باکتری ها با استفاده از CRISPR راه قبل از انسان ها بود

انسان نیست اولین برای پیدا کردن یک راه برای بهره برداری از مزایای CRISPR محققان گزارش.

ظاهرا بدوی باکتری انگل شده اند با استفاده از CRISPR به عنوان یک سلاح در جنگ در برابر یک دیگر برای میلیون ها سال بر اساس مطالعه جدید.

این کشف باز می شود تا امکان تغییر برنامه CRISPR برای مبارزه با مقاوم به چند دارو باکتری است.

در سال های اخیر توسعه CRISPR فن آوری و ژن-ویرایش قیچی در خصوص جهان توسط طوفان گرفته شده. در واقع دانشمندان آموخته اند که چگونه به مهار این هوشمندانه از سیستم های طبیعی در زیست فناوری و صنایع دارویی در میان دیگر مناطق است.

“این است که چگونه برخی از پرندگان رقابت برای بهترین تودرتو سایت در یک درخت و یا چگونه خرچنگ زاهد گوشه نشین مبارزه برای مالکیت یک پوسته است.”

محققان حداقل توصیف و مبهم ترین از شش CRISPR-Cas سیستم های موجود در طبیعت از نوع IV CRISPR-Cas. در اینجا آنها کشف ویژگی های متفاوت است که به طور کامل از کسانی که در سیستم های دیگر.

“تا همین اواخر CRISPR-Cas اعتقاد بر این بود که به یک سیستم دفاعی استفاده می شود توسط باکتری برای محافظت از خود در برابر تهاجم انگل مانند ویروس ها بسیار شبیه به خود ما سیستم ایمنی بدن ما را محافظت می کند. با این حال به نظر می رسد که CRISPR یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مختلف با متنوع زیستی اشخاص می گوید:” رافائل Pinilla-Redondo یک دکتری گروه زیست شناسی در دانشگاه کپنهاگ.

یکی از این بیولوژیکی اشخاص هستند پلاسميدهای—کوچک مولکول DNA است که اغلب رفتار مانند انگل ها و ویروس ها نیاز به یک میزبان باکتری برای زنده ماندن.

“در اینجا ما در بر داشت شواهدی وجود دارد که برخی پلاسميدهای استفاده از نوع IV CRISPR-Cas سیستم به مبارزه با دیگر پلاسميدهای رقابت بیش از همان باکتری هاست. این قابل توجه است زیرا در انجام پلاسميدهای موفق شده اند به نوبه خود در اطراف سیستم. به جای حفاظت از باکتری ها از خود انگل CRISPR بهره برداری است به انجام کار دیگری می گوید:” Pinilla-ردندو.

“این” بدوی انگل’ شده اند با استفاده از آنها را برای میلیون ها سال قبل از انسان است. آن را کاملا یک فروتنی تحقق”

“این است که چگونه برخی از پرندگان رقابت برای بهترین تودرتو سایت در یک درخت و یا چگونه خرچنگ زاهد گوشه نشین مبارزه برای مالکیت یک پوسته,” او می گوید.

کشف چالش های این مفهوم است که CRISPR-Cas سیستم تنها یک هدف در طبیعت است که اقدام به عنوان سیستم ایمنی بدن در باکتری است. با توجه به Pinilla-Redondo کشف می دهد برخی از چشم انداز دیگر بیش از حد.

“ما انسان را تنها به تازگی شروع به بهره برداری از طبیعت CRISPR-Cas, سیستم, اما آن را به عنوان معلوم ما نیست ، این “بدوی انگل’ شده اند با استفاده از آنها را برای میلیون ها سال قبل از انسان است. آن را کاملا یک فروتنی تحقق”

محققان حدس و گمان است که این سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با یکی از بزرگترین تهدید برای بشریت: مقاوم به چند دارو باکتری است. صدها هزار نفر از مردم جان خود را از MDR باکتری ها در هر سال است.

باکتری مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ها با کسب ژن که آنها را مقاوم به درمان با آنتی بیوتیک. بسیار اغلب این اتفاق می افتد زمانی که پلاسميدهای حمل و نقل ژن های مقاوم به آنتی بیوتیک از یک باکتری را به دیگری.

“این سیستم به نظر می رسد که تکامل به طور خاص حمله پلاسميدهای آن قابل قبول است که ما می تواند repurpose آن به مبارزه وجود پلاسميد حامل ژنهای مقاومت آنتی بيوتيکی. این می تواند به دست آورد به دلیل آن است که ممکن است به برنامه CRISPR به هدف چه می خواهد می گوید:” Pinilla-ردندو.

این تحقیق به نظر می رسد در اسیدهای نوکلئیک پژوهش است. محققان در دانشگاه کپنهاگ; Philipps-Universität Marburg آلمان; دانمارکی کودکان آسم مرکز در هرلو; و Gentofte در بیمارستان انجام این کار.

حمایت از تحقیق و پژوهش از پژوهش مستقل صندوق دانمارک, Novo Nordisk بنیاد پشت سر هم برنامه Lundbeck بنیاد دویچه Forschungsgemeinschaft و هوودستادن و Novo Nordisk پایه و اساسی علوم زیستی برنامه.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de