سیارک بزرگ خود را نشان می دهد جلوتر از زمین پرواز در 29 آوریل (عکس)

ما در حال حاضر کردم خوب بصری در فضای بزرگ سنگ که رفتن به پرواز با زمین در هفته آینده.

در روز شنبه (18 آوریل) در رصدخانه Arecibo در پورتوریکو اسیر یک تصویر رادار سیارک 1998 OR2 که زوم در عرض 3.9 میلیون مایل (6.3 میلیون کیلومتر) از سیاره ما در 29 آوریل.

برای چشم انداز: ماه به دور زمین به طور متوسط در فاصله حدود 239 ٬ 000 دوبلکس مایل (385,000 متر). بنابراین ما باید چیزی برای ترس از سیارک 1998 OR2 زمین پرواز در آوریل 29, دانشمندان, استرس.

مرتبط با: سیارک های بالقوه خطرناک (تصاویر)

Arecibo اعضای تیم شده اند با پوشیدن ماسک در محل کار برای کمک به حداقل رساندن گسترش این رمان coronavirus و آنها ظاهرا دیدن یک بیت از خود را در نزدیک شدن به فضای راک.

“#TeamRadar و @NAICobservatory کارکنان در نظر گرفتن اقدامات ایمنی مناسب به عنوان ما همچنان مشاهدات. این هفته ما رعایت شده اند نزدیک به زمین سیارک 1998 OR2 که به نظر می رسد مانند آن را با پوشیدن یک ماسک! آن را حداقل 1.5 متر در سراسر است و با گذشت 16 ماه از فواصل دور!” اعضای تیم توییتی در روز شنبه از طریق @AreciboRadar حساب. (@AreciboRadar رسمی نیست Arecibo حساب. اما @NAICobservatory است و آن را بازتوییت کرد آوریل 18 پست.)

این Arecibo محققان تنها کسانی نیستند که نگه داشتن چشم در سال 1998 OR2. برای مثال اخترفیزیکدان Gianluca Masi که اجرا می شود آنلاین مجازی تلسکوپ پروژه شده است ردیابی سیارک به عنوان به خوبی.

و Masi ادامه خواهد داد به انجام این کار. در آوریل 28, در واقع, او برگزار خواهد شد پخش زنده مورد 1998 OR2 است که از ویژگی های تلسکوپ views شی.

ستاره شناسان تخمین می زنند که در سال 1998 OR2 بین 1.1 و 2.5 مایل (1.8 به 4.1 کیلومتر) گسترده ای به اندازه کافی بزرگ است که تاثیر می تواند تهدیدی برای تمدن بشری است. اما به تکرار وجود دارد هیچ چیز به ترس در اینجا; سیارک را از دست ما توسط یک حاشیه بزرگ در آوریل 29.

در واقع شما باید سرکوب هر گونه کلی مرگ-از-بالاتر از ترس است که ممکن است در حال اجرا شایع در سر خود را. ناسا پیدا کرده است و دنبال اکثریت قریب به اتفاق از سیارک نزدیک به زمین و هیچ یک از آنها را تهدیدی برای زمین برای آینده قابل پیش بینی.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>