اتاق خواب, فیلترهای هوا سهولت تنفس برای کودکان و نوجوانان مبتلا به آسم

با استفاده از یک اتاق خواب فیلتر هوا که تله ذرات ریز آلودگی می تواند به طور قابل توجهی بهبود تنفس در کودکان مبتلا به آسم یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این مطالعه نشان می دهد که با استفاده مداوم فیلتر ممکن است کمک به جلوگیری از, نه تنها کاهش آسم عود یو پی اس.

محققان می گویند این مطالعه برای اولین بار سند که فيزيولوژيک بهبود رخ می دهد در راه های هوایی از کودکان در هنگام خانه ها دارای فیلترهای هوا.

در حالی که با استفاده از فیلتر روزانه به مدت دو هفته کودکان در این مطالعه با تجربه کاهش مقاومت راه هوایی و التهاب ریه و افزایش تنفس ارتجاعی در میان مزایای دیگر.

“شرکت های دارویی باید صرف مقدار زیادی به توسعه مواد مخدر است که می تواند کار بر روی کاهش ایرویز اما آنها بسیار گران هستند می گوید:” Junfeng ژانگ استاد جهانی و بهداشت محیط در دانشگاه دوک است نیکلاس دانشکده محیط زیست است.

“نتایج ما نشان می دهد که با استفاده از یک دستگاه تصفیه هوا برای کاهش قرار گرفتن در معرض کاهش هوایی به آلاینده ها می تواند کمک به کودکان مبتلا به آسم راحت تر نفس کشیدن بدون آن هزینه مواد مخدر. این حکم یک کارآزمایی بالینی برای تایید یافته.

فیلترهای هوا در مقابل اتاق خواب آلودگی

ذرات ریز (PM2.5) در همه جا حاضر آلودگی هوا ناشی از سوخت های فسیلی تولید گازهای گلخانه ای آتش سوزی و دیگر توده سوزاندن صنعتی منابع و بنزین و دیزل-وسایل نقلیه.

سی برابر کوچکتر از قطر یک موی انسان این ذرات به راحتی استنشاق و می تواند نفوذ به عمق کوچک یا پایین خطوط هوایی که در آن آنها می تواند سبب بروز یا تشدید علائم آسم. ينهلرس کمک نمی, از آنجایی که آنها تنها طراحی شده برای باز کردن راه های هوایی فوقانی.

پژوهشگران دوسوکور متقاطع مطالعه در حومه شهر شانگهای در طول یک دوره نسبتا بالا PM2.5 آلودگی در سال 2017. آنها به 43 کودکان با خفیف تا متوسط آسم دو فیلتر هوا برای استفاده در اتاق خواب خود را. یک high-efficiency particulate air (هپا) قادر به از بین بردن ذرات PM2.5; از سوی دیگر یک شم فیلتر.

خانواده ها با استفاده از هر فیلتر به مدت دو هفته به صورت تصادفی با فاصله دو هفته در میان. نه کودکان و نه خانواده های آنها می دانستند که فیلتر شد که.

نتایج نشان داد که ذرات PM2.5 غلظت داخل اتاق خواب کودکان بودند یک سوم تا دو سوم پایین تر هنگامی که هوا فیلتر شد در استفاده از زمانی که شم آنهایی که استفاده می شود می گوید: Michael H. Bergin, استاد مهندسی عمران و محیط زیست در دانشگاه دوک را از دانشگاه Pratt دانشکده فنی و مهندسی.

این کاهش همزمان با پیشرفت های قابل توجهی در چگونه به راحتی جریان هوا در داخل و خارج از کودکان کوچک راه های هوایی و ریه ها Bergin می گوید. این پیشرفت شامل 24 درصد کاهش به طور متوسط در مجموع مقاومت راه هوایی یک 43.5% میانگین کاهش در مقاومت راه هوایی یک 73.1% افزایش متوسط هوایی ارتجاعی و 27.6 درصد کاهش به طور متوسط در بازدم اکسید نیتریک یک نشانگر از التهاب ریه.

نگاه به آینده

اگر چه مزایای به طول انجامید تنها به عنوان طولانی به عنوان اتاق خواب کودکان آنها را به حال “آن را محتمل است که اگر کودکان با استفاده از فیلتر ها در حال انجام روزانه آنها را ببینید ادامه داد: مزایای” ژانگ می گوید.

اگر آزمایش های بالینی تایید این مطالعه جدید را یافته فیلتر می تواند در خدمت به عنوان یک عملی پیشگیرانه برای مدیریت آسم در آلوده در فضای باز یا سرپوشیده محیط در سراسر جهان ،

آنها همچنین می تواند اثر ورزش در مناطق نزدیک آتش سوزی.

“نگاهی به بالا PM2.5 آلودگی هوا رخ داده است که در سان فرانسیسکو در سال گذشته به عنوان یک نتیجه از دود حاصل از آتش سوزی کالیفرنیا و در هوا-مشکلات کیفیت می افتد در این سال از bushfires در استرالیا” ژانگ می گوید. “مردم واقعا باید در نظر با استفاده از یکی از این دستگاه ها در هنگام آتش سوزی.”

این یافته ها به نظر می رسد در JAMA Pediatrics.

Xiaoxing Cui یک 2018 دکترا فارغ التحصیل از دانشگاه دوک است این مقاله نویسنده سرب. اضافی نویسندگان از شانگهای Jiao تانگ دانشگاه دوک Kunshan دانشگاه Tsinghua دانشگاه پکن کلید آزمایشگاه کیفیت هوا در محیط داخلی ارزیابی و کنترل شهر پکن دانشگاه دانشگاه ویسکانسین-مدیسون و دانشگاه دوک. Underwriters Laboratories و ملی علوم طبیعی پایه و چین است.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>