گرایش مطالعات مرتبط با داروهای ضد افسردگی در دوران بارداری به اوتیسم

مصرف داروهای ضد افسردگی در دوران بارداری به نظر نمی رسد برای افزایش فرزند در معرض خطر اوتیسم با توجه به متا تجزیه و تحلیل.

این بررسی در مجله آمریکایی روانپزشکی بررسی 14 مطالعات بسیاری که شناسایی ارتباط بین استفاده از ضد افسردگی در دوران بارداری و اوتیسم است. هرچند که تحقیقات موفق به حساب برای تحقیق تعصب که رخ می دهد هنگامی که یک گروه از بیماران و یا افراد تحت آزمایش بیشتر از دیگران مطالعه می گوید نویسنده جفری نیوپورت مدیر باروری زنان برنامه بهداشت روان در دانشگاه تهران بهداشت Austin Mulva درمانگاه برای اعصاب و استاد روانپزشکی در دل دانشکده پزشکی در دانشگاه تگزاس در آستین.

در تجزیه و تحلیل نیوپورت و همکارانش دریافتند ریشه تعصب محدود است و دسترسی به مراقبت های بهداشتی در میان اقلیت های قومی و مادران مهاجر.

“در این مطالعات مهاجرت و لاتین مادران همواره به هر دو نرخ پایین تر از داروی ضد افسردگی درمان و کاهش نرخ تشخیص اوتیسم در کودکان” نیوپورت می گوید. “این جای تعجب نیست که این گروه های اقلیت شناخته شده به فقیر دسترسی به مراقبت های بهداشتی از جمله درمان برای افسردگی و دقیق تشخیصی و ارزیابی در مورد رفتارهای یک کودک است.”

نیوپورت کشف کرد که خانواده مبتنی بر مطالعات حذف تعصب مشکل با مقایسه کودکان با قرار گرفتن در معرض افسردگی و یا تشخیص اوتیسم با خواهر و برادر خود را که به افسردگی قرار گرفتن در معرض و یا به اوتیسم. با تعصب قومی حذف خانواده-بر اساس مطالعات انجام شده نشان داد هیچ ارتباطی بین دوران بارداری استفاده از ضد افسردگی و اوتیسم است.

“این باید به ما یادآوری می کنند که اگر چه بیمه پایگاه داده و ثبت ملی باید امکان استفاده از تعداد زیادی از شرکت کنندگان اطلاعات خود را جمع آوری شده است برای پاسخ به سوالات تحقیق اما برای مدیریت کسب و کار و بالینی نگرانی” نیوپورت می گوید.

“خوشبختانه نتایج حاصل از این متا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که با ملاحظه طرح مطالعه محققان می تواند غلبه بر تعصبات اغلب مواجه می شوند که با استفاده از این پایگاه داده است.”

منبع: آدریا جانسون برای UT Austin

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de