مغز نوزاد در حال متصل به دیدن چهره در روز تولد

مغز یک نوزاد به نظر می رسد متصلند برای وظایف تخصصی از دیدن چهره و دیدن مکان های در به عنوان جوان به عنوان شش روز اسکن مغز نوزادان نشان می دهد.

نتايج ارائه اولین زیرچشمی نگاه کردن و در عین حال به قشر بینایی نوزادان با استفاده از بی ضرر تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) محققان گزارش.

“ما در حال بررسی یک سوال اساسی که در آن دانش می آید از توسط homing در در “طبیعت در مقابل طبیعت” می گوید: “دانیل Dilks استادیار روانشناسی در دانشگاه اموری و نویسنده ارشد این مقاله در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. “چه ما به جهان آمده و با چه ما به دست آوردن تجربه است؟”

“ما نشان داده ایم که مغز یک نوزاد بیشتر است مانند بزرگسالان از بسیاری از مردم ممکن است تصور شود می گوید:” Frederik Kamps که رهبری این مطالعه به عنوان یک دانشجوی دکتری. “بسیاری از داربست برای انسان قشر بینایی است که در حال حاضر در محل همراه با الگوهای فعالیت مغز اگر چه الگوهای نه به عنوان قوی در مقایسه با کسانی که از بزرگسالان است.” Kamps است پس از فارغ التحصیل از اموری است و در حال حاضر یک همکار فوق دکترا در دانشگاه MIT.

عزیزم اسکن مغز

درک چگونه نوزاد را در مغز به طور معمول سازماندهی ممکن است کمک به پاسخ به سوالات هنگامی که چیزی می رود چپ چپ, Dilks می گوید.

“برای مثال اگر یک شبکه در یک نوزاد قشر بینایی نمی شد به خوبی متصل شده است که ممکن است یک نشانگر برای اختلالات مرتبط با گریزی به تماس با چشم. با تشخیص این مشکل قبل از آن ما می تواند مداخله زودتر و امکان استفاده از انعطاف پذیری باور نکردنی از نوزادان مغز است.”

برای چندین دهه دانشمندان شناخته شده است که بالغ قشر بینایی شامل دو منطقه است که در کنسرت به پردازش چهره و دو دیگر مناطق که با هم به کار روند ، بیشتر کار های اخیر نشان می دهد که قشر بینایی کودکان متمایز به این صورت و جای شبکه های.

در سال 2017, مقاله, Dilks و همکارانش دریافتند که این عصبی تمایز در محل در کودکان به عنوان جوان به عنوان چهار ماه.

برای مقاله حاضر متوسط سن نوزاد شرکت کنندگان بود 27 روز. “ما نیاز به نزدیک شدن به تاریخ تولد خود به منظور درک بهتر اگر ما به دنیا می آیند با این تمایز در مغز ما و یا اگر آن را در تولیدات با تجربه” Dilks می گوید.

Dilks سازگار fMRI تکنولوژی آن را به کودک پسند. این تکنولوژی غیر تهاجمی با استفاده از یک آهنربای غول پیکر برای اسکن بدن و ثبت خواص مغناطیسی در خون است. آن را می تواند اندازه گیری افزایش جریان خون به مغز منطقه نشان می دهد که منطقه فعال تر است.

پیچیده شده در “سوپر swaddlers’

سی و نوزادان در محدوده سنی شش سال به 57 روز شرکت کننده در این آزمایش در حالی که خواب. در طول اسکن محققان پیچیده آنها را در یک بادی “سوپر swaddler” یک papoose-مانند دستگاه است که در خدمت به عنوان یک تثبیت کننده در حالی که همچنین ساخت این کودک احساس امنیت.

“گرفتن داده های fMRI از یک نوزاد یک مرز جدید در تصویربرداری عصبی,” Kamps می گوید. “اسکنر مانند یک غول دوربین و شما نیاز به شرکت کنندگان سر به هنوز هم می شود به منظور دریافت تصاویر با کیفیت بالا. یک کودک است که خواب یک کودک است که حاضر است به دروغ هنوز.”

به عنوان کنترل محققان اسکن 24 بزرگسالان در حالت استراحت—awake اما نه دریافت هر گونه خاص تحریک. اسکنر اسیر نوسانات ذاتی مغز برای نوزادان و بزرگسالان است.

نتایج نشان داد که در دو منطقه از قشر بینایی مرتبط با پردازش صورت اخراج در همگام سازی در نوزادان, آیا به عنوان دو شبکه در ارتباط با مکان. نوزاد الگوهای مشابه به کسانی که از بزرگسالان شرکت کنندگان اگر چه نه کاملا به عنوان قوی.

“که پیدا کردن نشان می دهد که وجود دارد اتاق را برای این شبکه به حفظ و گرفتن ریز کوک به عنوان نوزادان به بزرگسالی” Kamps می گوید.

“ما می توانید ببینید که به صورت شبکه و محل شبکه از مغز قلاب هستند و صحبت کردن به یکدیگر در روز تولد” Dilks می گوید. “آنها اساسا در انتظار اطلاعات مربوطه. بعد سوال بپرسید چگونه و هنگامی که این دو تابع تبدیل شدن به طور کامل توسعه یافته است.”

اضافی نویسندگان از اموری. اموری دانشگاه, موسسه ملی چشم به اموری هرکول مرکز بنیاد ملی علوم یک النور Munsterberg Koppitz پایان نامه یاران و NARSAD جایزه محقق جوان با بودجه دولتی کار می کنند.

منبع: دانشگاه اموری

عنوان: “ما می توانید ببینید که به صورت شبکه و محل شبکه از مغز قلاب هستند و صحبت کردن به یکدیگر در روز تولد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im