به دلیل افزایش CO2 درختان ممکن است گرم شدن قطب شمال

قطب شمال یکی از سریع ترین و گرم شدن کره زمین مکان بر روی این سیاره —و دانشمندان هنوز نمی به طور کامل اطمینان حاصل کنید که چرا.

ذوب برف و یخ ممکن است بالا بردن سرعت گرم شدن کره زمین. تغییرات در گردش جوی می تواند نقش. بسیاری از عوامل می تواند مؤثر بر منطقه درجه حرارت که افزایش حداقل دو بار به عنوان سریع به عنوان نقاط جهان است.

در حال حاضر دانشمندان فکر می کنم آنها ممکن است کشف یک قطعه اضافی از پازل. گیاهان معلوم می شود ممکن است یک تاثیر غیر منتظره در گرم شدن کره زمین.

به عنوان سطح دی اکسید کربن در افزایش فضای, گیاهان تبدیل شدن به کارآمد تر در انجام فتوسنتز و اساسی دیگر زندگی توابع. و آنها اغلب قادر به ذخیره بیشتر آب در این فرآیند است.

آب که گیاهان ارز با هوا سرد کمک می کند تا درجه حرارت محلی. هنگامی که آنها از دست دادن آب کمتر محیط اطراف خود شروع به گرم کردن.

یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در طبیعت ارتباطات نشان می دهد که این فرایند کمک به گرم قطب شمال.

“تاثیر گیاهان نادیده گرفته شده قبل از” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Jin-Soo Kim یک دانشمند در دانشگاه ادینبورگ در یک ایمیل به E&E News. “این مطالعه بر پوشش گیاهی اثرات در قطب شمال گرم شدن تحت [یک] بالا CO2 جهان است.”

این مطالعه با استفاده از یک مجموعه از سیستم زمین به مدل خود می رسند یافته.

این مدل نشان می دهد که افزایش CO2—نتیجه های انسانی و انتشار گازهای گلخانه ای—است که باعث گیاهان به از دست دادن آب کمتر در سراسر نیمکره شمالی از جمله پر گیاهی در مناطق استوایی و midlatitudes. این فرایند باعث می شود درجه حرارت در این مکان گرم و حتی بیشتر از آنها خواهد از تغییر آب و هوا به تنهایی.

در همان زمان در مقیاس گردش جوی الگوهای کمک به حمل و نقل گرما بین مناطق استوایی و قطب شمال. این مطالعه نشان می دهد که این حرارت اضافی در حال گرم شدن قطب شمال در یک حتی سریع تر رای دادن.

در واقع گرم شدن اضافی در واقع ممکن است کمک به فرآیندهای دیگر نیز سرعت بخشیدن به قطب شمال تغییر آب و هوا.

برای مثال دانشمندان بر این باورند که ذوب یخ دریا نقش مهمی در قطب شمال زمین است. یخ دریا با آن روشن سطح بازتابنده کمک می کند تا به پرتو خورشید به دور از این سیاره است. به عنوان یخ از بین می رود بیشتر نور خورشید و حرارت بیشتر —قادر به دریافت از طریق به سطح زمین است.

این حرارت اضافی دست خوش پیشامد میشه تا از عرض های جغرافیایی پایین تر ممکن است کمک به ذوب شدن دریای یخ در نرخ سریعتر محققان نشان می دهد. و این به نوبه خود نیز منجر به سریع تر گرم شدن قطب شمال.

‘مهم ناشناخته’

به طور کلی این مطالعه تخمین می زند که اثر گیاه ممکن است حساب برای نزدیک به 10 درصد از قطب شمال گرم شدن هر سال است. و آن را می تواند توضیح دهد که تا آنجا که 28 درصد از گرم شدن در سراسر نیمکره شمالی در عرض های جغرافیایی پایین تر.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد آن تخمین می زند.

دانشمندان با استفاده از یک گروه هشت مدل در مطالعه خود در نظر گرفته و تمام نتایج مدل با هم. اما از یک مدل به بعد وجود دارد بسیار زیادی تفاوت در اندازه اثر گیاه.

که ممکن است تا حدودی به دلیل پاسخ از یخ دریا هنوز نامشخص است و تمایل به متفاوت در مدل های مختلف.

اما وجود دارد نیز برخی از بحث در میان دانشمندان مورد دقیق اثر افزایش CO2 در گیاهان است.

گیاهان را در CO2و همچنین تبادل آب با اتمسفر از طریق منافذ ریز در برگ های خود را به نام روزنه. بیشتر CO2 به معنی گیاهان لازم نیست برای نگه داشتن روزنه های باز خیلی گسترده است. آنها هنوز هم می تواند به اندازه کافی دی اکسید کربن از طریق دهانه کوچکتر و آنها می توانند صرفه جویی آب در این فرآیند است.

از سوی دیگر بیشتر شرکت2 گاهی اوقات می تواند باعث افزایش رشد گیاه—و هنگامی که وجود دارد بیشتر گیاهان در اطراف وجود دارد بیشتر آب در حال رد و بدل شده با جو است.

این دو اثر بیشتر رشد گیاه بلکه کوچکتر از دهانه روزنه—می تواند متضاد اثرات درجه حرارت محلی.

در حال حاضر مطالعات اخیر نشان می دهد که روزنه اثر تمایل را به نفع خود.

“من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که در بسیاری از اکوسیستم های ما در واقع نمی بینم به همان اندازه رشد گیاه به عنوان ما به نوعی ساده لوحانه فکر می کنم ما باید با تداوم این شرکت2” گفت: Leander Anderegg یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و موسسه کارنگی برای علم که اظهار نظر در تحقیقات جدید برای E&E News. “وجود دارد و افزایش این گیاهان با استفاده از آب بیشتر کارآمد و بسته شدن روزنه قطعا جبران رشد جنبه.”

اما او اضافه کرد: اندازه دقیق این اثرات هنوز نامشخص است و می تواند از جایی به جای.

“من فکر می کنم که آن چیزی است که به خوبی ثابت شده است که آن را مرتب کردن بر اساس مانند مهمی ناشناخته,” او گفت:.

بنابراین دانشمندان هنوز در حال کار به درک دقیقا چقدر تاثیر گیاهان در آب و هوای جهان. اما مطالعات دیگر نیز نشان می دهد آنها ممکن است نقش مهمی بازی کند.

تحقیقات قبلی منتشر شده در سال 2010 در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان داده است که این گیاه اثر را افزایش گرمایش جهانی فراتر از آنچه دانشمندان را در غیر این صورت انتظار می رود بر اساس تغییر آب و هوا پیش بینی. مطالعات دیگر مانند 2018 تجزیه و تحلیل در طبیعت ارتباطاتپیشنهاد کرده اند که همان اثر را تقویت گرمای شدید حوادث باعث مکرر و شدید تر امواج گرما.

و هنوز هم مطالعات دیگر ارتباط اثر گیاه به منطقه ای الگوهای آب و هوایی در مکان های خارج از قطب شمال. برای مثال یک مطالعه منتشر شده در ژئوفیزیک پژوهش نامه در سال 2018 یافت که کاهش از دست دادن آب از گیاهان ممکن است منجر به خشک شدن الگو در آمازون است.

این همه در حال ظهور در حوزه پژوهش با مقدار دقیق از این اثر هنوز مشخص نیست. به عنوان یک نتیجه از این اثر به خوبی نشان داده شده است —اگر در همه —در بسیاری از مدل های آب و هوا.

با توجه به کیم, این بدان معناست که این احتمال وجود دارد که برخی از مدل پیش بینی می شود دست کم گرفته آینده تغییر آب و هوا به خصوص در قطب شمال. تحقیقات بیشتر ممکن است روشن شدن این که آیا آن را در واقع مورد و دقیقا چه مقدار از گیاهان کمک به گرم شدن کره زمین است که اتفاق می افتد در سراسر جهان.

در حال حاضر این واقعیت است که بسیاری از مطالعات با بسیاری از مدل ها همه به نظر می رسد همگرا در همان ایده اولیه به دانشمندان اعتماد به نفس بیشتری که آنها در مسیر درست Anderegg گفت.

“و حتی اگر ما برخی از پیشرفت های شگفت انگیز در چگونه ما به گیاهان … من فکر می کنم آنچه را کاملا با دوام در مورد این مقاله این است که چگونه گیاهان به پاسخ CO2 نیست gonna save us,” او اضافه شده است.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>