باور موجودات فرازمینی

در 26 آوریل 1920 در یک بیت از canny روابط عمومی اسمیتسونین موزه تاریخ طبیعی در واشنگتن, D. C. میزبانی مناظره بین ستاره شناسان Harlow Shapley و هبر کورتیس. موضوع سوال از اینکه آیا یا نه ‘سحابی مارپیچی” در واقع کهکشان های دور (دلالت جهان به مراتب گسترده تر از آنچه قبلا تصور) و یا به سادگی یک بخشی از راه شیری ما (بنحوی که این کهکشانی عرصه شد و در اثر جهان).

بدون در نظر گرفتن فوری ارزش این کمی ساختگی بحث آن را به کمک فشار در امتداد نشر آثار توسط Shapley و کورتیس و در برخی از راه های تبدیل شدن به یک مدل برای آوردن طبیعت به روش علمی (و استدلال) بیشتر به چشم های عمومی. در واقع در سال 1995 با فرمت احیا شد دوباره در اسمیتسونیان برای اولین بار از نسل جدیدی از بحث های عمومی. که یکی بود ٬ پس از آن ناشناخته طبیعت gamma-ray bursts. من به اندازه کافی خوش شانس به نشستن در مخاطبان و اخیرا وارد ما به عنوان یک postdoc در ناسا و زده بود توسط پمپ و سرگرم کننده از آن است.

در حال حاضر 100 سال از اولین مناظره استاد رابرت Nemiroff و Astronomy Picture of the Day (APOD) کشیده اند با هم دیگر بحث از انواع. در این زمان سوال این است که چگونه برای اولین بار شواهدی از حیات فرازمینی است که انتظار می رود برای به دست آمده باشد و به جای داشتن فقط دو مناظره های APOD عامیانه خواسته یک دسته کامل از ستاره شناسان و astrobiologists به وزن در. شما می توانید تمام نظرات فوق العاده در اینجا. برای بخشی از من, من یک دوره کوتاه 5 دقیقه ای تعبیه شده در زیر.

جان کلام من در این سوال این است که ما نیز باید بپرسید که آیا ما را به رسمیت شناخته و بیگانه زندگی که ما آن را ببینید. سعی کنید به باز کردن که کمی من آمد تا با نمودار زیر:

اعتبار: C. Scharf 2020

ایده اساسی این است که همیشه وجود دارد یک تنش بین ‘باور’ از داده ها و یا اندازه گیری را با زندگی در جای دیگر و چه آموزنده است که داده ها و یا اندازه گیری است. مثلا اگر من حفاری تا یک wriggling موجود زنده در مریخ خواهد بود که بسیار باور به عنوان شواهد برای زندگی در جای دیگر, با این حال آن را مسلما نه به عنوان مفید به عنوان شواهد دیگر. شاید wriggling ارگانیسم است که در واقع از همان سهام به عنوان حیات بر روی زمین (به دلیل تبادل مواد بین سیارات) و یا به سادگی آن را تقویت چگونه ‘ویژه’ منظومه شمسی ما است. در مقابل, اگر من تشخیص عجیبی ساختار سیگنال های منتقل شده توسط تمدن های دیگر که ممکن است کشش ما ساده لوحی و یا توانایی تفسیر (کمتر باور) اما این امر می تواند به طرز حیرت انگیزی آموزنده اگر واقعی (زندگی می کنند آنها فکر می کنم آنها ساخت!).

شما می توانید خودتان قضاوت کنید با تماشای این ویدئو:

اعتبار: C. Scharf 2020

به عنوان من را در بحث سوال – من حدس می زنم این است که biosignatures هستند و آنچه ما می خواهیم برای اولین بار دریافت کنید, اما ما ممکن است پیدا کردن یک تفنگ سیگار کشیدن. به جای آن ما ممکن است جمع آوری مدارک و شواهد است که “چیزی است’ در سراسر محیط های مختلف نشانه آن است که زندگی ‘در’ حتی اگر جزئیات دست نیافتنی باقی می ماند. برو یک نگاهی به همه عالی دیگر دیدگاه ها در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>