بهترین تست برای COVID-19: تف نمونه یا سواب بینی?

نمونه های بزاق در حال یک “ترجیح” شاخص برای COVID-19 عفونت از اعماق بینی سواب در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود بر اساس یک مطالعه جدید.

مطالعه انجام شده با 44 بستری و 98 مراقبت های بهداشتی کارگران متوجه شد که بزاق نمونه های گرفته شده از داخل دهان ارائه بیشتر تشخیص حساسیت و ثبات در طول دوره عفونت از گسترده توصیه می شود نازوفارنکس (NP) رویکرد است.

این مطالعه همچنین نشان داد کمتر تنوع در نتایج با نمونه برداری از بزاق دهان, محققان می گویند.

“با یافته های ما نشان می دهد که بزاق قابل دوام است و حساس تر جایگزین برای نازوفارنکس سواب و می تواند فعال در خانه خود اداره جمع آوری نمونه به صورت دقیق در مقیاس بزرگ SARS-CoV-2 تست می گوید:” برای اولین بار نویسنده آن Wyllie, یک دانشیار پژوهش دانشمند در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت و عضو آن در بهداشت عمومی مدلسازی واحد.

محققان همچنین گزارش داده است که بزاق رویکرد شناسایی SARS-CoV-2 در دو بدون علامت کارکنان مراقبت های بهداشتی که قبلا آزمایش منفی برای این ویروس در یک NP تست سواب.

بزاق تست ممکن است مفید باشد به خصوص با توجه به دقت آن در شناسایی خفیف SARS-CoV-2 عفونت تشخیص داده نمی با روش های دیگر, محققان می گویند.

حساس تر و سازگار تشخیص می رود که این مهم در کمک به ارزیابی زمانی که افراد با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار و زمانی که اقتصاد محلی می تواند بازگشایی در طول زمان بیماری همه گیر.

مطالعه شده است موضوع را به بررسی دقیق. نتایج تحقیقات در حال حاضر در دسترس بر روی pre-print server medRxiv. محققان به نام “فوری اعتبار سنجی” از نتایج.

نازوفارنکس تست در نظر گرفته شده است که استاندارد طلایی برای تشخیص بسیاری از دستگاه تنفسی فوقانی عوامل بیماری زا.

این مطالعه اشاره می کند که بزاق جذاب جایگزین برای NP سواب چون:

  • جمع آوری بزاق است که با حداقل تهاجم به بیماران است.
  • نمونه های بزاق می تواند قابل اعتماد خود اداره می شود.
  • بزاق به نمایش گذاشته شده است قابل مقایسه حساسیت به نازوفارنکس سواب در تشخیص تنفسی دیگر عوامل بیماری زا.

این NP تست روش شامل قرار دادن یک سواب عمق سوراخ بینی و به منطقه از حلق. گرد است و چرخش به جمع آوری ترشحات حذف و سپس فرستاده شده به گواهی آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل.

سازمان غذا و دارو در مارس 13 به اورژانس با استفاده از مجوز برای یک بزاق بر اساس آزمون برای COVID-19. محققان در RUCDR بی نهایت بیولوژیک یک دانشگاه راتگرز-حمایت biorepository. حرفه ای واجد شرایط در مراکز بهداشتی باید انجام تصویب آزمون.

“با بیشتر اعتبار سنجی استفاده گسترده از نمونه بزاق می تواند تحول سلامت تلاش های” Wyllie می گوید.

بزاق تست نیاز به منابع کمتر شخصی, تجهیزات حفاظتی و پرسنل نسبت نازوفارنکس swabbing محقق می گوید.

“یک بار آزمایش و آزمایشگاه های معتبر می باشند با استفاده از بزاق دهان این می تواند به سرعت اجرا شده و بلافاصله حل و فصل بسیاری از منابع و مسائل ایمنی با SARS-CoV-2 تست می گوید:” ناتان Grubaugh دستیار استاد در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت و یکی از نویسندگان ارشد این مطالعه است.

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im