در خانه Coronavirus-نمونه-مجموعه کیت ایدهآل نیست اما می تواند کمک به پر کردن تست شکاف

سازمان غذا و داروی مجاز برای اولین بار در مجموعه خانه کیت برای رمان coronavirus تست این هفته است. کیت های ساخته شده توسط Burlington, N. C.–شرکت بر اساس LabCorp اجازه می دهد تا بیماران به سواب خود را در معابر بینی و پست نمونه به یکی از شرکت آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل—بدون تنظیم پا در یک بیمارستان و یا درمانگاه. این روش خطر از نتايج منفی کاذب و همچنین هزینه های آن محدود و در دسترس بودن ممکن است مانع استفاده گسترده آن. اما برخی از کارشناسان می گویند این کیت هنوز هم می تواند کمک به رفع این کمبود تست مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع و بازگشایی جامعه است.

صفحه اصلی-مجموعه کیت به نام صفحه توسط LabCorp را در ابتدا در دسترس خواهد بود تنها به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ که احیانا در معرض ویروس. این شرکت قصد دارد به مقیاس تولید به صورت گسترده استفاده عمومی در هفته های آینده. برای به دست آوردن یک تست یک فرد اول باید با پر کردن یک پرسشنامه است که پس از بررسی توسط پزشک. در صورتی که متخصص آن را لازم بداند یک کیت خواهد شد از طریق پست به فرد است. هر یک شامل مجموعه ای از سواب پنبه و یک لوله آزمایش حل شور را قرار داده و آنها را در همراه با دستورالعمل برای نحوه بسته بندی و بازگشت نمونه از طریق تجاری overnight delivery.

بر خلاف بدنام طولانی نازوفارنکس سواب که آموزش دیده کارکنان مراقبت های بهداشتی قرار دادن عمیق به مردم گذشت بینی در اکثر زمان COVID-19 آزمایش صفحه اصلی کیت با بهره گیری از یک کوتاه, Q-tip–مانند گرد و خاک. یک بیمار درج چوب تا آن را به مخاطبین خود و یا بینی خود را و سپس چرخش آن را سه بار برای جذب ترشحات. اگر چه بسیار کمتر ناراحت کننده تر گرد و خاک—در صورت استفاده نادرست ممکن است گرفتن نیست به اندازه کافی ویروس به شناسایی آزمون و در نتیجه می تواند عملکرد نادرست نتیجه منفی. دلایل متعددی وجود دارد شما می توانید با یک منفی گرد و خاک با توجه به مارسیا آیزنبرگ, LabCorp افسر ارشد علمی. “در واقع انتخاب کنید تا این ویروس در زمانی که شما در حال انجام یک مجموعه فرد به ریختن ویروس,” او می گوید. “تا آنجا که واقعی مجموعه خود ما نمی همیشه لزوما دانید یا نمی شده است وجود دارد یک نمونه خوب جمع آوری شده و اینکه آیا یا نه آن برگزار شد مناسب و حمل مناسب است.” این کیت شامل یک کنترل داخلی است که کمک می کند تا LabCorp تعیین اینکه آیا یک کافی نمونه به دست آمده Eisenberg یادداشت ها.

هر یک از هزینه های کیت $119 و فرد سفارش آن را در حال حاضر مجبور به پرداخت بمانند مگر اینکه او ایجاد. LabCorp برنامه به رول کردن یک سیستم در هفته های آینده به طوری که هزینه پرداخت خواهد شد و هیچ یک از بیماران را مجبور به ارائه یک جبهه پرداخت. LabCorp در حال حاضر دارای حدود 100.000 صفحه اصلی مجموعه کیت های موجود و برنامه ریزی برای تولید بیش از یک سخنگوی شرکت می گوید. چرخش زمان حدود یک تا دو روز از نمونه وانت به نتایج.*

علمی آمریکا صحبت کرد و به تشخیص متخصص David والت در مورد دقت و صحت در خانه مجموعه نمونه. والت یک استاد آسیب شناسی در Brigham و بیمارستان زنان و مدیر شرکت به تازگی تاسیس جرم کلی Brigham مرکز COVID و نوآوری و نیز وزن در خطر ابتلا به عفونت از طریق پست و نیاز به تست بیشتر به طور کلی.

[یک ویرایش متن این گفتگو به شرح زیر است.]

چه چیزی شما را از این خانه COVID-19 کیت تست?

این واقعا یک آزمون. این فقط یک مجموعه دستگاه. این یک نکته مهم برای تشخیص: که آنها را قادر می سازد افراد اساسا به جمع آوری نمونه ها و انجام بینی گرد و خاک در خانه با یک کمی کوتاه تر دستگاه به طوری که آن را نه به عنوان نفوذی و بسیار لذت بخش تر از چیزی است که به طور معمول دریافت. این یک راه برای جمع آوری نمونه و سپس حفظ آن را به طوری که شما می توانید ایمیل و LabCorp اجرای استاندارد آزمون مولکولی در آزمایشگاه بالینی.

و معناداری وجود دارد و شایستگی زیرا مردم می تواند در خانه بماند—آنها می توانید با پر کردن یک فرم و اگر آنها واجد شرایط این کیت ها از طریق پست برای آنها. و سپس آنها می دانند که آنها لازم نیست به بیرون رفتن است و برنامه به طور بالقوه آلوده کردن افراد دیگر است. بسیاری از افرادی که در اتاق اورژانس برای آزمایش باید علائم و وجود دارد COVID-19 بیماران وجود دارد که باید از این پتانسیل برای آلوده کردن آنها و بالعکس. پس از آن یک راه امن تر برای انجام کارهای. آن را نیز بیشتر توزیع شده راه که در آن شما در حال آوردن تشخیصی قابلیت به مصرف کننده به جای تلاش برای آوردن مصرف کننده را به مجموعه سایت و یا به آزمایشگاه تشخیصی. من بسیار در حمایت از این رویکرد است.

به عنوان همه گیر گستراند ما در حال حاضر شاهد برخی از [تست] سیستم عامل که قرار است که ممکن است بیشتر هدف برای مطب دفاتر مراقبت های فوری و مراکز محلی و یا داروخانه ها. و سپس قدم بعدی پس از آن خواهد بود که در واقع کمی نوار تست به خانه های مردم به طوری که آنها می تواند نه تنها آزمون, اما آنها می توانند آزمون غالبا. زیرا در نهایت آنچه به همه بازگشت به کار و دریافت ما را به بیشتر از نرمال جامعه است که قادر به تست و آزمون مجدد.

با هر coronavirus آزمون وجود دارد بالقوه برای منفی کاذب اگر گرد و خاک گرفتن نیست به اندازه کافی بلند کردن ویروس—و یا حتی اگر فقط یک کم بار ویروسی و یا مقدار ویروس. آیا شما فکر می کنید این امکان در معرض خطر است با این آزمون خاص به ویژه به دلیل کوتاه تر سواب?

من فکر می کنم وجود دارد دو پاسخ به این سوال. برای اولین بار است که این احتمال وجود دارد که وجود دارد این است که مرتب کردن بر اساس یک شیب—که به شما به عنوان نزدیک به ریه بیشتر متمرکز ویروس در حال رفتن به. بنابراین یکی را پیش بینی وجود دارد که احتمالا کمتر ویروس کوتاه تر گرد و خاک. من فکر می کنم که این یک کار بسیار مناسب فرضیه.

اما بخش دوم از پاسخ من این است که آزمون های موجود در [می تواند یک خطر منفی کاذب نیز هست. اگر آن را می گویند] ویژگی تنها 70 درصد به علاوه یا منهای, به هر حال, شما در حال حاضر اخذ 30 درصد منفی کاذب. بنابراین اگر شما راست 70 درصد از زمان شما از دست رفته چند نفر شما هنوز هم بهتر است چون شما کاهش تعداد از مردم رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی و یا هر چیز دیگری. اگر آنها می دانند که آنها باید این ویروس سپس آنها می توانند قرنطینه. و به طور کلی شما بهتر است.

شاید وجود یک قطعه سوم به آن و این که اگر این سد کم است برای گرفتن این تست, سپس آن را بسیار بهتر به تست بیشتر مردم با یک آزمون است که شاید نه به عنوان دقیق به عنوان چیزی که در دسترس خواهد بود اگر شما به اورژانس رفت. شما خیلی بهتر از تست 10 بار به عنوان بسیاری از مردم و ابتلا به آن دسته از مردم که دوباره مثبت از شما در حال تلاش برای کامل شود.

وجود دارد ویدئوها از نحوه دور برگشت کارکنان مراقبت های بهداشتی باید به فشار یک نازوفارنکس سواب به کسی گذشت بینی. آیا فرد به طور متوسط قادر به گرفتن به اندازه کافی خوب نمونه ؟

من فکر نمی کنم شما می توانید مردم را به [استفاده از یکی از دیگر] نازوفارنکس سواب. من در واقع فکر می کنم که ممکن است برخی از عوارض جانبی جدی در معرض خطر اگر شما یک دسته از مردم با بینی خونین یا کام که آسیب دیده اند به عنوان یک نتیجه نادرست خود دولت. من فکر می کنم که خطر انتقال [ویروس] بروید تا به طور بالقوه نمایی اگر شما یک دسته از مردم در اتاق اورژانس برای چیزهایی که مربوط به COVID-19 اما در حال فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی.

یکی از مشکلات تست شده و زمان چرخش. می تواند از آن یک مسئله اگر مردم پستی مسائل در خود ؟

من نمی دانم. LabCorp و تلاش تشخیص انجام بسیاری از [استاندارد] تست های بالینی در سراسر کشور در حال حاضر است. بنابراین من فکر می کنم که با کاهش درخواست ها که در آینده برای دیگر چیزها این روزها [LabCorp است] ساخته شده است تا از ظرفیت آنها قبل از راه اندازی این قادر به بازگشت نتایج در یک مدت زمان معقول.

این است که هنوز راه حل کامل. اما آن را بهتر از راه ما بوده است انجام کارهایی که در طول ماه گذشته—است که نیاز به راه اندازی مجموعه مراکز و داشتن افراد با توجه به در [تجهیزات حفاظت شخصی] و نیاز به تغییر دستکش و ماسک با هر فرد است که آنها نمونه برای جلوگیری از آلوده هر دو خود و نفر بعدی در خط. بنابراین من فکر می کنم این باعث می شود بسیاری از حس و من خوشحالم که آن را ببینید. آن را در خانه آزمون تشخیصی—آن را در خانه جمع آوری نمونه. به طوری که تا آنجا که از آن می رود. و این یک گام خوب است که نیازی به این سطح از اعتبار سنجی که [به طور کامل] در خانه آزمایشات نیاز خواهد داشت.

اگر مردم از این مجموعه در صفحه اصلی و دست زدن به سواب—به طور بالقوه با ویروس بر روی آنها—و پستی آنها وجود دارد هر گونه خطر عفونت از طریق پست الکترونیکی ؟

آره کاملا یک خطر بالقوه. اما شما را در خطر آلوده خود شما به دیگران در معرض خطر. من خواهد بود تقریبا قطعی است که وجود دارد دستورالعمل به عنوان بخشی از بسته های اطلاعاتی است که نشان می دهد چگونه شما رسیدگی [گرد]. اما بدیهی است که وجود دارد در حال رفتن به احتیاطی که باید گرفته شود. و قطعا وجود دارد یک خطر است که افرادی که معتاد به اسب دوانی در مورد پس از این دستورالعمل می تواند انتقال همه چیز به موارد دیگر که به طور بالقوه می تواند مردم آلوده است. من فکر می کنم که همان افراد هستند و احتمالا در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به هر حال هستند و مردمی که بیشتر بعید است که به سفارش یکی از این کیت.

یک مثال خوب است که چیزی مانند Cologuard تست—تست سرطان روده بزرگ که مردم جمع آوری نمونه مدفوع [در خانه]. و اعتماد من که خیلی مسیه روش. شرکت [که باعث می شود کسانی که آزمون] نمیفهمد چگونه به آن را راه اندازی به طوری که نمونه قرار داده و به نوع خاصی از مجموعه دستگاه و پس از آن که مهر و موم شده به طوری که آن را انتقال باکتری ها. بنابراین من فکر می کنم که این چیزی LabCorp شده است بسیار مراقب باشید در مورد.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

*یادداشت سردبیر (2/24/20): این بند ویرایش شده پس از ارسال به روز رسانی تعداد LabCorp را در خانه کیت که در حال حاضر در دسترس است و برای روشن شدن این شرکت فعلی و برنامه ریزی شده مورد نیاز پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im