استرالیا می خواهد برای کمک به ناسا ساخت ایستگاه فضایی با استفاده از روبات

استرالیا روبات های فضایی

دولت استرالیای غربی اعلام کرد افتتاح یک نام تجاری جدید سراسر کشور-بودجه فضایی رباتیک مرکز به عنوان بخشی از یک همکاری با ناسا در پرت استرالیا است.

تکنولوژی توسعه یافته وجود دارد می تواند در هموار کردن راه برای کنترل از راه دور روبات ها هستند که قادر به ساخت یک ایستگاه فضایی در مدار ماه با توجه به WAtoday.

“تقریبا همه چیز را در ماموریت های جدید به ماه و مریخ خواهد بود از راه دور اداره می شود پس از راه اندازی همه چیز به فضا تنها بخشی از آن” علم و نوآوری در فناوری اطلاعات و ارتباطات وزیر دیو کلی گفته و امروز.

از راه دور قمری عملیات

دولت های محلی و امیدوار است که استرالیا عملیات کنترل از راه دور برای زمین و فضا (به وجود آمد) کنسرسیوم را تزریق 200 میلیون دلار به اقتصاد محلی و ایجاد 1500 شغل بیش از پنج سال آینده.

“آنچه به وجود آمد را انجام دهید است را در سطح جهانی تکنولوژی در حال حاضر مورد استفاده در غرب استرالیا و انطباق با آن را برای عملیات کنترل از راه دور روی ماه مریخ و فراتر از آن” کلی گفت, ایستگاه خبری محلی 7 اخبار.

“شما می خواهید برای ساخت یک ایستگاه فضایی جدید در مدار ماه که به توان از راه دور, شما در حال رفتن به 100 برق رفتن در یک فضاپیما به ماه و قرار دادن تمام آجیل و پیچ و مهره با هم,” او اضافه شده

“تمام خواهد شد که انجام داده از راه دور از زمین است. که آنچه [استرالیا] یک رهبر جهانی در.”

ادامه مطلب: روبات نه راکت: WA خم در منابع فناوری برای تکه از فضای پای [WA امروز]

بیشتر در فضای روبات ها: ایستگاه فضایی بین المللی ربات کردم عاطفی ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im