داده های بزرگ می گوید زمان حال اجرا برای نجات محیط زیست

داده های بزرگ می تواند به دانشمندان کمک کند نمودار نه تنها تخریب محیط زیست و همچنین کمک به دستیابی به توسعه پایدار با توجه به یک مقاله جدید.

منجر نویسنده ربکا Runting از دانشگاه ملبورن دانشکده جغرافیا می گوید که در حالی که ما در حال حاضر یک توانایی بی سابقه ای ایجاد فروشگاه, دسترسی و تجزیه و تحلیل داده های در مورد محیط زیست این پیشرفت های فن آوری را نمی خواهد کمک به جهان مگر اینکه آنها منجر به عمل است.

“تجزیه و تحلیل داده های بزرگ باید از نزدیک مرتبط به سیاست های زیست محیطی و مدیریت” Runting می گوید. “برای مثال بسیاری از شرکت های بزرگ در حال حاضر دارای روش های فنی و محاسباتی ظرفیت برای توسعه راه حل های پس از آن میباشد که تحولات جدید و منابع به اشتراک گذاشته شده به موقع با دولت و در روح ‘باز داده است.'”

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که 2.3 میلیون متر2 (888,035 مایل مربع) از جنگل از دست داده بودند و از سال 2000 تا 2012 و پویا دریایی و ساحلی و اکوسیستم های مشابه را تجربه کرده اند کاهش می یابد. تجزیه و تحلیل بیش از 700 ، 000 تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که زمین از دست داده است بیش از 20000 متر2 (7,722 مایل مربع) از جزر و مدی آپارتمان از سال 1984.

“در پرتو این COVID-19 گیر ما در حال حاضر شاهد دولت ساخت سریع (سلامت) بر اساس تصمیم گیری نسبتا پیچیده داده های تجزیه و تحلیل” Runting می گوید. “ممکن است فرصت برای یادگیری از این و رسیدن به یک به طور مشابه جفت شدگی از تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری در محیط زیست بخش است.”

با سیستم عامل مانند Google Earth موتور و ظرفیت ماهواره برای پیگیری و ارسال اطلاعات را به سرعت به کامپیوتر داده شد و قادر به شناسایی محیط زیست-خطرات بهداشتی در سطح جهان می گوید coauthor جیمز واتسون یک استاد از دانشگاه کوئینزلند.

“چه داده های بزرگ انقلاب به ما کمک کرد تا درک محیط است که اغلب انجام بدتر از آنچه ما فکر آن بود. بیشتر ما نقشه و تجزیه و تحلیل بیشتری پیدا کنیم و وضعیت محیط زیست و البته یخ های قطب جنوب, ورق, تالاب ها یا جنگل ها وخیم است. داده های بزرگ به ما می گوید ما در حال اجرا خارج از زمان” واتسون می گوید.

“خبر خوب این است که داده های بزرگ انقلاب می تواند کمک به ما در درک بهتر خطر است. برای مثال ما می توانیم با استفاده از داده ها برای درک بهتر آن در آینده تخریب اکوسیستم برگزار خواهد شد و که این تعامل با حیات وحش تجارت, بنابراین به عنوان به نقشه خطر همه گیر.”

Runting می گوید بزرگ داده شده است محوری در کمی نگران کننده مکانی و زمانی روند در سراسر زمین است. برای مثال یک خودکار کشتی ردیابی و نظارت بر سیستم است که مورد استفاده برای پیش بینی ماهیگیری غیر قانونی فعالیت در زمان واقعی است.

“این اجازه داده است دولت ها به سرعت بررسی خاص عروق است که ممکن است انجام ماهیگیری غیر قانونی فعالیت در صلاحیت این دادگاه ها از جمله در آبهای استرالیا,” او می گوید. به طور مشابه, ایالت کوئینزلند Landcover و درختان مطالعه با استفاده از تصاویر ماهواره ای برای نظارت بر پوشش گیاهی وودی پاکسازی از جمله تشخیص غیر قانونی نقل و انتقال.

واتسون به نقل از یک شبیه مثال. “جنگل های جهانی پخش شده است یک بازی را تغییر دهد برای نظارت بر وضعیت جنگلهای جهان در نزدیکی زمان واقعی است. این می تواند کمک به شناسایی فعالیت های غیر قانونی و آگاهانه و فعال در اجرای قانون حفاظت از جنگل ها در سراسر جهان” واتسون می گوید.

این مقاله همچنین اشاره مثبت تغییرات زیست محیطی با توجه به دخالت انسان مانند سبز دیده می شود در وسعت زیادی در چین که بزرگ مقیاس ملی و سیاست از جمله حفاظت از جنگل ها و پرداخت برای مرمت راند.

این کار به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات.

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>