باکتری های استخوان و بیشتر: در اینجا علم راه اندازی شده به ایستگاه فضایی یکشنبه

ناسا در حال راه اندازی یک دسته از خدمه منابع علمی و محموله به ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه (Feb. 9) از nasa’s Wallops Flight Facility در ویرجینیا.

نشسته در بالای یک موشک Antares خواهد بود نورث روپ گرومن ماکیان محموله فضاپیما و داخل جمع خواهد شد نزدیک به 8000 پوند است. (3,600 کیلوگرم) از لوازم و سخت افزار. کپسول را به ارمغان بیاورد تجهیزات برای خدمه در حال حاضر زندگی در ایستگاه فضایی است.

همچنین پردازنده این فضاپیما خواهد بود انواع مختلفی از آزمایش و قطعات تحقیقات تجهیزات. این پشتیبانی خواهد کرد تحقیقات در مورد موضوعات از جمله بافت و کشت سلولی و سوخت های زیستی.

در عکس: Antares rocket راه اندازی ماکیان NG-12 محموله صنایع دستی به ایستگاه فضایی

موبایل آزمایشگاه زیست شناسی

جدید مینیاتوری آزمایشگاه زیست شناسی است که به سمت ایستگاه فضایی در ماکیان کپسول. لقب موبایل SpaceLab سیستم یک تکنولوژی-تظاهرات پروژه ای است که دانشمندان امیدوارند می تواند نشان دهد یک راه جدید برای انجام آزمایش در مدار. چرا که تلفن همراه SpaceLab یک بافت و سلول کشت امکانات طراحی شده برای عملکرد مستقل در حال اجرا یک آزمایش تا یک ماه بدون استفاده از ارزش فضانورد زمان.

طراحی و توسعه توسط HNu فوتونیک هاوایی-مبتنی بر مهندسی شرکت تلفن همراه SpaceLab ارائه خواهد شد محققان سریع-چرخش خودکار پلت فرم برای انجام برش لبه زیست شناسی آزمایش در ایستگاه فضایی. مرکز کنترل از راه دور-توسط خدمه بر روی زمین و اتوماسیون محققان را قادر می سازد برای مشاهده عملکردهای سلولی با یک تکنیک به نام میکروسکوپ.

توانایی مشاهده و کشت سلولی در ایستگاه فضایی را فراهم می کند محققان با زمان واقعی اطلاعات در مورد نحوه بافت رفتار در فضا است. ایستگاه فضایی بهتر تقلید چگونه رفتار سلول در بدن انسان بیش از هر مصنوعی محیط زیست بر روی زمین است.

در طول این ماموریت اولیه این تیم ارسال neuroblastoma سلول — یک نوع عصب سلول های سرطان است. به طور خاص, این آزمایش را مطالعه چگونه سلول های قدیمی که زیست شناسان تماس تمایز سلولی و چگونه ایستگاه فضایی تاثیر می گذارد که روند.

“جاذبه های اساسی نیروی است که همه ما در معرض اینجا بر روی زمین” Devin Ridgley رئیس دانشمند در عقرب-V گفت: در ناسا در کنفرانس خبری برگزار شده در Jan. 29. “این اثر شدید می توانید در چگونه یک سلول متمایز که بر تلفن همراه سازمان و ارتباط و می تواند منجر به زوال شناختی.” او اضافه کرد که این آزمایش می تواند کمک به دانشمندان در درک بهتر اثرات سفر به فضا در مغز است.

باکتری ها در فضا

یک تیم از دانشگاه آلاسکا ارسال خواهد شد دسته ای از مهندسی ژنتیکی در باکتری اشرشياکلی به ایستگاه فضایی. در اینجا بر روی زمین موجودات زنده می تواند تولید یک ترکیب به نام isobutene است که یک پیش ماده برای پلاستیک و لاستیک و می تواند خود را در آن به عنوان یک سوخت زیستی.

این باکتری می تواند تولید isobutene با تغذیه در فاضلاب کود و ظروف سرباز یا مسافر در سمت چپ بیش از ذرت برداشت. بنابراین با استفاده از باکتری ها به مواد خواهد به شدت در مقابل با روش های فعلی ساخت isobutene که نیاز به انرژی بالا واکنش های شیمیایی و نفت سنگین مواد تشکیل دهنده.

اما باکتری ها را تنها در مقادیر بسیار کم از ترکیب بنابراین محققان می خواهید به شناسایی چگونه موجودات زنده تولید isobutene به امید ژنتیکی افزایش میزان تولید. برای درک بهتر این فرایند کار می کند محققان را در یک گروه ژنتیکی پیشرفته E. coli و مطالعه چگونه به طور موثر باکتری ها تولید isobutene خود را در مقایسه با همتایان زمینی.

باکتری ها را از فعالیت متابولیک تغییرات در ایستگاه فضایی به طوری که محققان در حال تلاش برای تست اینکه آیا این باکتری ها را بیشتر یا کمتر isobutene در فضا است. اگر دانشمندان را در درک که چگونه باکتری ها تولید isobutene آنها می تواند ژنتیکی مهندس باکتری هایی است که کارآمد تر و کاهش نیاز به انرژی فرایندهای شیمیایی. این در نهایت کاهش آلودگی های زیست محیطی محققان گفته اند.

از دست دادن استخوان در فضا

میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن توده استخوان هر سال با توجه به یک عدم تعادل در بازسازی استخوان که بدن را ندارد استخوان جدید را به عنوان به سرعت به عنوان آن را جذب همسر استخوان. این بیماری به نام استئوپنی است ابتدا از پوکی استخوان است. استخوان های ما باید یک فرایند که در آن آنها به طور طبیعی فرم و حل استخوان به همان اندازه مهم است اما گاهی اوقات این فرآیند خارج از ضربت سخت زدن.

عدم تعادل می تواند رخ دهد هنگامی که بدن تحت استرس است مانند آنچه که اتفاق می افتد در ایستگاه فضایی. بنابراین دانشمندان می خواهید به استفاده از ایستگاه فضایی به توسعه درمان برای کاهش این اثرات هر دو بر روی زمین و در فضا.

“فضانوردان از دست دادن 1 به 2.5 ٪ از توده استخوان هر ماه” لوئیس Kidder, استخوان, زیست شناس در دانشگاه مینه سوتا و همکاری محقق در این پروژه گفت: در طول کنفرانس خبری. “را که یک سال با پوکی استخوان است.”

او افزود که ایستگاه فضایی محیط زیست از ایستگاه فضایی اجازه می دهد تا برای درک بهتر از چگونگی استخوان از سلول های پاسخ به مقادیر مختلفی از نیروی گرانشی. این گروه ارسال خواهد شد تا استئوبلاست (سلول های استخوان) به مطالعه چگونه آنها واکنش نشان می دهند به ایستگاه فضایی مقایسه است که در نتیجه به یک زمین بر اساس گروه رفتار.

زمین مبتنی بر سلول خواهد بود مغناطیسی در معراج دستگاه که شبیه سازی شرایط فضا. اگر آن را ثابت می شود موثر شبیه ساز آن می تواند کمک به محققان در اینجا بر روی زمین را بهتر درک از دست دادن استخوان و آنها را قادر به توسعه روش های درمانی برای کاهش از دست دادن — بدون نیاز به یک موشک.

“از دست دادن استخوان در ایستگاه فضایی است که شتاب نسبت به زمین” بروس چکش یک رادیولوژیست در دانشگاه مینه سوتا و همکاری محقق در این پروژه گفت: در طول کنفرانس خبری. “با این [آزمایش] ما می توانیم نگاهی به مکانیسم و ممکن است درمان.”

بیشتر علم

که تنها یک نمونه از پژوهش و تحقیقات راه اندازی روی ماکیان. یک گیاه جدید رشد آزمایش را نگاه کنید که چگونه cowpeas همچنین به عنوان شناخته شده لوبیا چشم بلبلی و لوبیا مشترک رشد در ایستگاه فضایی به عنوان بخشی از ناسا در ادامه تلاش ها برای رشد مواد غذایی در فضا است.

یکی دیگر از مطالعه جدید تست خواهد شد که چگونه تابش و ایستگاه فضایی بر رابطه از یک ویروس و باکتری آلوده شود. این محققان امیدوارند که این مطالعه منجر به جدید ضد باکتری درمان است.

ماکیان نیز حمل جدید آزمایش آتش به نام Saffire IV که به مطالعه و بررسی چگونگی شعله رشد و واکنش نشان می دهند در انواع فشارها و اکسیژن با غلظت. قبلی تکرار این آزمایش را نگاه چگونه شعله های آتش در سراسر مواد خاص است که به احتمال زیاد بر روی یک سفینه فضایی است. این آزمایش را که بیشتر با تست اشتعال در فشارهای پایین تر و بالاتر اکسیژن با غلظت به نزدیک ترین تقلید شرایط فضا. این آزمایش نیز روش تست برای تشخیص آتش سوزی و برای تمیز کردن خود را در پس.

این دومین پرواز ماکیان تحت نورث روپ گرومن تجاری تدارکات و خدمات 2 قرارداد و تحویل محموله به ایستگاه فضایی این سال است. شما می توانید راه اندازی در اینجا در Space.com یکشنبه (Feb. 9) با مگس هدفمند برای 5:39 p. m. EST (2239 GMT).

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im