خبر بد در مورد این بیماری همه گیر: ما در حال برگشت به حالت عادی هر زمان به زودی

به عنوان اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار و دولت ها سعی کرده اند برای بازگشایی و مردم با عجله بازگشت به زندگی عمومی آنها اجرا کردم بی پروا به دام “برگشت به حالت عادی است.” آنها درک نمی کنند ما به عنوان یک دوره از امواج از محدودیت یک بار دیگر با توجه به بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به زودی.

در واقع برخی از کشورهای به باز کردن زود هنگام به بعد در حال حاضر reimposed برخی از محدودیت های که نشان می دهد که من پیش بینی در یک روزنامه در سرمقاله بازگشت در اوایل ماه مارس ما روبرو خواهد شد نورد امواج از محدودیت ها و آتن تا زمانی که ما یک واکسن است و ما نیاز به تمرکز بسیار بیشتر مجازی تعاملات. برای اجتناب از دام عادی ما نیاز به درک تشابه بین آنچه که در حال حاضر و آنچه اتفاق افتاده است در شروع این بیماری همه گیر.

بسیاری از کسب و کار برجسته و رهبران سیاسی عنوان همه گیر در مراحل اولیه آن. به عنوان یک نتیجه, بسیاری از صاحبان کسب و کار و شهروندان عادی در ابتدا درک این بیماری همه گیر به عنوان کمی بدتر از سرماخوردگی.

این تصور اولیه سمان باورهای خود را در مورد تهدید ناشی از COVID-19. در علوم اعصاب و رفتاری و اقتصاد تحقیقات دانشمندان مانند من تماس چنین برداشت اولیه از یک “لنگر.” ذهن ما تمایل به سقوط خطرناک قضاوت خطا به نام مهار تعصب یا focalism که در آن ما را بیش از حد اعتبار اولیه قطعه از اطلاعات دریافتی در یک موضوع و درک بقیه اطلاعات از طریق فیلتر که تصور اولیه. این بدان معناست که به عنوان اطلاعات جدید در دسترس قرار گرفت در مورد خطر COVID-19 مردم گیر اولیه خود را برداشت. آنها احساس بسیار تمایلی به تغییر ذهن خود را بر اساس شواهد جدید.

هیچ جا این بیشتر آشکار از هدایت در پوشیدن ماسک. در ابتدا CDC نشان داد که وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان و یا دیگران از COVID-19. در طول زمان به عنوان تحقیقات شواهد انباشته شده بر روی مزایای پوشیدن ماسک CDC خود را تغییر دستورالعمل تاکید بر اهمیت پوشش ، که علم چطور کار می کند: تغییر شواهد در نتیجه تغییر دستورالعمل.

اما این که چگونه مغز ما کار حداقل برای کسانی که بدون آموزش در ارزیابی انتقادی از شواهد.

نتیجه ؟ بسیاری از نادیده جدید ارشاد به خصوص اگر کسانی آنها در نظر گرفته چهره های قدرت نه تقویت آن. در نتیجه به یک روان نقطه کور به نام احساسی سرایت ما تمایل به اتخاذ دیدگاه های کسانی که ما را به عنوان چهره های قدرت. با راهنمایی ما می توانید غلبه اولیه مهار; بدون آن ما را به چوب اولیه ما چشم انداز.

فقط به عنوان مشکل دیگر خطرناک قضاوت خطا است که دانشمندان علوم اعصاب شناختی تماس عادی تعصب. این روانی نقطه کور اشاره به این واقعیت است که ما دل و روده واکنش های ما را به احساس می کنید که در آینده حداقل در کوتاه مدت و میان مدت از چند سال آینده خواهد تابع در حدود همان راه گذشته: به طور معمول.

به عنوان یک نتیجه, ما تمایل به بسیار دست کم هر دو امکان و تاثیر فاجعه قابل توجه ما است. علاوه بر این, ما را با عجله به عقب بر گردیم به حالت عادی حتی زمانی که ما باید به آماده سازی برای پس لرزه یا ادامه فاجعه است.

ما می دانیم که بهترین راه برای مقابله با COVID-19 قطعی شامل پیدا کردن یک واکسن. معمولا طول می کشد تا یک دهه یا بیشتر به توسعه به عنوان یک نتیجه از هزینه های بالا از تحقیقات و مقررات ایمنی در اطراف فرآیند تصویب. خوشبختانه دولت در بازار و بشردوستانه نیروهای ترکیب به کانال گسترده بودجه نسبت به توسعه واکسن ها و به حداقل رساندن روند تصویب استانداردها به حداقل مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی.

هنوز هم در حالی که بیش از صد سازمان راه اندازی پروژه های توسعه واکسن و متعددی را ایجاد کرده اند یک عملی نمونه آن را در بسیاری از ماه برای واکسن را از طریق آزمایش های انسانی. در سناریوی ایده آل اگر یکی از چندین واکسن می کند و با موفقیت آن را از طریق آزمایش و ثابت می کند بسیار موثر و بدون هر گونه عوارض جانبی غیر قابل قبول—بسیار بزرگ اگر—ما ممکن است یک واکسن تایید شده برای استفاده گسترده در تابستان از 2021.

پس از آن چه ؟ ما نیاز به تولید انبوه این واکسن برای توزیع آن به آسیب پذیر ترین در میان ما و در نهایت آن را به هر کس. تولید به اندازه کافی واکسن تنها برای گفتن 100 میلیون آسیب پذیر آمریکایی ها خواهد خود را به چند ماه. شما همچنین باید مانع از توزیع آن و در واقع واکسیناسیون مردم و همچنین برخورد با ضد vaxxer احساسات بنابراین اضافه کردن یکی دیگر از چند ماه. که ما به ارمغان می آورد به شروع 2022 در یک بسیار خوش بینانه در جدول زمانی.

اما با توجه به این واقعیت است که تنها درصد بسیار کمی از تمام واکسن آن را از طریق آزمایش های ما نباید انتظار داشته باشیم که ما خیلی زیبا و خوش شانس با توجه به امکانات یا غیر قابل قبول عوارض و یا ناکافی اثربخشی. در واقع بیشتر آن ممکن است تا 2023-24 هنگامی که ما به اندازه کافی امن و موثر واکسن.

در حال حاضر این اطلاعات به عنوان شناخته شده بود در اوایل فوریه. اما حالت عادی تعصب باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای ما به تصور کنید که جهان ما می تواند به نوبه خود وارونه تا به سرعت. در اوایل سال 2020 آن را بسیار ناراحت کننده برای, سیاسی و رهبران کسب و کار و شهروندان عادی به حتی شروع به تصور کنید که آن را نمی خواهد تا اوایل سال 2022 و در واقع بیشتر 2024-25—که ما می تواند با شانس و انتظار برای پیروز شدن بر COVID-19. این است که با وجود اظهارات روشن از بهترین کارشناسان علمی به آن اثر است.

در حالت عادی تعصب مهار تعصب و احساسی سرایت هستند و سه نفر از بیش از یک صد ذهنی نقاط کور است که دانشمندان علوم اعصاب شناختی و رفتاری اقتصاددانان مانند من تماس تعصبات شناختی که باعث می شود ما را به تصمیم گیری های بد در مناطق از زندگی حرفه ای را برای خرید انتخاب کند. خوشبختانه تحقیقات اخیر توسط محققان از جمله خود من کار نشان داده است که چگونه ما می تواند به طور موثر شکست چنین خطرناک قضاوت خطا است.

ما نمی خواهد در هر نقطه اگر ما چهره حقایق است. ما باید اذعان کرد که COVID-19 اساسا مختل جهان ما آن را تبدیل وارونه در چند هفته کوتاه در فوریه و مارس سال 2020 است. متاسفانه, آن را نمی خواهد ناپدید می شوند; و اعتقاد داشتند که آن را به کمک ما فرو رفته تا در این آشفته بازار ساخت ایالات متحده شیوع یکی از بدترین ها در جهان از نظر مرگ و میر سرانه.

ما نیاز به درک و ارزیابی که در آن هر یک از ما کاهش یافته است به این تعصبات و برای ارزیابی درد ما باعث شود خودمان را با انجام این کار. سپس ما نیاز به در نظر گرفتن دراز مدت اثرات واقع بینانه و یک برنامه برای یک سناریو که در آدرس احتمال اختلالات عمده.

بنابراین آماده برای مقابله با امواج محدودیت و loosenings برای مسافت های طولانی به خصوص که این احتمال وجود دارد که coronavirus بدتر خواهد شد در پاییز که آب و هوا سردتر می شود و ما زمان بیشتری را صرف در داخل خانه. به یاد داشته باشید حتی اگر شما ساخته شده برخی از تصمیم گیری های بد در گذشته شما همیشه فرصت برای تصمیم گیری بهتر به جلو رفتن برای زنده ماندن و رشد از طریق این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de