مراقب باشید از آنتی بادی مبتنی بر COVID-19 “ایمنی گذرنامه”

COVID-19 تا رندر معمولی گذرنامه های بی معنی برای آینده قابل پیش بینی. اما بسیاری از کشورهای در حال بررسی این ایده از یک نوع جدید از “ایمنی گذرنامه” به اجازه مردم با آنتی بادی در برابر COVID-19 ویروس به فرار مستندات. این کشنده قضیه این است که این افراد سیستم ایمنی هستند و در نتیجه می تواند مجاز به کار و سفر یک گام به سوی بازگشت به قبل از همه گیر جامعه است. این ظاهرا رویکرد علمی است که در واقع یک colossally نادرست و احتمالا خطرناک ایده.

اگر به عنوان تبلیغ یک آنتی بادی آزمایش تعیین سرنوشت ما $21 تریلیون اقتصاد و همچنین محافظت از ما از یک کشنده تنفسی ویروس پس ما باید تقاضا با کیفیت بالا و تست. هنوز ده ها تن از آزمایشات با دقت به آب گرفتگی بازار ایالات متحده به لطف یک حرکت توسط سازمان غذا و دارو که سست محدودیت ها به منظور افزایش دسترسی به آزمایش. روشن نیست که, و یا اگر ما می دانیم که چگونه به خوبی این آنتی بادی آزمون کار هر چند FDA اعلام کرد که در اواسط ماه مارس که محققان در موسسه ملی بهداشت آغاز خواهد شد ارزیابی کیفیت این آزمون است.

آزمایش دقیق انجام, با این حال وجود دارد. برای اولین بار چهار آنتی بادی آزمایش که تصویب شد به صورت اورژانس توسط FDA یک تولید شده توسط Cellex, دارای حساسیت از 94 درصد (نسبت افراد مبتلا به این بیماری خواهد شد که تست مثبت) و یک ویژگی از 96 درصد (نسبت افراد بدون بیماری که تست منفی). تعداد کسانی که ممکن است به نظر می رسد اما به عنوان سابق وزیر دفاع رابرت مک نامارا یک بار گفت: در مه جنگ “اعتقاد و دیدن هر دو اغلب اشتباه است.”

حساسيت و ويژگی نیست چه ماده اگر غربالگری راهنمای آزاد کردن جهان اقتصاد. در عوض $64 تریلیون سوال باید: چه ارزش اخباری مثبت تست ؟ است که اگر یک فرد دارای یک مثبت آنتی بادی آزمون چه احتمال این که فرد واقعا به حال COVID-19? پاسخ و در نتیجه اثربخشی COVID-19 گذرنامه سیستم لولا به شدت در شیوع این بیماری در جمعیت است.

بیش از 860,000 آمریکایی تشخیص داده شده اند با COVID-19 حدود 0.25 درصد از جمعیت است. حقیقی کل است که قطعا بالاتر احتمالا حدود 1 تا 2 درصد به دلیل اینکه اکثر عفونت بدون علامت (50 درصد در ایسلند) و یا غیر قابل تشخیص (86 درصد در چین). جمعیت تصادفی نمونه برداری نشان داده است در شماره های مختلف برای شیوع در مناطق مختلف از جمله 0.5 درصد در سن میگوئل ایالت کلرادو 0.8 درصد در ایسلند[OO1] , 1.8 درصد در کره جنوبی و 2.8 درصد در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا.

چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما با استفاده از FDA تایید شده Cellex آزمون به موضوع COVID-19 گذرنامه در فرضی جامعه با 10 ، 000 نفر که در آن شيوع 1 درصد ؟ اگر همه 100 نفر که تا به حال COVID-19 همچنین دارای آنتی بادی پاسپورت خواهد بود به درستی صادر شده به 94 (94 درصد از 100) از آنها که تست مثبت است. از 9,900 مثلا, 9,504 (96 درصد از 9,900) را به درستی تست منفی است. اما باقی مانده 396 (4 درصد از 9,900) را به دروغ آزمون مثبت و دریافت گذرنامه اشتباه است. بنابراین 396 از 490 (94 به همراه 396) گذرنامه صادر شده (چهار نفر از هر پنج) خواهد بود نامشروع!

حتی اگر شيوع شد 2 درصد دو نفر از سه گذرنامه خواهد بود صادر شده برای افرادی که نمی باید آنتی بادی است. این مثبت کاذب مشکل است چه bedevils انبوه جمعیت غربالگری زمانی که شيوع کم است. اگر چه وجود دارد تقریبا کامل تست با 99 درصد حساسيت و ويژگی? عالی به نظر می رسد اینطور نیست ؟ در صورتی که در آزمون مورد استفاده قرار گرفتند در یک کشور با 1 درصد شيوع و سپس ارزش اخباری مثبت آزمون خواهد بود تنها 50 درصد—سکه بازی شیر یا خط! اگر شيوع در نهایت 70 درصد به عنوان صدراعظم آلمان پیش بینی کرد و سپس 49 از 50 نفر گذرنامه صادر خواهد واقعا باید آنتی بادی است. اما در آن نقطه گذرنامه غربالگری می شود مسئله به عنوان بسیاری از مردم این بیماری را داشته اند.

فراتر از بد ریاضی کل قضیه از COVID-19 گذرنامه conflates حضور آنتی بادی با تحمل حفاظت در برابر عفونت است. اما برای چندین بیماری های عفونی مانند HIV/ایدز در بدن تولید آنتی بادی است که نمی محافظت در برابر ویروس. آنتی بادی علیه کوروناویروس سارس به طول انجامید تنها دو سال و گاهی بدتر از بیماری است. همچنین مشخص نیست که آیا آزمایش تشخیص آنتی بادی در برابر ظهور جهش گونه از COVID-19 ویروس. فوقالعاده حداقل یکی از FDA تایید شده کیت دروغ تشخیص آنتی بادی های متعدد در گردش غیر COVID-19 coronaviruses است که آلوده کردن انسان—یکی دیگر از نقص است که انبوه باد مثبت کاذب مشکل است. و مانند شتر دفن سر خود را در شن و ماسه برخی از FDA تایید شده کیت و نمرات تایید نشده هنوز به بازار عرضه کیت و نه حتی تعیین اینکه آیا آنها بیش از حد رنج می برند از این عدم دقت.

بیشتر آزمایش تشخیص آنتی بادی های IgG و IgM در خون اما نه آنتی بادی IgA که مهم تر هستند در مخاط ایمنی, به عنوان مثال, محافظت از بینی و گلو و ریه پوشش که از طریق آن COVID-19 ویروس با حمله به. این است که بی اهمیت به عنوان بهبود ایمنی مخاطی است که چرا سابین واکسن فلج اطفال جلوگیری از انتقال پوليو در حالی که سالک واکسن نیست. پس از در دسترس تست تشخیص نیست IgA یک COVID-19 دارنده گذرنامه هنوز هم ممکن است تنفسی حامل. در واقع یک مطالعه اخیر در چین نشان داد که بیش از 10 درصد از IgG مثبت افراد هنوز انجام COVID-19 ویروس.

این حماقت به پایگاه آزادی حرکت در چنین خطاپذیر تست. دارندگان گذرنامه و جامعه را از امنیت کاذب در حالی که غیر از دارندگان گذرنامه خود را آزادی های مدنی و کار فرصت های unwarrantedly خلاصه. گذرنامه و سیاست را نیز به مخاطره می اندازد زندگی undercutting خوب بهداشت و رفتار سالم; کسانی که از جان گذشته برای بازگشت به کار و یا ادغام مجدد به جامعه را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس در تلاش برای توسعه آنتی بادی است.

همه ما می خواهیم به شدت به بازگشت به حالت عادی. اما فقط به عنوان وجود دارد بدون بازگشت به 10 سپتامبر سال 2001 ما نمی توانیم به سادگی مایل دور COVID-19 مثل یک خواب بد. COVID-19 تست می تواند کمک به ما را در بهتر مطلع پزشکی و اجتماعی تصمیم گیری, اما تنها اگر ما آزمون در راه است که حس می کند. تست کسانی که بیمار هستند و یا در معرض قرار گرفتن در معرض خطر ابتلا به عفونت فعال می تواند به ما کمک کند شامل درمان و درک طب پشت COVID-19. جمعیت تصادفی تست همراه با تماس با ردیابی می تواند کمک به ارائه اپيدميولوژيک برآورد ویروسی پخش شده است. تست آنتی بادی در وضعیت فعلی دانش علمی به سادگی نمی کند. ما نمی توانیم در برابر تست مثبت آنتی بادی امر با ایمنی. برای انجام این کار اشتباه پزشکی و نیز باز می شود تا یک میزبان از آزادی های مدنی مسائل. کار تبعیض سفر تبعیض و انواع دیگر از غلط immunoprivilege واقعی هستند خطرات اجتماعی هماهنگی.

COVID-19 تا پاره تار و پود جامعه مانند هیچ چیز دیگری در حافظه های مدرن. مردم و موسسات frenetically تلاش برای ترمیم آن. متاسفانه حسن نیت دیوانگی می تواند باعث ضعیف تصمیم گیری به طور بالقوه با عواقب فاجعه بار است. بیایید تغییر مسیر تلاش های ما نسبت به آنچه با این نسخهها کار. ما نیاز به ماسک, PPE, پنکه, و قوی, فیزیکی, فاصله, فعال, عفونت, تست و تماس با ردیابی و پس از آن برای COVID-19 امواج. ما نیاز به سرعت در حال تست همه از 6000-به علاوه داروهای تایید شده برای استفاده انسان برای دیدن که می تواند repurposed برای COVID-19.

آنچه که ما لازم نیست که یک کوته گذرنامه سیاست است که می تواند یک احمق ماموریت و حتی ترویج و گسترش ویروسی. علوم پزشکی و سیاست های عمومی در حال حرکت در سرعت خیره کننده. اما اجازه رانندگی نه کورکورانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de