اثر ارابه موسیقی ضربان مشاوره از بشر کارشناسان و A. I.

مشاوره هوش مصنوعی از کارشناسان ممکن است فقط به عنوان موثر به عنوان انسان کارشناسان, محققان گزارش.

هر دو انسان و روبات حامل اخبار بد ممکن است پیدا کردن که آنها از دست دادن نفوذ زمانی که نظرات منفی اجرای برخلاف مثبت جمعیت بر اساس یک مطالعه جدید.

ماشین هایی که تولید توصیه—یا AI کارشناسان—به عنوان موثر به عنوان انسان کارشناسان زمانی که هوش مصنوعی کارشناسان توصیه می شود که عکس یک کاربر باید اضافه کنید به کسب و کار آنلاین خود مشخصات محققان دریافتند.

اما هر دو هوش مصنوعی و انسان کارشناسان موفق به تکان دادن نظرات اگر بازخورد منفی بود و رفت و در برابر نظر محبوب در میان کاربران دیگر می گوید: S. Shyam Sundar استاد رسانه در Donald P. Bellisario دانشکده ارتباطات co-مدیر رسانه اثرات آزمایشگاه تحقیقاتی و وابسته به موسسه محاسباتی و داده های علوم (icd ها) در پن استیت.

این یافته ها ممکن است نشان می دهد که بار وجود دارد که از نظر جمعیت نیز نام اثر ارابه موسیقی می تواند ضرب و شتم از نظرات کارشناسان که آیا آنها هوش مصنوعی یا انسان Sundar می گوید.

هر دو هوش مصنوعی-طراحی و انسانی و کارشناسان با ارزیابی مثبت در کسب و کار تصویر پروفایل قادر به نفوذ کاربران ارزیابی خود را از عکس او می گوید. اگر کارشناسان نمی مانند عکس و جمعیت ارائه یک ارزیابی مثبت از آن کارشناسان تاثیر مشکلاتی روبرو شد.

چرا که مردم به طور فزاینده ای با استفاده از رسانه های اجتماعی به دنبال بازخورد نشانه است که نشان می دهد نظرات کارشناسان و اثر ارابه موسیقی ممکن است عوامل مهم موثر بر تصمیم گیری با توجه به اولین نویسنده Jinping Wang یک نامزد دکترا در ارتباطات جمعی.

“امروزه ما اغلب به نوبه خود به سیستم عامل آنلاین برای نظرات از افراد دیگر مانند همسالان ما و کارشناسان—قبل از تصمیم گیری می گوید:” وانگ. “برای مثال ممکن است ما به نوبه خود به منابع آن زمانی که ما می خواهم به دانستن آنچه که فیلم به تماشای و یا آنچه که عکس ها برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی.”

AI کارشناسان اغلب کمتر گران تر از انسان کارشناسان و آنها نیز می تواند کار 24 ساعت در روز, که, وانگ نشان می دهد ممکن است آنها را جذاب به کسب و کار آنلاین.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که هوش مصنوعی گروه وضعیت—در این مورد منشاء ملی تعیین شد—به نظر نمی رسد به یک فرد تاثیر می گذارد پذیرش آن پیشنهاد است. در انسان کارشناسان متخصص از یک شبیه منشاء ملی که به ارائه یک ارزیابی منفی از یک عکس تمایل به نفوذ بیشتری نسبت به یک انسان متخصص از یک کشور ناشناخته که ارائه شده مشابه امتیاز منفی از یک عکس.

در حالی که یافته است که نشان می دهد گروه وضعیت ممکن است تحت تاثیر قرار دهد که آیا یک فرد ارزش قضاوت AI کارشناسان برای تلفن های موبایل مانند یک خبر خوب سوندار نشان می دهد که همان تعصبات فرهنگی هنوز هم ممکن است در محل کار در هوش مصنوعی کارشناس, اما آنها می تواند در برنامه نویسی و آموزش داده است.

“این می تواند هر دو خوب و بد—به دلیل آن همه بستگی به آنچه شما غذا AI می گوید:” سوندار. “در حالی که آن را خوب است برای ایمان در هوش مصنوعی توانایی فراتر از تعصبات فرهنگی ما باید به خاطر داشته باشید که اگر شما آموزش هوش مصنوعی بر روی تصاویر از یک فرهنگ آنها می تواند گمراه کننده توصیه در تصاویر برای استفاده به معنای در دیگر زمینه های فرهنگی.”

محققان استخدام 353 نفر از طریق آنلاین وردپرس خدمات به شرکت در مطالعه. محققان به صورت تصادفی انتخاب شرکت کنندگان به نمایش یک تصویر از یک وب سایت که ارائه شده به کاربران توصیه هایی برای کسب و کار خود را با مشخصات عکس.

محققان همچنین گفت: شرکت کنندگان که سایت مجاز بازخورد از کاربران دیگر از پلت فرم در علاوه بر این به کارشناس raters. تصاویر نشان داده شده در شرایط مختلف محققان از جمله اینکه آیا متخصص raters شد انسان یا AI; آیا خود بازخورد مثبت بود یا منفی و این که آیا منبع rater آمد از مشابه های مختلف و یا ناشناخته هویت ملی.

در آینده پژوهشگران به بررسی پویایی گروه از نفوذ عمیق تر و بررسی اینکه آیا متخصص جنسیتی نقش مهمی در افکار.

این تحقیق به نظر می رسد کامپیوتر در رفتار انسانی.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>