خفاش ها ممکن است نور در COVID-19 مقاومت

خفاش ها’ طول عمر و ظرفیت تحمل ویروس های بنیادی ممکن است از توانایی خود را برای کنترل التهاب محققان گزارش.

خفاش ها اغلب به عنوان بیمار صفر برای بسیاری از ویروس مرگبار مؤثر بر انسان از جمله ابولا, بیماری هاری, و, اخیرا, SARS-CoV-2 سویه از ویروس است که باعث coronavirus.

اگر چه انسان تجربه عوارض جانبی علائم هنگامی که مبتلا به این بیماری زا خفاش ها قابل ملاحظه ای قادر به تحمل ویروس ها و علاوه بر این زندگی می کنند بسیار طولانی تر از مشابه به اندازه پستانداران زمین.

چه اسرار طول عمر خود را و ویروس مقاومت ؟

در یک مقاله مروری در مجله متابولیسم سلولیمحققان طرح مکانیسم های زیر بنایی خفاش ها’ توانایی های منحصر به فرد و این که چگونه این مکانیسم ممکن است نگه دارید سرنخ برای توسعه درمان های جدید برای بیماری ها در انسان است.

خفاش ها و COVID-19

ایده برای کاغذ آمد و در مورد زمانی که دانشگاه روچستر زیست شناسی اساتید (همسران) ورا Gorbunova و آندره Seluanov بودند در سنگاپور در ماه مارس قبل از COVID-19 ممنوعیت سفر آغاز شد.

هنگامی که این ویروس شروع به گسترش و سنگاپور رفت و مستند آنها در قرنطینه خانه خود را همکار برایان کندی رییس مرکز برای پیری سالم در دانشگاه ملی سنگاپور و coauthor از کاغذ.

“ما علاقه مند شده است در طول عمر و مقاومت در برابر بیماری در خفاش ها اما ما نیست که زمان را به نشستن و فکر می کنم در مورد آن…”

سه دانشمند تمام کارشناسان بر طول عمر در پستانداران کردم به صحبت کردن در مورد خفاش ها. SARS-CoV-2 اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش ها قبل از این ویروس به انسان منتقل می شود. اگر چه خفاش ها شد حامل آنها به نظر می رسید تحت تاثیر ویروس.

یکی دیگر از گیج کننده عامل: به طور کلی یک گونه طول عمر در ارتباط با آن توده بدن; کوچکتر از یک گونه آن کوتاه تر عمر و بالعکس. بسیاری از گونه های خفاش, اما, اند دوره 30 تا 40 سال است که قابل توجه خود را برای اندازه.

“ما علاقه مند شده است در طول عمر و مقاومت در برابر بیماری در خفاش ها اما ما نیست که زمان را به نشستن و فکر می کنم در مورد آن می گوید:” Gorbunova.

“بودن در قرنطینه به ما وقت برای این بحث و متوجه شدیم ممکن است یک ارتباط قوی بین خفاش ها’ مقاومت به بیماری های عفونی و طول عمر خود را. ما همچنین متوجه شدم که خفاش ها می تواند به ارائه سرنخ برای انسان درمان استفاده می شود برای مبارزه با بیماری است.”

در حالی که وجود داشته است مطالعات بر روی پاسخ ایمنی بدن خفاش ها و مطالعات از خفاش ها’ طول عمر تا زمانی که مقاله خود را “هیچ کس در ترکیب این دو پدیده” Seluanov می گوید.

این محققان در این مطالعه طول عمر و مقاومت در برابر بیماری در دیگر فوق العاده طولانی-زندگی حیوانات از جمله موش مول برهنه. یک مضمون مشترک در تحقیقات خود است که التهاب یک مشخصه از روند پیری و بیماری های مرتبط با سن از جمله سرطان و آلزایمر و بیماری های قلبی عروقی. ویروس ها از جمله COVID-19 یکی از عوامل است که می تواند باعث التهاب.

“با COVID-19 التهاب می رود بلا استفاده و آن را ممکن است پاسخ التهابی است که کشتن بیمار بیشتر از این ویروس خود به خود” Gorbunova می گوید. “سیستم ایمنی بدن انسان مانند که کار می کند: هنگامی که ما دریافت آلوده به بدن ما برای تلفن های موبایل زنگ و ما دچار تب و التهاب است. هدف این است که برای کشتن ویروس و مبارزه با عفونت است, اما آن را نیز می تواند مضر پاسخ به بدن ما افتاد به این تهدید است.”

نه چندان با خفاش ها. بر خلاف انسان, خفاش ها را توسعه داده اند مکانیسم خاص است که کاهش تکثیر ویروس و همچنین تعدیل پاسخ ایمنی بدن به یک ویروس است. در نتیجه مفید تعادل: سیستم ایمنی بدن خود را کنترل ویروس ها اما در همان زمان نه کوه قوی پاسخ التهابی.

چگونه خفاش ها تکامل بیماری مقاومت ؟

به گفته محققان عوامل متعددی وجود دارند که ممکن است منجر به خفاش ها داشتن تکامل یافته برای مبارزه با ویروس ها و زندگی طولانی است. یک عامل ممکن است رانده شده توسط پرواز. خفاش ها تنها پستانداران با قابلیت پرواز که مستلزم آن است که آنها انطباق سریع افزایش درجه حرارت بدن, ناگهانی موج در سوخت و ساز بدن و مولکولی آسیب. این هماهنگی نیز ممکن است کمک به مقاومت در برابر بیماری.

“معمولا قوی ترین راننده از صفات جدید در تکامل یک مسابقه تسلیحاتی با عوامل بیماری زا. برخورد با تمام این ویروس ها ممکن است شکل خفاش ها’ ایمنی و طول عمر است.”

یکی دیگر از عوامل ممکن است در محیط زیست خود را. بسیاری از گونه های خفاش در متراکم مستعمرات و قطع نزدیک به هم در غار سقف و یا در درختان. کسانی که شرایط ایده آل برای انتقال ویروس ها و دیگر عوامل بیماری زا.

“خفاش ها به طور مداوم در معرض ویروس” Seluanov می گوید. “آنها همیشه پرواز کردن و آوردن چیزی جدید به غار یا لانه و آنها انتقال ویروس از آنجا که آنها زندگی می کنند در چنین مجاورت نزدیک به یکدیگر است.”

از آنجا که خفاش ها به طور مداوم در معرض ویروس سیستم ایمنی بدن خود را در یک همیشگی مسابقه تسلیحاتی با عوامل بیماری زا: یک عامل بیماری زا وارد بدن سیستم ایمنی بدن را تکامل یک مکانیزم برای مبارزه با پاتوژن پاتوژن خواهد شد دوباره ،

“معمولا قوی ترین راننده از صفات جدید در تکامل یک مسابقه تسلیحاتی با پاتوژن” Gorbunova می گوید. “برخورد با تمام این ویروس ها ممکن است شکل خفاش ها’ ایمنی و طول عمر است.”

آنچه در مورد انسان ؟

که نه یک دعوت نامه برای انسان به بازی شیر یا خط خود را ماسک و جمعیت با هم در رستوران و سینما. تکامل می گیرد بیش از هزاران سال و نه چند ماه. آن شده است در تاریخ اخیر است که اکثریت جمعیت انسانی آغاز شده است زندگی در مجاورت نزدیک در شهرستانها. یا که تکنولوژی را فعال کرده سریع تحرک و سفر در سراسر قاره ها و در سراسر جهان است.

در حالی که انسان ممکن است در حال توسعه و عادات اجتماعی است که به موازات آن از خفاش ها ما هنوز تکامل یافته خفاش ها’ مکانیسم های پیچیده برای مبارزه با ویروس ها به عنوان آنها ظهور و به سرعت گسترش یافته است.

“عواقب ممکن است که بدن ما تجربه بیشتر التهاب” Gorbunova می گوید.

محققان همچنین می دانیم که پیری به نظر می رسد به بازی نامطلوب نقش مهمی در انسان واکنش به COVID-19.

“COVID-19 چنین متفاوت پاتوژنز در افراد مسن” Gorbunova می گوید. “سن یکی از مهم ترین عوامل بین زندگی و مرگ. ما باید برای درمان پیری به عنوان یک کل فرایند به جای فقط درمان علائم فرد.”

محققان پیش بینی می کنند که مطالعه خفاش ها’ سیستم ایمنی بدن را فراهم اهداف جدیدی را برای بشر درمانی برای مبارزه با بیماری و پیری است. برای مثال خفاش ها جهش یافته اند و یا به طور کامل حذف چندین ژن های درگیر در التهاب; دانشمندان می تواند به توسعه داروهای مهار این ژن در انسان است.

“انسان ممکن است دو استراتژی اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از التهاب زندگی می کنند طولانی تر و جلوگیری از اثرات مرگبار از بیماری ها مانند COVID-19,” Gorbunova می گوید. “یکی خواهد بود را نمی توان در معرض هر گونه ویروس اما این عملی نیست. دوم خواهد بود که به تنظیم سیستم ایمنی بدن ما بیشتر شبیه به یک خفاش.”

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de