قبل از Coronavirus شیوع بسیاری از خانه های سالمندان به حال عفونت-کنترل ساقط

مدتها قبل از رمان coronavirus آن ظاهر تعجب ملت را از خانه های پرستاری در تلاش بودند به اطاعت اساسی پیشگیری از عفونت پروتکل های طراحی شده برای متوقف کردن گسترش ویروس ها و باکتری ها آنها نبرد روزانه.

از آغاز سال 2017, دولت بهداشت و درمان بازرسان ذکر شده بیشتر خانه های پرستاری برای عدم اطمینان حاصل شود که همه کارگران آن به دنبال پیشگیری و کنترل قوانین نسبت به هر نوع تخلف با توجه به قیصر سلامت, اخبار و تحلیل سوابق فدرال.

در همه 9,372 خانه های سالمندان یا 61 درصد شد ذکر شده برای یک یا چند عفونت-کنترل کمبود این تجزیه و تحلیل نشان داد. آن را نیز در بر داشت نقض شد و بیشتر رایج در خانه با کمتر پرستاران و دستیاران از امکانات با افزایش سطح نیروی انسانی.

حتی در میان خانه های پرستاری تاج با دولت حداکثر امتیاز از پنج ستاره به صورت کلی با کیفیت 4 در 10 شده اند ذکر شده برای یک عفونت-کنترل گذشت. کسانی که شامل زندگی مرکز مراقبت از Kirkland, Washington, سیاتل و حومه که در آن پنج نفر که تا به حال زندگی می کردند در تاسیسات فوت کرده اند.

گزارش بازرسی از سراسر کشور نشان می دهد بسیاری از اشتباهات ابتدایی مانند کارگران نه شستن دست های خود را به آنها منتقل شده به بیمار بعدی و یا عدم به همین ماسک و دستکش و روپوش زمانی که در اتاق بیماران مسری در انزوا.

“این همه این چیزهای کوچک است که بخشی از عفونت-شیوه های کنترل است که زمانی که آنها اضافه شده تا می توانید ایجاد یک محیط برای عفونت شیوع گفت:” پاتریشیا شکارچی واشنگتن دولت مراقبت دراز مدت Ombuds که در آدرس شکایت از ساکنان و خانواده و هل برای پیشرفت در امکانات.

در سال های اخیر دولت فدرال شده است ramping تا استانداردهای خانه سالمندان, اما بازرسان باقی می ماند و نا امید شيوع درهم و برهم و یا شستن دست ها وجود ندارد. “ما باید برای انجام بهتر در شستن دست ها,” اوان Shulman مدیر پرستاری صفحه اصلی بخش مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: یک انجمن از خانه سالمندان مدیران در سال 2018 است.

در حالی که استناد شایع در سراسر صنعت, بازرسان بهداشت و سلامت طبقه بندی شده اند اما 1% از موارد نقض به عنوان جزئی و نه ضمانت جریمه های KHN تجزیه و تحلیل یافت. یک سطح پایین استناد معمولا محدود تاثیر کلی امتیاز ستاره تنها متریک اکثر مصرف کنندگان را بررسی کند.

Coronavirus خود را نشان داده است بالقوه مرگبار در میان پیر و ضعیف در کرکلند اما عفونت است که خانه های پرستاری در حال حاضر در حال نبرد با مخلوط موفقیت—آنفلوانزا و مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری ها مانند methicillin-resistant Staphylococcus aureus (MRSA)—می تواند به همان اندازه کشنده است. به عنوان بسیاری از 3.8 میلیون عفونت رخ می دهد در خانه های پرستاری هر سال کشته شدن نزدیک به 388,000 ساکنان.

دکتر دیوید Gifford, افسر ارشد پزشکی برای انجمن بهداشت آمریکا اولیه پرستاری صفحه اصلی گروه تجارت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که این امکانات آماده بودند برای مقابله با کروناویروس عفونت از طریق طرح های پیشگیری از آنها را در محل. “ما آماده برای آنفلوانزای فصلی در هر سال — آن را بسیار شبیه به” او گفت:.

“ما در حال تقویت اطلاعات برای روش های اساسی برای چگونه برای جلوگیری از گسترش,” او اضافه شده مانند نگه داشتن ساکنان آلوده و دور از دیگران و داشتن بیمار و کارکنان در خانه بمانند.

در عین حال همان صنعت کسری که باید مانع از گذشته عفونت-تلاش های کنترل در بازی با کوروناویروس. خانه های پرستاری تجربه مکرر کارمندان و یا کارگران موقت هستند کمتر احتمال دارد برای آشنایی با تسهیلات پروتکل های. همچنین بازرسان پیدا کرده اند که این خانه را به حال مشکل, مطمئن شوید که به طور بالقوه آلوده کارگران در خانه بمانند یک مشکل مرکب با پرداخت هزینه کم و زمان محدود کردن مزایای بسیاری دریافت خواهید کرد.

در طول یک رابطه شیوع در سال 2017 در دیگر ایالت واشنگتن خانه سالمندان مثلا حداقل شش آلوده کارکنان بازگشت به کار زودتر از آنها قرار گرفتند. بازرسان کشف این ویروس در نهایت گسترش به 32 کارکنان و 43 ساکنان بیش از 40 درصد از کسانی که در خانه زندگی می کنند با توجه به گزارش بازرسی.

حتی اگر خانه های پرستاری موفق به آلوده شدن کارگران به روز کردن آنها ممکن است در اجرا به مشکل پیدا کردن جایگزین. دکتر دیوید Nace مدیر مراقبت دراز مدت و آنفولانزا برنامه در دانشگاه پیتسبورگ گروه پزشکی گفت: مسائل نیروی انسانی در حال مرکب ملی کمبود کارکنان مراقبت های بهداشتی. “امکانات ممکن است در مواجهه با این موضوع از بسته شدن اگر آنها نیروی انسانی,” او گفت:.

KHN را تجزیه و تحلیل نشان داد که 53 درصد از خانه ها با اکثر پرستاران و دستیاران—کدام سیستم مدیریت محتوا جوایز پنج ستاره برای نیروی انسانی خود به خانه سالمندان مقایسه وب سایت—تا به حال ذکر شده است برای عفونت-کنترل تخلفات در سه سال گذشته در حالی که 65 درصد از خانه ها با کمترین کارکنان—سپردن تنها یک ستاره شد ذکر شده برای همین نوع شکست. نیروی انسانی ستاره را تشکیل می دهند یکی از مولفه های کلی امتیاز.

“در بسیاری از مواقع زمانی که وجود ندارد به اندازه کافی کارکنان دستیاران و پرستاران به معنای واقعی کلمه تلاش برای انجام 50 چیز در یک بار در حال اجرا از فرد به فرد” گفت: لری Smetanka مدیر اجرایی ملی مصرف کننده صدا برای کیفیت مراقبت طولانی مدت, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن دی. سی “است که زمانی که همه چیز سقوط از طریق ترک مانند شستن دست است که مفید ترین چیز برای جلوگیری از عفونت.”

بیشتر کم کارکنان خانه های سالمندان نیز اشاره کرد بیشتر: یک ستاره امکانات به طور متوسط 1.5 در حالی که کمبود امکانات پنج ستاره به طور متوسط 1.3 کمبود. اما از بیش از 13000 استناد برای عفونت-کنترل ساقط تنظیم کننده های طبقه بندی شده تنها 109 به عنوان جدی آسیب یا تهدید به بیماران است. که پیدا کردن تکرار نتایج تحقیقات مشابه KHN انجام شده در سال 2017. “این نشان می دهد که چگونه بی فایده اجرای وضعیت است” گفت: توبی Edelman ارشد سیاست وکیل در مرکز مدیکر وکالت.

یکی از این تخلف ذکر شده بود آخرین مارس در کرکلند خانه سالمندان پس از بازرسان وجود دارد مشاهده یک پرستار ثبت شده درمان یک بیمار که پا شد دست زدن به کف حتی اگر یکی از پاشنه تا به حال یک زخم فشاری که ساکن دختر گفت: او می ترسید آلوده شد. “این unhygienic,” دختر گفت: بازرسان.

بازرسان همچنین به تماشای یکی دیگر از خانه سالمندان کارمند کار در اتاق از یک بیمار مبتلا به پنومونی بدون پوشیدن ماسک ، گان و دستکش به عنوان مورد نیاز توسط یک علامت در خارج از اتاق. آنها که در گزارش خود که تسهیلات را تجربه کرده بودند دو شیوع بیماری آنفلوآنزا که در سال موثر بر حداقل 17 ساکنان و هفت کارکنان تمام گفت. بازرسان برچسب نقض آنها مشاهده شده به عنوان سطح پایین چون آنها ناشی از “حداقل آسیب و یا بالقوه برای آسیب واقعی.” خانه سالمندان متعهد به reeducate کارکنان در روش و محققان هیچ مشکلی هنگامی که آنها دوباره دو ماه بعد.

زندگی مرکز مراقبت در یک مجلل پوشیده شده از درخت محله کمتر از یک مایل از دریاچه واشنگتن محبوب Juanita پارک ساحلی گفت: در بیانیه ای که دوشنبه منتشر شد که در آن غربالگری کارگران قبل از شروع کار و پس از به حالت تعلیق در بازديد و جدید پذیرش.

“ما نیز زیر کنترل عفونت از جمله شستن دست مناسب تکنیک ها و پوشیدن ماسک ، روپوش و دستکش در هنگام مراقبت از هر گونه علامتی بیماران” بیانیه ای گفت:. تسهیلات کاهش یافته است به بحث قبلی خود را ویرایش.

Seema Verma, این, سیستم مدیریت محتوا, مدیر سایت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید سه شنبه شب که آژانس از اعزام بازرسان به خانه سالمندان و همچنین به عنوان یک بیمارستان و مرکز دياليز که درمان coronavirus بیماران برای دیدن اگر فدرال مقررات ایمنی و بهداشت شدند.

شکارچی واشنگتن دولت ombud گفت که در طول سفرهای اخیر به 14 خانه های پرستاری در سه نورث وسترن متحده او مشاهده کرد که دستیاران به طور کلی خوب در مورد استفاده از ضد عفونی کننده دست, اما به ندرت شسته دستياران دست. نه هر ساکن اتاق تا به حال نزول او گفت:. “من را دیده اند یک شهروند باید خود دست شسته و در طول ناهار یا شام,” او گفت:.

در حالی که برخی از خانه های پرستاری در حال ساخت تلاش های هماهنگ “وجود دارد خانه های سالمندان هستند که واقعا کثیف و نگرانی وجود دارد که آنها در حال گرفتن کار انجام می شود” شکارچی اضافه شده است.” مشکل زمانی است که شما لازم نیست به اندازه کافی کارگران و یا شما لازم نیست که یک ثبات نیروی کار است که آموزش خود را دنبال پروتکل که ضعف در سیستم است.”

در سال 2016 سیستم مدیریت محتوا به روز رسانی و گسترش آن عفونت-کنترل قوانین نیاز به در میان چیزهای دیگر است که هر یک از تسهیلات تعیین یک نفر به مسئول کنترل عفونت. CMS مورد نیاز کارمند در آن موقعیت شناخته شده به عنوان یک عفونت preventionist برای تکمیل آموزش های تخصصی و کار در تاسیسات یا پاره وقت یا تمام وقت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد حذف در سایت مورد نیاز است.

به جای سیستم مدیریت محتوا پیشنهاد preventionist بود کسی که صرف “زمان کافی” در این مرکز برای نظارت بر آن عفونت-تلاش های کنترل. از آن خواسته است برای مشاوره در مورد چگونه به تعریف کافی است.

“ما اعتقاد داریم که این یک استاندارد مناسب” آژانس نوشت و در آن پیشنهاد قانون صادر شده در ماه ژوئیه گذشته. “ما همچنین نگران آن است که می تواند وجود داشته باشد قابل توجهی واريانس چگونه LTC [مراقبت دراز مدت] امکانات این تفسیر مورد نیاز است.”

KHN خبرنگار ارشد JoNel Aleccia کمک به این گزارش.

این داستان در اصل منتشر شده توسط قیصر سلامت نیوز در تاریخ 4 مارس سال 2020 است. خوانده شده اصلی داستان در اینجا.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im