اعتقاد به دموکراسی کاهش یافته و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

هر دو عمومی و کارشناسان سیاسی از ديدگاه سلامت ما دموکراسی کاهش یافته است در طول دوره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح یک بررسی جدید می یابد.

خط روشن دیده بان علمی فدراسیون فوتبال انجام آن آخرین نظرسنجی بین مارس 12 و 15 آوریل است.

از فوریه سال 2017, روشن, خط تماشای یک حزبی گروهی از دانشمندان علوم سیاسی است بررسی آمریکا و همچنین همکاران در دانشگاه ها در تلاش برای ارزیابی نسبی رفاه این کشور دموکراسی است. این گروه تحت نظارت ما شیوه های دموکراتیک و تهدیدات بالقوه.

ارزیابی ما دموکراسی

این خط روشن دیده بان نظرسنجی شامل یک لیست از بیش از 25 اظهارات اصول دموکراتیک که منجر به ثبات کلی و عملکرد دموکراسی آمریکایی. بخش اول می پرسد شهروندان و کارشناسان برای رای دادن به این اصول دموکراتیک چگونه حیاتی آنها برای دموکراسی است. بخش دوم می پرسد هر دو شهروندان و کارشناسان ما در حال انجام در هر یک از این اصول است.

The chart shows declines in belief in the health of US democracy among experts, Trump disapprovers, and the general public, with only Trump approvers having a more positive view of the health of US democracy.
رتبه بندی سلامت ما دموکراسی توسط کارشناسان و در یک 0-100 مقیاس. این رقم نشان می دهد متوسط ارزش در سراسر بررسی امواج. (Mike Osadciw/روچستر)

در میان کارشناسان, آخرین نظرسنجی ثبت 63.4 در یک 0-100 مقیاس ما دموکراتیک عملکرد—بدترین کلی امتیاز از خط روشن دیده بان شروع به پرسیدن این سوالات در سال 2017.

در طول سال گذشته کارشناسان رتبه بندی کاهش یافته است بر 15 از 27 مورد بررسی اصول دموکراتیک در حالی که هیچ یک بهبود نشان داد. بزرگترین کاهش در عملکرد مربوط به پاسخگویی سازمانی کنترل و توازن و حقوق و حمایت از افراد است.

رتبه بندی در میان مردم نشان می دهد کاهش مشابه حذف از 54.3 در مارس 2019 به 49.3 یک سال بعد. هر دو متخصص و عمومی ارزیابی علامت قابل توجهی کاهش می یابد از یک قله پس از انتخابات 2018 که این تیم نسبت به “آشکار افزایش حقوقی و سیاسی رئیس جمهور چک در مغلوب ساختن پیشی جستن زیر 2018 دورۀ انتخابات از جمله تحقیقات به دولت و رئیس جمهور همکاران توسط مقامات اجرای قانون و کنگره است.”

در ضمن کاهش های اخیر ادامه این روند در حال حاضر مشاهده شده در گروه اکتبر 2019 بررسی. که قطره پس از whistleblower گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین از تماس تلفنی.

شایان ذکر است که کاهش در رتبه بندی رانده است آمریکایی ها که رد رئیس جمهور است. برای این گروه ارزیابی دموکراسی کاهش یافته و بین ماه های مارس و اکتبر 2019 و در سطح پایین باقی مانده در بررسی های اخیر. در مقابل, رتبه بندی شدند و پایدار در میان تهمت approvers این تیم می نویسد: در آخرین نظرسنجی.

یافته های کلیدی از بررسی

این بررسی نشان داد که:

  • کارشناسان دارای دموکراسی آمریکایی به عنوان انجام به شدت بدتر در مارس سال 2020 از در مارس 2019 در آخرین نظرسنجی قبل از روند استیضاح آغاز شد.
  • کارشناسان به یک امتیاز پایین تر به عملکرد در اصول دموکراتیک عمدتا مربوط به استیضاح.
  • در مقایسه با یک سال پیش کارشناسان بیشتر بود شک و تردید است که تحقیقات از مقامات دولتی رایگان از دخالت های سیاسی است.
  • کارشناسان در نظر نمی استیضاح به عنوان محدود جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در مقابل آنها شناسایی بسیاری از اقدامات او و یارانش در طول روند استیضاح غیر طبیعی می داند و نشان می دهد که این روند به عنوان یک کل خواهد جسور مغلوب ساختن پیشی جستن قابل ملاحظه ای از یک اثر است که همچنین ممکن است گسترش به رئیس جمهور آینده.

این نظرسنجی از عموم مردم نشان داد که:

  • آمریکایی ها باقی مانده تقسیم در ارزیابی خود از عملکرد ما دموکراسی است.
  • از دیدگاه کسانی که به تایید رئیس جمهور تهمت باید پایدار باقی مانده بیش از سال گذشته است.
  • کسانی که باورمند رئیس جمهور درک کاهش دموکراتیک عملکرد.
  • شکاف بین دو گروه است و وسیع ترین اصول برابری شهروندان و چک در قدرت اجرایی.

“ما نمی توانیم ایجاد هر شرکت علی اتصالات بین دنیای واقعی وقایع و کارشناس پاسخ می گوید:” گرچن Helmke, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه روچستر است که بخشی از خط روشن دیده بان. “اما واقعیت این است که بزرگترین کاهش مربوط به اقدامات مربوط به پاسخگویی و کنترل و توازن به معنی ما آخرین نتایج قطعا مطابق با نگرانی که اعلام جرم و تبرئه رئیس جمهور تهمت تا به حال عواقب منفی برای کارشناسان از ديدگاه سلامت دموکراسی آمریکایی.”

دانشمندان دریافتند قوی اجماع در میان این کارشناس نمونه که نتایج حاصل از استیضاح و پس از آن تبرئه خواهد جسور جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن (79%) و این که این اثر را به طور مشابه جسور رئیس جمهور آینده (59%).

“ما در سیستم کنترل و توازن اغلب تابع عمدتا به عنوان عامل بازدارنده,” Helmke می گوید. “اگر سیاستمداران دیگر بر این باورند که آنها را تحریم خواهد کرد برای هل دادن—چه رسد به شکستن قانون و سپس آینده تجاوزات تبدیل شده است که بسیار بیشتر احتمال دارد.”

این خط روشن دیده بان تیم اخطار می دهد که بررسی های انجام شده در زیر سایه طولانی از رمان coronavirus. در حالی که این نتایج تا حد زیادی مطابق با نظر سنجی های گذشته آن است که خیلی زود به بگویید که چگونه همه گیر ممکن است تحت تاثیر پاسخ های نظر سنجی.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im