Ben & jerry’s در حال آزمایش یک هواپیمای بدون سرنشین تحویل سیستم بستنی

افزایش شیرینی

به زودی, شما ممکن است مجبور به رفتن به نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی خود را برآورده سازد بستنی ولع مصرف. بستنی خود را می تواند به شما می آیند — از طریق هواپیماهای بدون سرنشین.

در روز سه شنبه هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی ترا هواپیماهای بدون سرنشین اروپا اعلام کرد که در حال همکاری با Unilever, شرکت مادر بن و جری برای آزمایش هواپیماهای بدون سرنشین تحویل سیستم بستنی ساز مورد علاقه بستنی فنجان.

دسر را از طریق هواپیماهای بدون سرنشین

ترا هواپیماهای بدون سرنشین نشان داد که چگونه بستنی تحویل سیستم کار می کند در یک اخیر Unilever سرمایه گذار رویداد با توجه به آزادی مطبوعات.

برای نسخه ی نمایشی ترا نصب چند هلی کوپتر بدون سرنشین با یک ظرف خاص طراحی شده برای خانه سه Ben & jerry’s 72 گرم مینی فنجان. پس از بارگذاری تا ظرف ترا هواپیماهای بدون سرنشین نشان داد که چگونه هواپیماهای بدون سرنشین می تواند پرواز یک مسیر از پیش تعیین شده در Unilever تسهیلات.

نیم پخته

گام بعدی در این همکاری را ببینید ترا هواپیماهای بدون سرنشین ارائه Ben & jerry’s به مردم در نیویورک با توجه به آزادی مطبوعات.

با این حال انتشار می گویند که کسانی که تحویل ممکن است لگد کردن و یا اینکه آیا آنها در سطح ایالت و یا محدود به فقط بخش های خاصی از نیویورک است. نه Unilever و نه Ben & jerry’s در پاسخ به PC Mag به درخواست برای اظهار نظر در این برنامه ،

که بدان معنی است که در حال حاضر ما فقط باید برای راضی باشد با علم به این که بستنی را گزارش بود از زیپ در اطراف سربار در جایی در نیویورک در برخی از نقطه در زمان.

ادامه مطلب: هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است یک روز خود را تحویل Ben & jerry’s بستنی [PC Mag]

بیشتر در تحویل هواپیماهای بدون سرنشین: چرا یک نظامی سابق خلبان هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر هدایت Burrito تحویل رباتها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im