آزمایشگاه استرالیا برای اولین بار به رشد ویروس جدید در خارج از چین

محققان در ملبورن استرالیا برای اولین بار در خارج از چین اعلام کرد که آنها به رشد جدید کروناویروس در کشت سلولی. این گروه در پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی می گوید: از آن جدا شده این ویروس از فرد مبتلا به این عفونت در استرالیا در 25 ژانویه.

این تیم در حال حاضر خواهد شد به اشتراک گذاری این ویروس با آزمایشگاه های تحقیقاتی در سراسر جهان توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای کمک به توسعه بیشتر و دقیق تست های تشخیصی و واکسن می گوید مایک Catton یک معاون مدیر موسسه. “وجود دارد برخی از چیزهایی که بسیار ساده تر به انجام زمانی که شما این ویروس می گوید:” Catton.

اگر چه دانشمندان در چین می گویند که آنها قادر به رشد این ویروس در آزمایشگاه آنها هنوز به اشتراک گذاشته شده و نمونه و بین المللی با محققان—آنها به اشتراک گذاشته اند تنها ویروس ژنتیکی توالی می گوید: Julian Druce رئیس ویروس شناسایی آزمایشگاهی در Doherty موسسه. او می گوید که او و تیم او شنیده بود که در آزمایشگاه های خارج از چین تلاش کرده بود به رشد این ویروس اما آن را بسیار آسان است. او فکر می کند این موفقیت به خاطر این آزمایشگاه ترکیب تخصص در تشخیص عفونت و همچنین جداسازی و رشد ویروس ها در فرهنگ است. “ما باید دو بخش از پازل را با هم در یک آزمایشگاه,” او می گوید.

Catton می گوید: داشتن نمونه ای از این ویروس را قادر خواهد ساخت دانشمندان برای ایجاد آزمون است که می تواند تشخیص خاص سلول های ایمنی—آنتی بادی—که نشان می دهد که آیا یک فرد آلوده شده با این ویروس جدید است. این آزمون هستند به خصوص مفید برای افراد مبتلا به خفیف یا بدون علائم است. ساخت یک تست برای آنتی بادی دشوار است و بدون نمونه از این ویروس به او می گوید.

یک مطالعه از یک خانواده در شنژن چین شناسایی یک کودک که مبتلا به این ویروس اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. که همچنین گزارش داد که سه نفر با عفونت خارج از چین بوده است بدون علامت باشد.

ایان مک کی یک virologist در دانشگاه کوئینزلند در بریزبن استرالیا می گوید: ملبورن گروه اعلام خبر فوق العاده است. او می گوید: آزمایشگاه-رشد نمونه های ضروری برای تحقیقات به رفتار این ویروس در فرهنگ یا در حیوانات میزبان. اگر چه نمونه ویروس همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اعتبار مولکولی تشخیصی تست های بیشتر به آزمایشگاه منتقل شده و دور از استفاده از تمام ویروس ها به نفع مصنوعی تولید قطعات ویروس جزئی از ژنوم می گوید مککی.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در ژانویه 29 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>