خودتان می شود; هر کس دیگری گرفته شده است

یکی از مورد علاقه من مطالعات در معنا در زندگی خواسته دانش آموزان به نوشتن در مورد خود “خود واقعی” مورد “که شما اعتقاد دارم که شما واقعا هستند.” گروه دیگری از دانش آموزان خواسته شد تا در مورد خود “روزمره خود” را به عنوان تعریف شده توسط چگونه آنها در واقع رفتار در زندگی روزانه خود را و گروه سوم از دانش آموزان خواسته شد تا در مورد کتابفروشی پردیس. پس از نوشتن وظیفه دانش آموزان شد و سپس پرسید که برای رای دادن به معنای خود را در زندگی.

محققان به رهبری ربکا شلگل از Texas A&M, علاقه مند بودند چقدر جزئیات شرکت کنندگان ارائه شده در مقالات مختلف خود فرض که شرح مفصل تر فراهم می کند یک مورد واقعی خود را بیشتر احتمال دارد یکی از اصیل در تماس با این حس از خود. جای تعجب نیست که برای کسانی که مردم نوشتن در مورد خود روزمره خود و یا در مورد کتابفروشی پردیس مقدار از جزئیات نمی هر گونه ارتباط با آنها احساس معنا در زندگی است. هنگامی که مردم در مورد خود واقعی شان را دقیق تر این مقاله بیشتر از فرد به طور متوسط با تجربه و معنا در زندگی است.

در اینجا شلگل را تحقیقات تجربی پشت کردن آنچه فیلسوفان اگزیستانسیالیسم مانند ژان پل سارتر و بزرگ انسانی روانشناسان مانند کارل راجرز و آبراهام مازلو پیشنهادی دهه پیش وجود دارد: ارزش ذاتی در حال قادر به زندگی اصیل و بیان خود و از جمله خود شکوفایی می تواند زندگی ما را احساس می کنید واقعا ارزش زندگی است. به عنوان اواخر فیلسوف لارنس بکر اعلام کرد “مستقل زندگی انسان دارای کرامت است که اندازه است ناسازگارند بی نهایت فراتر از قیمت می باشد.”

این نظری بینش است تا حمایت های اخیر تحقیقات تجربی در تعیین سرنوشت نظریه که معتقد است با زور و اجبار که استقلال اساسی انسان نیاز به رضایت از آن مهم است برای ما روانی, رشد, صداقت و خوب بودن. همانطور که بدن ما نیاز به مواد غذایی و آب برای آن ها سلامتی و بهداشت ذهن ما نیاز به یک چند پایه تجارب روانی برای آن ها سلامتی و بهداشت—و در این میان نیازهای استقلال قد می ایستد. به عنوان self-determination theory در حال حاضر بیشتر مورد مطالعه تئوری انگیزش در روانشناسی وجود دارد به معنای واقعی کلمه صدها نفر از مطالعات نشان دادن اهمیت استقلال برای رفاه انسان در حوزه های مختلف زندگی اعم از نتایج آموزشی و کار تعامل به عملکرد ورزشی و بهداشت دهان و دندان.

با توجه به این که نیاز به استقلال ساخته شده است به انسان, انگیزه, سیستم آن است که جای تعجب نیست که ما پیدا کردن چیزی ذاتا شایسته و انجام در قادر بودن به زندگی اصیل است. نيازهای بنيادی روانشناختی ارائه قوی پایه و اساس که در آن برای پیدا کردن معنا در زندگی من استدلال می کنند در کتاب جدید من یک زندگی فوق العاده: بینش در پیدا کردن معنی دار وجود دارد. و چه امر به کل زندگی واقعی نیز برای انجام وظایف فردی. هنگ ژانگ از دانشگاه نانجینگ نشان داد که چقدر استقلال مردم در درک هدف-پیگیری متصل است به چه معنی آنها با تجربه هدف تعامل بود. در مطالعات من نشان داده ایم که چگونه با داشتن استقلال در محل کار یکی از ویژگی های کلیدی است که باعث می شود کار معنی دار است.

به منظور زندگی می کنند یک زندگی معنی دار و سپس مطمئن شوید که شما در تماس با خود را—که شما زندگی می کنند یک زندگی تایید شده توسط خودتان یک زندگی با هدف خشنود کردن دیگران. اگر شما لازم نیست را به دنبال خود ارزش ها و رویاهای شما احتمالا مقادیر زیر تعیین شده توسط دیگران در بدترین حالت کم عمق مادی ارزش ترویج فرهنگ توده و تبلیغات. و وجود دارد هیچ چیز ناامید کننده تر در زندگی از زندگی رویای شخص دیگری. به عنوان برخی از wisecracker است قرار داده و آن را بهتر است به خودتان به عنوان هر کس دیگری در حال حاضر گرفته شده است.

معنی دار بودن در مورد اتصال. در حالی که این به این معنی است که بخش عمده ای از معنی دار بودن در زندگی ما می آید از ارتباط با دیگران از طریق صمیمی مراقبت از روابط و از طریق قادر به کمک به جامعه و کسانی که یکی از مراقبت در مورد شما نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کرده مگر اینکه شما برای اولین بار در تماس با خودتان است. در غیر این صورت آن است نه شما که اتصال به دیگران اما فقط یک پوسته خالی. تنها با دانستن که شما و جایی که شما می آیند از شما می توانید شروع به اتصال اصیل با دیگران است.

استقلال در مورد اینکه نویسنده از زندگی خود را: ساخت ارادی انتخاب به زندگی می کنند با توجه به تنظیمات خود را درگیر در فعالیت های شما شخصا جالب و اکسپرس که شما چه کسی هستید و دنبال اهداف شما در پیدا کردن ارزش است. و در آن نهفته است یک دستور العمل برای اطلاعات بیشتر معنی دار زندگی می کنند.

بنابراین یک لحظه امروز به نوشتن در مورد خود واقعی خود را و که شما اعتقاد دارم که شما واقعا به عنوان یک فرد خود را چه هستند مهم ترین ارزش ها و آنچه که شما خودتان می خواهید به دنبال و در زندگی. سپس شروع به کشف کردن چگونه می تواند شما را که خود واقعی تر به خود است که متوجه شدم در زندگی روزمره خود و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>