استرالیا حیوانات دریایی خواهد بود Bushfires’ نهان قربانیان

به عنوان آتش سوزی ستمگري استرالیا زمین و جنگل تا کنون کشتار حدود یک میلیارد زمینی حیوانات محققان نگرانی های دریایی و آب شیرین گونه را تبدیل به نامرئی قربانیان.

بیش از 17.1 میلیون هکتار از زمین سوخته در سراسر کشور با بدترین آتش سوزی در حال حاضر مواج در نیو ساوت ولز و ویکتوریا متحده در این کشور جنوب شرق با توجه به استرالیا دانشکده محیط زیست و انرژی (دی). آدریان Meder های دریایی فعال در استرالیا Marine Conservation Society (AMCS) می گوید: این آتش سوزی در حال پشت سر گذاشتن تعداد زیادی از سوخته گیاهان و یک مقدار عظیم از خاکستر.

هر چند استرالیا در میان عظیم خشکسالی زمانی که باران به ناچار گرداند—به عنوان آن در حال حاضر در برخی از مناطق—این مواد آلی را با عجله به داخل رودخانه ها و جریان به ساحلی دریاچه مصب و seagrass و جلبک دریایی تخت.

رایگان جریان گل و لای را به ماهی آبشش و جلوگیری از نور خورشید که seagrass و جلبک دریایی تخت نیاز برای فتوسنتز به طور موثر آنها را خفه. “این اصل مانند قرار دادن یک پارچه سایه همه بیش از کل سیستم می گوید:” لئوناردو Guida, یک کوسه مبارز با AMCS.

دوغاب از پتاسيم و فسفر و نیتروژن نیز باعث جلبک ها در آب به شکوفه. جلبک ها را مصرف اکسیژن در آب خفه کننده گونه است که تکیه بر آن.

آتش سوزی را نیز به آتش کشیدند بسیاری از جنگل های نزدیک ساحل, از بین بردن گیاهان که فیلتر گل و لای و مواد مغذی اضافی. اکوسیستم سازگار به کم مواد مغذی جریان از زمین Meder توضیح می دهد. اما “این آتش سوزی را به طور موثر روشن-قطع مناطق در مقیاس است که پیش از این دیده نشده.”

بازرگانی بسیاری از گونه های آبزی از جمله flathead, اهمیت, میگو و صدف های مختلف شروع زندگی خود را در سواحل دریاچه ها و seagrass و جلبک دریایی تخت. این زیستگاه های ساحلی نیز تخم ریزی زمینه را برای گونه ها از جمله اسب دریایی و خود را تخریب می تواند با ارسال امواج در سراسر بزرگتر اکوسیستم, محققان می گویند.

برخی از این اثرات در حال حاضر احساس می شود. در جنوب نیو ساوت ولز و ویکتوریا و در جزیره کانگورو, این آتش سوزی ها باعث ایجاد مشکلات برای شیلات و آبزی پروری با توجه به دی.

هنگامی که باران شروع شد و در ساحل مرکزی منطقه, New South Wales, اعضای Darkinjung های بومی محلی زمین شورای تنظیم موانع برای حفظ سیل گل و لای و خاکستر پر آب از منطقه رودخانه ها و دریاچه ها و مصب. با توجه به کلوین جانسون ارشد مدیریت زمین افسر با Darkinjung آنها در حال حاضر دیده می شود برخی از ماهی مرده در نزدیکی رودخانه.

آتش سوزی و خود را پس از آن ایجاد می شود و می تواند همچنان به علت فرهنگی آسیب و همچنین جانسون می گوید.

استرالیا مردمان بومی جانسون می گوید: استفاده از مقدس songlines—یک ترکیب پیچیده ای از آسمانی مراجع آهنگ ها, تاریخ شفاهی و فیزیکی و نشانه های فرهنگی—به حرکت زمینی و آبزی مسیرهای. اگر آن را خیلی زود به دانستن میزان آسیب جانسون می گوید: اگر این آتش سوزی آسیب صدف سخت پوستان flathead یا کفال که علامت دست دادن این فرهنگی touchstones.

ماه گذشته استرالیا را به دولت فدرال اعلام کرد AU $50-میلیون (US $35 میلیون) بازیابی صندوق (بخشی از آن در $2 میلیارد bushfire صندوق) برای بازگرداندن و محافظت از اکوسیستم های آسیب دیده و حیات وحش است. اما شده است وجود دارد هیچ بودجه اختصاص داده شده به دریایی و آبزیان مناطق Guida می گوید. دی اشاره می کند که برخی از این وجوه ممکن است به مداخلات اورژانس مانند کنترل فرسایش به بنیادی رسوب جریان به اکوسیستم های آبی.

اقیانوس و سواحل نیاز به اختصاص داده شده به کمک Guida می گوید. هر چند ویرانی در زمین بسیار بیشتر قابل رویت به سلامت اقیانوس و زمین هستند ذاتا با هم گره خورده.

این داستان در ابتدا در ظاهر Hakai مجله و چاپ در اینجا به عنوان بخشی از پوشش آب و هوا در حال حاضرجهانی روزنامه نگاری همکاری برای تقویت پوشش آب و هوای داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im