بالون-lofted دوربین ساخته شده برای شکار در دنیای بیگانه مطلب اولین پرواز

عکاسی از یک سیاره بیگانه فوق العاده دشوار است. در حال حاضر سعی کنید انجام آن را از یک بالون بالا در جو زمین.

که وظیفه کریستوفر Mendillo یک ستاره شناس در دانشگاه ماساچوست در لوول و همکاران خود را درگیر با پروژه ای به نام نگاره-C ساخته شده است که اولین پرواز آزمایشی در ماه سپتامبر 2019. که پرواز که قرار بود هرگز به گرفتن یک تصویر از یک exoplanet — اما آن می تواند راه را برای ماموریت های آینده به انجام درست آن. Mendillo بازگو موفقیت ها و چالش های این پرواز آزمایشی در اوایل این ماه در 235th جلسه انجمن نجوم آمریکا در هونولولو.

“ما قادر به نشان می دهد همه چیز را ما می خواستیم نشان” Mendillo بعد گفت: Space.com. “ملاقات ما همه ما معیار موفقیت ما تا به حال یک پرواز بزرگ, همه چیز کار می کرد.”

مرتبط با: بزرگترین سیاره بیگانه اکتشافات 2019

تصویر-C کشف یک شهاب سنگ در آن پرواز آزمایشی در ماه سپتامبر 2019. (اعتبار تصویر: ناسا/CSBF)

دانشمندان هرگز دیده می شود بیشتر از 4000 سیارات فراخورشیدی کشف شده به تاریخ: این انجمن در حال عبور از سایه ها و یا نامرئی رقص شرکای خود ستاره. به طور مستقیم تصویربرداری یک سیاره دشوار است زیرا این اشیاء بسیار ضعیف تر اما خیلی نزدیک به ستاره ها: ستاره شناسان برای جلوگیری از نور ستاره و بدون از دست دادن بینایی از این سیاره است.

که وعده مستقیم تصویربرداری و نوع کار است که Mendillo امید یک سیستم مانند تصویر-C می تواند انجام دهد شاید حدود پنج سال پایین خط اگر همه به خوبی می رود. که آینده ساز خواهد نیاز به قادر به سوئیچ بسیار دقیق بر روی خاص star, بلات آن دوباره آن را پس از مطالعه دیگر اهداف و آشکار یک سیاره همه را از طریق برخی از زمین آلوده کردن جو.

از شما به یاد یک بادکنک است. مستقیم تصویربرداری آن انجام شده است تا به امروز با استفاده از تلسکوپ عظیم بر روی زمین است. و بسیاری از خواب-از فضا در آینده تلسکوپ را دنبال همان روش اما نه برای حداقل یک دهه است. زیر مداری, بادکنک-lofted ابزار ممکن است پل که شکاف Mendillo و همکارانش می گویند.

“این نوع از سوال بدون جواب او گفت:” از این پتانسیل برای چنین تحقیقاتی. “ما می دانیم که ما می توانید آن را از فضا ما می دانیم آنچه که ما می توانید انجام دهید بر روی زمین است. هیچ کس تا به حال انجام یک بالون قبل از. ما فکر می کنیم که ما می توانیم انجام دهیم واقعا قانع کننده علم از یک بالون اما ما مطمئن هستیم.”

و به طوری که آنها در حال پیدا کردن. Mendillo اول مشغول به کار بر روی دو پروژه های مشابه که راه اندازی در صدایی موشک که نمی رسیدن به مدار. اما چنین پرواز می تواند تنها به یک ابزار چند دقیقه به کار که نیست به اندازه کافی بلند برای تصویربرداری مستقیم.

بنابراین این تیم تبدیل به یک بادکنک بر خلاف هر که شما تا کنون دیده ام. آن را باد به 400 فوت (122 متر) در سراسر طول می کشد و 3 ساعت برای صعود به ارتفاع حدود 127,000 پا یا 24 مایل (39 کیلومتر). و وجود آن را با ماوس.

تصویر-C آماده برای پرواز در نیومکزیکو در ماه سپتامبر 2019. (اعتبار تصویر: Chris Mendillo)

آن را پیچیده تر از آن است. راه اندازی سایت است که در واقع در نیومکزیکو تنها در عمل در اواخر تابستان و اوایل پاییز. آب و هوا به همکاری با بادها که نمی قاپ زنی بالون دور. بالون باید مجموعه ای خاموش در اطراف سحر اما این ابزار نمی تواند مطالعه ستاره تا شب از راه برسه ساخت پرواز 28 دقیقه روز کاری برای این تیم است.

بازیابی داده ها نیاز است که تصویر-C دستگاه jettison عظیم بالن و چتر نجات به سمت زمین ایده آل جایی نرم. “ما می توانید آن را در حال سقوط است که واقعا سرگرم کننده” Mendillo گفت. “این nosediving و حرکت در اطراف و انجام این همه خشونت بسیار سریع نوسانات است که شما هرگز فکر نمی کردم تلسکوپ شما را به عنوان آن را skydives.”

اما تصویر-C اولین پرواز رفت و هموار Mendillo گفت و به طور کلی تیم خشنود است چگونه تلسکوپ انجام می شود. (یک دوربین پردازنده حتی کشف یک شهاب سنگ به عنوان یک جایزه.) برای پرواز بعدی آنها به نوبه خود بر روی یک سیستم آنها پرواز و تست شده اما کانکت نشد که بلوک های اضافی حافظه و بهبود تلسکوپ تصاویر.

دانشمندان همچنین کشف یک موضوع کلیدی آنها نیاز به تعمیر یک تداخل ارتعاشات که مانع از دکل از جمع آوری بیش از 6 دقیقه از داده ها در یک زمان. با آن خطاب تلسکوپ باید قادر به خیره در هر ستاره برای چند ساعت در یک زمان.

که باید به اندازه کافی بلند برای تصویر-C به نقطه ویژگی های مانند سیارک کمربندگرد و غبار حلقه و شاید به خصوص روشن سیارات. این تیم دارای یک لیست از نیم دوجین در نزدیکی ستاره درخشان است که به نظر می رسد به ورزش مانند لوازم جانبی که تلسکوپ ممکن است قادر به تصویر در آن پرواز بعدی. “هیچ کس در واقع گرفته شده یک عکس از این گرد و غبار حلقه یا سیارات قبل از” Mendillo گفت. “این هدف است.”

تصویر-C و جانشینان آن می تواند نه فقط پر کردن زمان قبل از فضای مبتنی بر تصویربرداری مستقیم یک واقعیت Mendillo گفت, اما همچنین می تواند تهیه مهندسین برای کسانی که ماموریت. ناسا Wide Field Infrared Survey Telescope (WFIRST) انجام خواهد شد تظاهرات تکنولوژی مکانیزم برای جلوگیری از نور ستاره و دو تا از چهار ماموریت ناسا در نظر دارد برای راه اندازی در 2030s خواهد تکیه بر چنین فن آوری خود را برای دیدار با اهداف علمی.

“در واقع قادر به ایجاد چیزی است که مستقل” Mendillo گفت: “است که می تواند پرواز خود را در آن است که می تواند زنده ماندن محیط زیست و تمام سیستم های عامل با هم در یک محل که در آن شما می توانید بروید و به نوبه خود یک پیچ گوشتی اگر شما نیاز به همه این درس شما یاد بگیرند که در حال توسعه یک سیستم است که قابل اجرا به ساختمان یک ماموریت فضایی.”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im