توجه آموزش ممکن است به سهولت نوجوانان اختلالات اضطرابی

یک کامپیوتر ساده و بر اساس برنامه شناخته شده به عنوان آموزش توجه ممکن است ارائه کمک به نوجوانان مبتلا به اختلال اضطراب بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان کشف عمده کاهش اضطراب در میان 64 جوانان پس از فقط چهار دو بار در هفته جلسه از توجه آموزش برنامه.

همه جوانان تا به حال تشخیص اختلالات اضطرابی و به اتمام بود رفتار درمانی شناختی (CBT)—درمان استاندارد برای نوجوانان اضطراب—بدون بهبود است. پس از توجه آموزش و نیمی از شرکت کنندگان دیگر ملاقات معیار برای تشخیص اضطراب. مزایای باقی مانده در دو ماه پیگیری.

“قبل از او خواهد بود فقط واقعا عصبانی و ناراحت در اخلال در راه است. پس از درمان من هرگز این رفتار.”

اگر چه کارشناسان در نظر CBT قوی مبتنی بر شواهد در درمان کودکان و نوجوانان مبتلا به اختلالات اضطرابی تا 50 درصد از جوانان مبتلا به اختلالات اضطرابی پاسخ نمی دهند به درد.

“این واقعیت که ما می تواند نشان می دهد در یک سخت به درمان نمونه که نیمی از شرکت کنندگان را پاسخ می دهند نشان می دهد که توجه به آموزش این است که کار را از طریق مکانیسم های مختلف از CBT است که به نفع این کودکان می گوید:” وندی سیلورمن استاد روانپزشکی کودک و مدیر اضطراب و اختلالات خلقی برنامه در دانشگاه ییل فرزند پژوهش مرکز.

محققان در حال حاضر در حال ثبت نام شرکت کنندگان (سنین 10-14 سال) برای یک مقدار بزرگتر دو سایت درمان تحصیل در دانشگاه ییل و دانشگاه بین المللی فلوریدا. محققان امیدوارند برای تایید اثربخشی آموزش توجه و به درک بهتر مکانیسم های زیر بنایی.

آنچه که توجه آموزش ؟

در توجه برنامه های آموزشی, شرکت کنندگان, نشستن به تنهایی در یک اتاق با یک کامپیوتر. دو چهره فلش بر روی صفحه نمایش: یک تهدید و یک غیر تهدید کننده. میلی ثانیه بعد یک جفت دیگر از چهره ظاهر می شود. و یکی دیگر. محققان دستور شرکت کنندگان به کلیک بر روی فلش است که همیشه نقاط به غیر تهدید کننده صورت.

این تصاویر به سرعت در حال تغییر است که شرکت کنندگان آگاهانه آگاه نیست به عنوان آنها کلیک کنید از تغییر حالات چهره است. اما به عنوان آنها کلیک کنید مغز خود را آموزش دیده به نوبه خود به دور از تهدید محرک که آنها را تبدیل به بیش از حد هماهنگ.

“مردم با مشکلات اضطراب—توجه خود را می رود و بلافاصله به تهدید محرک” سیلورمن می گوید. “ما در حال آموزش مغز به نگاه به دور از تهدید.”

ژانويه شماره Rooplal 12 ساله و پدر Krysila شروع برگزاری نمایشگاه اضطراب رفتارها در درجه دوم—وسواس جویدن ناخن و پاسخ منفی به معلمان و موقعیت های اجتماعی. آن سال ژانويه شماره می گوید: قبل از اینکه او می دانست که چیزی اشتباه بود.

“من تو را دیدم همان الگو در کلاس درس پس از کلاس درس” او می گوید. “بسیاری از مسائل اجتماعی به خصوص در مدرسه. همیشه چیزهای منفی در مورد زمین بازی, معلمان.”

Rooplal می گوید دخترش به طور منظم به خانه از مدرسه ناراحت و خارج از کنترل فریاد و جیغ تمام عیار بداخلاقی است.

پس از یک ارزیابی اضطراب Krysila تکمیل چهار هفته توجه آموزش. مادر او می گوید تفاوت قابل توجه بود.

“قبل از او خواهد بود فقط واقعا عصبانی و ناراحت در اخلال در راه است. پس از درمان من هرگز این رفتار” او می گوید.

مزایای برای نوجوانان با اضطراب اجتماعی

واقعی وجود دارد مزایای استفاده از یک کامپیوتر مبتنی بر برنامه برای کودکان و نوجوانان با اضطراب به خصوص اضطراب اجتماعی سیلورمن می گوید.

در CBT جلسات نوجوانان را به انجام تعدادی از وظایف آنها پیدا چالش—صحبت کردن به مردم سفارش غذا, ساخت تماس های تلفنی—در علاوه بر این به مذاکرات طولانی با یک درمانگر.

“کودکان و نوجوانان و بزرگسالان مبتلا به اضطراب اجتماعی هستند و به راحتی خجالت زده و نگران آنچه دیگران فکر می کنم,” او می گوید. “درگیر شدن آنها در کلامی اشکال درمان اغلب می تواند بسیار دشوار است. و مطالعات نشان می دهد که جوانان با اضطراب اجتماعی در پاسخ کمتر به خوبی به CBT مقایسه با کسانی که با دیگر اختلالات اضطرابی است.

محققان امیدوارند توجه آموزش می تواند به عنوان یک ابزار کارآمد برای کمک به این کودکان و نوجوانان خود را مدیریت سخت به درمان اضطراب با محدود ناراحتی.

بیشتر چه می گوید سیلورمن درمان می تواند به راحتی مورد استفاده در “مرحله مراقبت از” جلوگیری از علائم اولیه اضطراب را از تبدیل شدن به یک مطلب کامل اختلال است.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله American Academy of Child & Adolescent Psychiatry.

نوجوانان سنین 10-14 با اضطراب اجتماعی ممکن است واجد شرایط برای شرکت در مطالعه. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ییل کودک مرکز مطالعات اضطراب و اختلالات خلقی در برنامه (203) 737-4644.

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im