بانکداران در حال نصب پرده در خانه به نگه داشتن وال استریت در حال اجرا

برخی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی و موسسات مالی از جمله گلدمن ساکس, جی پی مورگان و بارکلیز در حال ارسال هزاران نفر از کارکنان خانه برای کمک به نگه داشتن کسب و کار خود رفتن در حالی که شیوع کروناویروس طول می کشد عوارض خود را به فایننشال تایمز گزارش. برخی از آنها حتی کمک به کارگران نصب صفحه نمایش های بزرگ در خانه های خود را به آنها را تبدیل به کنترل از راه دور طبقه تجاری.

جی پی مورگان است که با در نظر گرفتن فرصت برای تست کردن یک رویکرد است که شامل ارسال هزاران نفر از کارکنان خانه به عنوان بخشی از آن حالت ارتجاعی تست با نام رمز “پروژه کندی” با توجه به بلومبرگ.

و بارکلیز تصمیم به تقسیم آن طبقه تجاری بیش از سایت های مختلف در سراسر لندن با یک بخش کار از راه دور.

این خبر پس از بازارهای جهانی در زمان یک آمار قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از عدم قطعیت در اطراف شیوع ویروس با کارشناسان هشدار آن را حتی می تواند باعث یک رکود است.

پیشگیری است تقریبا به عنوان ساده به عنوان ارسال بانکداران به کار از خانه. موانع نظارتی باید بر طرف شود. مثلا اروپا به الزامات مورد چگونگی ارتباطات از طریق تلفن و آنلاین می شوند و با توجه به بار مالی.

آن را فقط در بانک ها یا با swathes از بخش فن آوری نیز ارسال کارکنان خانه. توییتر “به شدت تشویق” کارکنان از سراسر جهان برای کار از خانه “اگر آنها قادر به.” آمازون ساخته شده همان تماس بگیرید.

دست و پنجه نرم کردن دلیل آن می تواند نشانه ای از چیزهایی که می آیند.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im