صورت فلکی ارابهران: حقایق در مورد charioteer

ارابهران است که کمتر شناخته شده صورت فلکی مجاور برج جوزا و برج ثور است که قابل مشاهده در نیمکره شمالی و در طول ماه های زمستان. اساطیری شخصیت ارابهران است که بر اساس اغلب به تصویر کشیده برگزاری یک زن بز و بچه ها او را همراه با کمر از یک ارابه.

که ارابهران?

نام ارابهران به سادگی به معنی “charioteer” در لاتین و وجود ندارد توافق کامل در دقیقا که یونانی یا رومی اسطوره پرستاره الگوی نمایندگی با توجه به جامعه برای محبوب نجوم است. محبوب ترین تفسیر است که ارابه راننده Erichthonius افسانه ای پادشاه آتن و پسر Hephaestus خدای آتش و فلزکاری با توجه به ایان Ridpath ستاره قصه است که تواریخ داستان پشت صور فلکی.

Erichthonius رد شد پدر او اما مطرح شده توسط الهه آتنا خدای حامی شهر آتن که به او آموخت که چگونه به اهلی اسب. او سپس به اول شخص به مهار چهار اسب ارابه, به طور بالقوه توضیح ارابهران نام.

اما پس از آن, چرا بز ؟ با توجه به Space.com skywatching نویس جو رائو, قدیمی ترین افسانه های دولت است که ارابهران یک goatherd و حامی چوپان. صورت فلکی است که به خصوص برجسته در زمستان و بهار سال زمانی که چوپان به طور سنتی به صرف شب در این زمینه با گله خود را.

The constellation of Auriga, the charioteer is visible high in the west-southwest sky all night in late winter.

صورت فلکی ارابهران قرار charioteer قابل مشاهده است بالا در غرب و جنوب غربی آسمان همه شب در اواخر زمستان. (اعتبار تصویر: SkySafari برنامه)

چگونه به نقطه ارابهران

ارابهران را می توان با استفاده از آن به راحتی قابل تشخیص صورت فلکی جبار به عنوان یک راهنمای. در زمانی که ارابهران است که در آسمان بالا به خصوص در اطراف فوریه دو صورت فلکی ظاهر خواهد شد در غرب-شمال غرب آسمان چند ساعت پس از غروب آفتاب به عنوان دیده می شود در star نمودار مانند این یکی از In-The-Sky.org.

بلافاصله بالا جبار است برج ثور گاو نر است که اغلب به تصویر کشیده شارژ به معروف شکارچی. بالاتر خواهد بود که پنتاگون شکل ستاره که یکی از آنها روشن و طلایی ستاره شناخته شده به عنوان Capella است که در لاتین به صورت “او-بز است.” این ستاره ها را تشکیل می دهند بخش عمده ای از ارابهران.

مشخصات فنی bottommost ستاره است که در پنتاگون ال-Nath و متعلق در برج ثور. اما در برخی ستاره, نمودار ارابهران و برج ثور به اشتراک گذاری این ستاره با توجه به Ridpath.

تقریبا سربار در اواخر فوریه آسمان است, روشن, زرد, ستاره Capella در صورت فلکی ارابهران قرار Charioteer و پایین در شرق خواهد شد بسیار روشن و مشتری پادشاه سیارات که نشسته است درست در زیر لئو شیر. (اعتبار تصویر: ستاره شناسی SkySafari نرم افزار برای آندروید و iOS)

Capella و بچه ها او را

بزبان جالب نهاد در حق خود بودن ششمین ستاره درخشان قابل مشاهده از زمین است. آن است که در واقع چهار ستاره: دو دودویی ستاره و دو ضعیف دودویی کوتوله واقع یک cosmically نزدیک 43 سال نوری دور است.

اصلی دودویی ستاره هستند و هر دو زرد و تقریبا خورشید متوسط هر چند آنها حدود 10 برابر بزرگتر در قطر از ما ستاره مرکزی. دو ضعف کوتوله های قرمز مدار حدود یک سال نوری دور از این جفت ارز است.

مثلث ستاره بعدی به Capella در نظر گرفته شود بز بچه ها. بالا نقطه از مثلث است که نزدیکترین به Capella است به نام اپسیلون Aurigae یا Almaaz. آن است که یک غول با یک همراه و همدم که enshrouded در یک دیسک از گاز و گرد و غبار. یک بار در هر 27 سال به همراه پاس در مقابل اپسیلون Aurigae و روشنایی آن به طور قابل توجهی کاهش مییابد.

دو نفر دیگر ستاره ها در مثلث هستند به نام Haedi و مشخصات فنی آنها بزبان تنها بچه ها بلکه اپسیلون Aurigae متمایز است که آن است که اغلب نیز در نظر گرفته افتخاری, بچه, با توجه به جامعه برای محبوب نجوم است.

ارابهران شامل چند قابل توجه ستاره خوشه M36, M37 و M38. (اعتبار تصویر: SkySafari برنامه)

ارابهران را قابل توجه دیگر ستاره

ارابهران نیز شامل سه ستاره خوشه و یا مجموعه ای از صدها و یا هزاران نفر از ستاره های شناخته شده به عنوان M36, M37 و M38. آنها قابل مشاهده با دوربین دوچشمی به عنوان تکه های فازی در صورت فلکی.

ارائه جالب متقاطع بزبان و چهار ستاره دیگر در داخل ارابهران شناخته شدند در چین باستان به عنوان Wuche یا Wujuمعنی پنج ارابه با توجه به EarthSky مجله. ستاره ها شد و گفت: به حکومت برداشت از پنج اصلی غلات رشد در چین که در آن زمان با توجه به Ridpath.

منابع اضافی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im