاضر متعهد $250 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس. او همچنین یکی از اولین برای محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های پال خواستار قطع بودجه دولت ،

با وجود انتقاد و مخالفت کاخ سفید دست زدن به بحران دروازه توقف کوتاه از ساخت هر گونه اظهارات که به صراحت سیاسی به عنوان سیاتل تایمز اشاره می کند.

در این یادداشت گیتس همچنین تاکید بر اهمیت و اثربخشی اجتماعی فاصله گرفته است.

“بسیاری از مردم را حیرت زده کرد که در بسیاری از مکان ها ما را از بيمارستان غیرمنتظره بودن در مارس به داشتن تعداد زیادی از تخت خالی در ژوئیه,” او نوشت.

اما این بدان معنا نیست که ما باید بازگشایی امریکا بلافاصله — چیزی که در برخی از ایالات آمریکا در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انجام.

“اما به عنوان رفتار می رود به حالت عادی بازگشت برخی از نقاط خواهد لکنت همراه مداوم خوشه از عفونت ها و برخی را به بازگشت به رشد نمایی” او نوشت.

بیل گیتس به نام بازگشت به جامعه عادی یک “فرایند تدریجی” اشاره کرد که با شکستن قوانین را همه در خطر است.

او همچنین توضیح داده شده طبیعی جدید: “تصویر رستوران که تنها صندلی مردم در هر جدول و هواپیما که در آن هر صندلی میانه خالی است. مدارس باز هستند اما شما نمی توانید پر کنید و یک ورزشگاه با 70 ، 000 نفر.”

که بازگشت نیز تکیه بر خلاقیت و نوآوری در چهار حوزه کلیدی: درمان بهتر و سریع تر, تست, تماس, ردیابی و واکسن.

“اگر در بهار 2021 مردم در حال رفتن به وقایع عمومی — مانند یک بازی و یا کنسرت در یک ورزشگاه — از آن خواهد شد چرا که ما یک درمان معجزه آسا ساخته شده است که مردم احساس اعتماد به نفس در مورد بیرون رفتن دوباره” دروازه نوشت. چنین درمان را باید “95 درصد موثر” برای که به اتفاق می افتد.

درمان دیگر برنامه های مانند تولید آنتی بادی یا آنتی ویروسها نیز می تواند موثر باشد. گیتس همچنین اشاره کرد که ممکن است مزایای مصرف hydroxycholorquine جنجالی مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه با ویروس خواهد بود. “متوسط در بهترین حالت است.”

این یادداشت همچنین اشاره می کند که تست خواهد شد که شامل گسترش در خانه تست کیت تست که “ممکن است در دسترس در چند ماه.”

“تست می شود بسیار مهم است به عنوان یک کشور در نظر باز” دروازه اشاره کرد. “شما می خواهید به خیلی تست جریان است که می بینید نقاط داغ و قادر به مداخله با تغییر سیاست قبل از اعداد بزرگ است.”

بیشتر بخوانید: “این غیر ممکن است به گزافه گویی درد’: مبارزه با کروناویروس را تعریف ما دوران بیل گیتس می گوید [سیاتل تایمز]

بیشتر در گیتس: بیل گیتس عصبانی است: “ما باید انجام داده ام بیشتر” برای جلوگیری از COVID-19

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im