خفاش ها هستند نه دشمنان ما

خفاش ها دریافت رپ بد است.

از فیلم های ترسناک به تلخیص صفحات به هالووین رسانه ای و فرهنگی توصیفاتی از سیاره ما تنها پرنده یا پرواز, پستانداران به مدت طولانی ایجاد شده و تقویت شده بی اساس ترس است. خود را آشکار نقش به عنوان منبع اصلی از SARS-CoV-2 ویروس است که تولید COVID-19 بیماری را تشدید کرده است, خود مایه تاسف تصویر عمومی و حتی منجر به تماس ها و اقدامات فعال برای جمع اوری کردن و یا آزار و اذیت بت جمعیت.

چنین نگرش خصمانه آن را سخت تر به حفظ خفاش ها و در نتیجه حفاظت از بسیاری از مزایای مهم آنها به ما ارائه. بیشتر چه, آزار خفاش ها به دلیل بیماری های آنها هاربر به راحتی می تواند نتیجه معکوس.

قبل از وارد شدن به آن اجازه دهید به بالا و برای یک ثانیه.

حقیقت در مورد خفاش ها و بیماری

هسته ای از حقیقت در مورد خفاش ها و بیماری است که سابق انجام میزبان غیر معمول انواع دومی از جمله ویروس است که می تواند کشنده باشد زمانی که آنها نشت به زندگی پستانداران دیگر مثل ما. دیگر نویسندگان باید ملاحظه تحت پوشش مستقیم و غیر مستقیم نقش خفاش ها در ظهور امثال ابولا Nipah و سارس. به جای rehashing که در اینجا ما فقط به اشاره است که تحقیقات اخیر پیشنهاد کرده است یک دلیل که چرا خفاش ها شده اند منبع ابرو-افزایش تعداد بیماری شیوع است. در کوتاه منحصر به فرد استرس پرواز ممکن سوپر خفاش ها توانایی تحمل تهاجمی پاسخ ایمنی بدن به برخی از عوامل بیماری زا تحریک co-تحول بدخیم ویروس ها. بیشتر عابر پیاده سیستم ایمنی دودستی پستانداران در تلاش برای مقابله هنگامی که آن پسر بد دخول سیستم خود را وارد کنید.

اما قبل از پرتاب خفاش ها با bathwater در زمینه خطر ابتلا به بیماری ما باید با در نظر گرفتن محدوده غنی از مزایای آنها برای ما از جمله راه های مختلفی آنها ما را سالم نگه دارید. خفاش ها کمک به بازسازی جنگل های ما و ما را با کود. آنها در گرده افشانی ما مواد غذایی, گیاهان, از, انبه به آگاو در مجموع بیش از 300 گونه از محصولات زراعی است. آنها همچنین صدای بوقلمون در اوردن تا بسیاری از آفات در مزارع کاکائو پنبه و ذرت و شماری دیگر کشت گونه است که بدون آنها ما می بینیم بیش از $3.7 میلیارد دلار در سال در دست تولید در آمریکای شمالی به تنهایی. این گرسنه دهان به ویژه مهم است که در کشورهای توسعه یافته کمتر اقتصادی که در آن تعدادی از گونه های مختلف ارائه رایگان خدمات کنترل آفات با جشن گرفتن های متعدد کشاورزی آفات هر.

خوردن پروانه ها و حشرات دیگر به طور غیر مستقیم باعث بهبود سلامت ما است. از دست دادن از خفاش ها پس از گسترش سندرم بینی سفید در ایالات متحده منجر به افزایش قابل اندازه گیری در نوزاد و مرگ و مير در مناطق کشاورزی به عنوان سمی آفت کش های استفاده از گل رز برای جبران از دست رفته insectivores. خفاش ها نیز خوردن بیماری-گسترش nasties مانند پشه از جمله رشد تعداد مالاریا-گسترش آنوفل که تکامل یافته اند و مقاومت به حشره کش ها.

تنظیم همه که کنار حذف و یا در غیر این صورت به طور مستقیم آسیب رساندن به خفاش ها در تلاش برای tamp پایین خطر آینده سارس یا ابولا بر اساس فرضیه است و ممکن است متناقض منجر به افزایش خطر ابتلا به بیماری. حذف خفاش خون آشام برای جلوگیری از هاری در پرو موفق به مهار بیماری و ممکن است به طور نامتناسبی کشته خفاش ها که حداقل به احتمال زیاد به گسترش عفونت است. در اوگاندا در تلاش برای از بین بردن یک مستعمره بزرگ مصر خفاش میوه های led به مراتب بالاتر بروز ویروس ماربورگ زمانی که سایت recolonized توسط بیشتر افراد حساس. حتی تاکید خفاش ها ممکن است منجر به افزایش خطر انتقال بیماری; چنین در مورد Hendra ویروس در استرالیا کمی قرمز روباه پرنده.

در ماه مارس مقامات در اندونزی دستور حذف اسیر خفاش ها در بازار. شایعاتی وجود دارد از مقامات در رواندا انفجار کلش رنگی خفاش میوه مستعمرات با firehose. این اقدامات هیچ تاثیری بر خود اظهار داشت: به منظور کمک به آدرس فعلی شیوع.

چگونه ما جلوگیری از شیوع بعد?

ما هنوز در حال تکمیل این دستور برای عنوان کردن بعدی انسان و دام بیماری همه گیر. آن را قطعا شامل یک آید تپه بخشی از افزایش بیماری های نظارت و سالم دسته علف و غیره از بهبود سلامت عمومی زیرساخت ها است. کمتر آشکار است هر چند mélange از مواد تشکیل دهنده ایران در مورد نیاز خود را که ما توقف درمان خفاش ها به عنوان نوعی از شوم “دیگر.”

اول ما نیاز به یک طیف وسیعی از هدفمند خفاش تلاش های حفاظت. سرریز اتفاق می افتد زمانی که ما دست درازی به جهان خود را و یا کشیدن آنها را به ماست. زمانی که ناکافی منابع جنگلی led Pteropus خفاش میوه در بنگلادش به دیدار خرما درختان, مردم, ناخواسته مصرف Nipah ویروس همراه با خود مرسوم خام خرما شیره. معمولا خفاش ویروس هاپ به زندگی پله-سنگ از جمله خوک (ویروس Nipah) اسب (Hendra virus) یا شتر (MERS-مربوط coronavirus). در خود بومی زیستگاه خفاش ها بسیار بعید به ریختن این ویروس به متراکم غلظت حیوانات اهلی.

با خانه های خود را در شکل خوب وجود دارد که نیاز کمتری برای خفاش ها به صرف زمان در ما. در مقیاس بزرگ بازسازی زیستگاه می تواند در کاهش مشکل تماس بین خفاش و مردم ما و یا حیوانات اهلی یک طرف جوشیدن جهانی احیای جنگل تلاش. ما حتی ممکن است قادر به گرفتن هدفمند مراحل مانند ایجاد مصنوعی بت roosts و بومی درختان میوه در تنظیمات مناسب کاهش خطرناک تماس در حالی که هنوز حفظ خدمات ارزشمند خفاش ها به ما ارائه. ساختمان پشتیبانی برای همه این تلاش ها این است که بسیار سخت تر است اگر ما همچنان اهریمنی خفاش ها.

همدلی بیشتر برای خفاش ها می تواند به تقویت تلاش ها برای محدود کردن و یا حتی آشکار پایان حیات وحش تجارت پس از آن یکی دیگر از راه هایی که در آن خفاش ها مجبور می شوند به طور مستقیم یا غیر مستقیم در تماس با مردم است. در واقع یک زندگی حیوانی بازار در ووهان ظاهری کانون از اوایل هفته از وقوع. این واقعیت است که خفاش ها ممکن است فروخته شده اند وجود دارد نشان می دهد که نیاز به سرکوب گسترده علیه تجاری فروش nondomesticated موجودات با توجه به تنوع حیوانات است که می تواند واسطه و تقویت میزبان.

حداقل ما نیاز commonsense محدودیت در خطرناک ترین شیوه (مانند پایان دادن به تجارت از زندگی حیوانات وحشی; توقف مسکن از تعداد زیادی از گونه های مختلف در محله های نزدیک و جلوگیری از تماس بین اسیر و حیوانات وحشی خفاش ها). خوشبختانه چین به نظر می رسد پله تا بشقاب اما جلوگیری از بازار سیاه نیاز به مهار تقاضا برای حیات وحش, محصولات یک کار ساخته شده است که بسیار ساده تر بهتر خفاش روابط عمومی است.

ایمن ماندن نیز خواستار ادامه تلاش برای روشن کردن توزیع زیستگاه انجمن ها و جمعیت روند سهم از 1400 به رسمیت شناخته شده گونه های خفاش, نه به ذکر است بیماری آنها هاربر. اطلاعات در خصوص محدود در بسیاری از زیستی مناطق سیاره جدید در حال ظهور بیماری های عفونی هستند بیشتر احتمال دارد به سرچشمه. محققان در تلاش برای صندوق اعزامی به جمع آوری این پایه تاریخ طبیعی داده زمانی که نگرش به خفاش ها بیشتر ترس و نفرت از احترام و تحسین است.

خوشبختانه در حال حاضر برخی از ابزارهای جدید در اختیار ما است. مدرن توالی ژنوم روش را آغاز کرده اند که کنجکاو باز کردن یک پنجره به قبلا مرموز عرصه بت viromes. مدرن روز swashbuckling کاشفان در حال پوسته پوسته شدن صخره در ماداگاسکار و تمیز کاری غارها در سیرالئون به جمع آوری نمونه از انواع مایعات و جامدات از خفاش توالی مواد ژنتیکی از ویروس ها در داخل موجود است. برخی از آنها ردیابی چگونه خطر ابتلا به بیماری آهنگ با فصل چرخه تولید مثل و آب و هوا, در حالی که دیگران در حال گرد کردن نمونه های بالينی از بيماران ارائه شده است که با تب بالا رفت اما تشخیص داده نشده شناخته شده بیماری است. (متاسفانه یکی از گروه های کلیدی انجام این نوع تحقیقات به تازگی به حال کمک های مالی خود را قطع دولت فعلی است.)

هر چند ما ستایش همکاران ما تلاش و تلاش برای پیاده روی پیاده روی با خود ما طرح های پژوهشی آن نیز مهم است به یاد داشته باشید که راه ما در حال حاضر علم اهمیت بیش از حد. منفی رسانه های نمایندگی از خفاش ها می تواند بوجود می آیند به طور مستقیم از فریم دانشگاهی مقالات مجلات. ما دانشمندان باید بر خوب در کنار خطر و همواره درایو صفحه اصلی پیام که آن را تنها با دانستن پذیرش و حتی جشن خفاش ها است که ما می تواند دستیابی به سالمترین آینده امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>