ببین! دیدن تلسکوپ هابل را یاد ‘ستون ایجاد’ مشاهده در مادون قرمز


جدید, مادون قرمز, نگاهی به ستون های آفرینش در سحابی عقاب. (اعتبار تصویر: NASA, ESA/Hubble and the Hubble Heritage Team)

دانشمندان بازبینی یکی از نمادین ترین تصاویر گرفته شده با تلسکوپ فضایی هابلآشکار باور نکردنی جزئیات در نور مادون قرمز.

تصویر لقب “ستون های آفرینش” در سحابی عقاب گرفته شده تصویربرداری توسط هابل در سال 1995. فیل تنه به شکل ویژگی های این یاد هابل تصویر ستاره-تشکیل مناطق ساخته شده است تا از باور نکردنی ساختار یکپارچه بین ستاره ای گرد و غبار و گاز است.

این منطقه واقع شده است و حدود 6500 به از 7000 سال نوری از زمین است و بخشی از بزرگتر منطقه شناخته شده به عنوان سحابی عقابکه یک مهد کودک ستارگان در صورت فلکی Serpens. در حالی که “ستون” کشش حدود 4 تا 5 سال نوری طولانی سحابی عقاب دهانه وسیع 55-70 نور-سال.

مرتبط با: شگفت انگیز ترین تلسکوپ فضایی هابل اکتشافات
بیشتر:
یکی دیگر نفس هابل نمایی از ستون های آفرینش

تصویر معروف از “ستون های آفرینش” که ناسا در اصل منتشر شد در سال 1995 نشان می دهد که این منطقه به عنوان دیده می شود در نور مرئی است که در محدوده طیف تابش الکترومغناطیسی است که به چشم انسان مشاهده می کنید. اما در این نمایش جدید از “ستون” محققان نشان داد به جای آنها از طریق نور مادون قرمز که می تواند سوراخ از طریق ضخامت ابرها به فاش کردن آنچه که در کمین در پشت گرد و غبار و گاز در پیش زمینه.

این تصویر جدید را ارائه می دهد قابل توجه چشم انداز جدید از آنچه در منطقه به نظر می رسد مانند در آن ضخامت ابرهای گرد و غبار و گاز است. در این مادون قرمز مشاهده می کنید شما می توانید یک دانش سطحی روشن و درخشان حتی کودک ستاره ها این ستاره ها-تشکیل آلاچیق در جهان هستی است.

به عنوان مخالف به هابل در سال 1995 تصویر از منطقه “رکن” در این تصویر مادون قرمز به نظر می رسد ضعف و شبح مانند و نه به عنوان برجسته به عنوان آنها در نور مرئی تصویر. آنها تقریبا شبیه سایه ها در پس زمینه در نظر گرفتن یک حد مرگ به ستاره درخشان در پیش زمینه.

سحابی عقاب کشف شد و در سال 1745 توسط سوئیس ستاره شناس Jean-Philippe Loys د Chéseaux. این سحابی دارای ظاهری قدر 6 (قدر در ستاره شناسی استفاده می شود به عنوان یک اندازه گیری از روشنایی) و مشاهده می شود از زمین کوچکتر استاندارد تلسکوپ نسبتا به راحتی هر چند بزرگتر تلسکوپ مورد نیاز خواهد بود به نقطه “ستون.” این سحابی است که ساده ترین نقطه در فصل تابستان در ماه جولای.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space banner

نیاز به فضای بیشتر? شما می توانید 5 مسائل ما شریک “همه چیز در مورد فضا” مجله برای $5 برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا مجله)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>