ببین عزیزم Yoda! Hasbro نشان می دهد animatronic ‘کودک’ و بیشتر از “Mandalorian’

یک میزبان کامل از راحت قورباغه-خوردن و صحبت کردن (و البته giggling) اسباب بازی از “کودک” (بهتر است به عنوان شناخته شده “کودک Yoda” از “جنگ ستارگان” سری “Mandalorian”) نازل شده است فقط در زمان برای سال 2020 Toyfair در شهر نیویورک است.

صبح امروز (Feb. 20) در صبح بخیر امریکا, این اسباب بازی های جدید قرار داده شد بر روی صفحه نمایش بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه آنها حرکت و نگاه در دوربین در ویدئو زیر و یا در تصویری از Hasbro بالا.

مرتبط با: Hasbro Baby Yoda, اسباب بازی آینده در سال 2020 فقط شایان ستایش

به تازگی Hasbro نشان داد کشت از “جنگ ستارگان” محصولات و اسباب بازی است که در فروش و در دسترس خواهد بود برای پیشسفارش شروع در ماه مه سال 2020 است. با اعلام این شرکت منتشر کرده است یک محصول مثبت دلربا اسباب بازی های جدید.

Animatronic کودک Yoda

تصویر 1 از 2

Hasbro's new animatronic "Baby Yoda" toy.

Hasbro جدید animatronic “کودک Yoda” ، (اعتبار تصویر: Hasbro)
تصویر 2 از 2

A new animatronic "Baby Yoda" figure, which is set to hit shelves later in 2020.

جدید animatronic “کودک Yoda” شکل است که به ضربه قفسه های بعد از آن در سال 2020 است. (اعتبار تصویر: Hasbro)

ترین چشم و گوش نواز از همه این اسباب بازی یک animatronic اسباب بازی است که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل و حتی حرکت مانند کودک Yoda. با دست زدن به بالای سر کودک شما فعال آن بیش از 25 برای تلفن های موبایل و جنبش ترکیبات که شامل خوشحال و هیجان زده برای تلفن های موبایل مانند giggling و پر حرف سر حرکات چشم و پلک زدن و گوش جنباندن. بله, آن است که فراتر از شایان ستایش است.

این animatronic خواهد شد و حتی سعی کنید برای مهار قدرت نیروی, بالا بردن آن سلاح های کوچک, بستن چشمان خود و خروشى از “انرژی باور نکردنی آن تصریح شده است.” به واقعی بودن این animatronic تا فقط شکاف دیگر اگر شما وضع این بچه Yoda آن را خواهد دید از آن چشم و یک “نیروی چرت زدن.” این رقم در دسترس خواهد بود در اکثر فروشندگان عمده آغاز پاییز سال 2020 خواهد شد و خرده فروشی برای حدود $59.99.

صحبت مخمل خواب دار

یکی از دیگر کودک Yoda, اسباب بازی است که تولید وزوز Hasbro “جنگ ستارگان کودک صحبت کردن اسباب بازی مخمل خواب دار.” این اسباب بازی نشان داد در اوایل این سال به ضربه قفسه های این بهار سال 2020 این صحبت مخمل خواب دار نرم بدن است که هنگامی که فشرده ساطع شخصیت برای تلفن های موبایل. و البته این نوزاد Yoda مخمل خواب دار همراه با بدن یک Sorgan قورباغه و استخوان کاسه آبگوشت.

یک نگاهی از نزدیک در Hasbro راحت مخمل خواب دار “کودک Yoda.” (اعتبار تصویر: Hasbro)

کمی آمار و ارقام

همچنین نشان داد در اوایل این سال هر دو 6.5 اینچ و 2.2 اینچی با آمار و ارقام از کودک Yoda. بزرگتر از این مجسمه است دست خود را بیرون کشیده شده و تلاش برای مهار قدرت نیروی, در حالی که کوله از این ارقام می آید در شش تنظیمات مختلف. این شامل نسخه های کودک Yoda جرعه جرعه سوپ خوردن یک قورباغه کشش به استفاده از زور و پیچیده شده در پتو. هر دو این ارقام به مجموعه ضربه قفسه های این بهار سال 2020 است.

تصویر 1 از 4

Up-close images of some teeny tiny "Baby Yoda" figures.

تا از نزدیک تصاویری از برخی ریزه کوچک “کودک Yoda” آمار و ارقام. (اعتبار تصویر: Hasbro)
تصویر 2 از 4

These tiny "Baby Yoda" figures eat frogs and try to use the force.

این کوچک “کودک Yoda” چهره خوردن قورباغه ها و سعی کنید به استفاده از زور است. (اعتبار تصویر: Hasbro)
تصویر 3 از 4

These little "Baby Yoda" figures sip broth and cuddle in a blanket.

این “کودک Yoda” چهره های sip براث و نوازش در یک پتو. (اعتبار تصویر: Hasbro)
تصویر 4 از 4

A lovable, little "Baby Yoda" figure.

دوست داشتنی کوچک “کودک Yoda” شکل است. (اعتبار تصویر: Hasbro)

نوزاد بازی Yoda

تصویر 1 از 2

The new "Operation" game from Hasbro features "The Child," better known as "Baby Yoda."

جدید “عملیات” بازی از Hasbro ویژگی های “کودک” بهتر شناخته شده به عنوان “کودک Yoda.” (اعتبار تصویر: Hasbro)
تصویر 2 از 2

Some new "Star Wars" games from Hasbro.

برخی از جدید “جنگ ستارگان” بازی از طریق Hasbro است. (اعتبار تصویر: Hasbro)

در علاوه بر این به انواع بودنشان دوست داشتنی, ابزار جنسی, نسخه های کودک هستند و برخی از بازی های جدید. Hasbro در حال آمدن است با “عملیات: جنگ ستارگان Mandalorian Edition” بازی که در آن بازیکنان در سنین 6 تا مجبور به استفاده از موچین برای سعی و بازگشت همه مواردی که کودک Yoda گرفته است. این اشیاء شامل یک قورباغه با یک کاسه سوپ و یک mudhorn تخم مرغ.

علاوه بر این verion جدید “عملیات” Hasbro نیز خواهد بود با انتشار یک “Mandalorian”-نسخه مضمون “مشکل است.” این بازی در دسترس خواهد بود برای خرید این بهار سال 2020 است.

Ahsoka Tano

جدید Ahsoka Tano شکل از Hasbro است. (اعتبار تصویر: Hasbro)

کودک Yoda نیست تنها “جنگ ستارگان” شخصیت گرفتن تمام توجه با این اسباب بازی جدید انتشار. علاوه بر موارد فوق ارقام plushes animatronics و بازی های Hasbro آینده را با 5 اینچ در مقیاس Ahsoka Tano شکل است. این رقم فوق العاده دقیق و شامل دو آبی lightsabers. Ahsoka Tano نمایش دو lightsaber ضربه تند وشدید زدن هنگامی که شما پیچ و تاب و این رقم را به نیم تنه و انتشار آن است. این 5 اینچ شکل در دسترس خواهد بود در این بهار سال 2020 است.

Clone Trooper

جدید Clone Trooper شکل از Hasbro است. (اعتبار تصویر: Hasbro)

شکل دیگری نشان داد که 5 اینچ در مقیاس “جنگ ستارگان کهکشان از ماجراهای” clone trooper شکل است. شکل همراه با یک بلستر شما می توانید با فعال کردن این رقم را “بلستر رگبار” با فشار دادن بر روی یکی از شکل اسلحه و انتشار آن است. این رقم نیز آمار این قفسه بهار سال 2020 است.

شیرین Darksaber

جدید “Darksaber” از Hasbro است. (اعتبار تصویر: Hasbro)

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم Hasbro اعلام کرد که این بهار 2020 “جنگ ستارگان Mandalorian Darksaber Electronic Lightsaber” در دسترس خواهد بود.

موجود در این بهار 2020 و برای سنین 5 و تا این سیاه و سفید-تیغه های lightsaber اتحاد الکترونیکی نور و نبرد جلوه های صوتی است که اجازه خواهد داد که شما را به lightsaber خود را در دوئل به زندگی است. حتی باعث می شود یک “crackling رعد و برق” صدا و چراغ تا زمانی که شما پایین نگه داشتن دکمه صابر را به دسته شمشیر.

اگر شما می خواهید برای دیدن لیست کامل از “جنگ ستارگان”, اسباب بازی, تی شرت, بازی و بیشتر در آینده 2020, شما می توانید ببینید تصاویر بیشتر در اینجا از طریق StarWars.com.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>