در HIV درمانگاه در کوئینز نیویورک به یک معنا از خانه آویزان در تعادل

زمانی که من جوانتر بود مثل اکثر بچه ها من می خواهم همیشه نگاه به جلو به روز وقتی که من می تواند به کار برود و با پدر من است.

او یک عفونی-بیماری پزشک در المهرست بیمارستان در کوئینز بنابراین همیشه وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در محله که هنوز هم در حال حاضر باقی مانده است یکی از مورد علاقه های من در تمام نیویورک. Jackson Heights بود به خصوص زنده در صبح; روی درایو در, من می خواهم برای باز کردن پنجره ماشین و نگاه حیرت زده برای زنان ریختن فنجان قهوه از رنگارنگ فلاسک برای راهبان بودایی در نارنجی لباس راه رفتن 80 و برای زرق و برق دار کشباف فوتبال معلق در ویندوز های ورزشی فروشگاه ها در خیابان روزولت. وجود بیمارستان فروشگاه هدیه ای که تا به حال بولینگ; ناهار گردش به لا Fusta آرژانتین رستوران که در آن پدرم به تماشای لیگ قهرمانان اروپا در روزهای چهارشنبه و می دانستم که همه از پیشخدمت با نام.

و همانطور که ما در نهایت ما را به اتاق کار پدر من به نظر می رسید مانند جالبترین مرد در طبقه: او را اسکن ID او و ما می خواهم پیاده کردن این راهروهای طولانی و به طور ناگهانی وجود دارد و همه این افراد در ظاهر خود را سر درهای خود را برای گفتن سلام. هر زمان که آنها را دیدم برادران من و من لبخند خود را گسترده تر شد. “کارلوس شما پسر خیلی خوش تیپ” یک پرستار می گویند به او اضافه کرد: “آنها آن را مستقیما از مادر خود!” و پدر من می خنده و چهره های ما را به نوبه خود به رنگ قرمز و سپس او را رژه ما را به درمانگاه HIV درمانگاه که در آن پرستار گیل خواهد خرج کردن ما گونه و نلسون فروشنده خواهد crack گسترده ای لبخند از پشت میز خود.

هر بار که برادران من و من در آمد خود را در درمانگاه خانواده ما احساس خوش آمدید. آن را نمیگیرد طولانی برای من به یاد بگیرند که این بود که چگونه آنها را به بیماران خود احساس می کنید بیش از حد—و در مراتب مهم تر سطح. Elmhurst در خدمت برخی از آسیب پذیر ترین افراد در این شهر بسیاری از آنها مهاجران از سراسر جهان و بیماران مبتلا به HIV در برخی از مناطق حاشیه ای در میان آنها است. درمانگاه کارکنان از پرستاران و پزشکان به اجتماعی کارگران و کارمندان تشخیص بسیاری از چالش های بیماران خود را در صورت: آنها کار ساعت های نامنظم و بسیاری از تجربه مالی و مسکن و غذا ناامنی; در بالا از آن همه بودن HIV مثبت آنها اغلب تجربه یک آرایه وسیعی از فرهنگی کلاله و تبعیض از افراد نزدیک به آنها را.

بنابراین کارکنان بسیاری از آنها مهاجران یا فرزندان مهاجران خود را اغلب ارائه socioemotional پشتیبانی است که یک جزء جدایی ناپذیر از مراقبت از خود. “ما مثل خانواده دوم ما به بیماران مبتلا به” ماریا Ferreira-Ortiz یک پرستار در درمانگاه گفت: من در تلفن به زبان اسپانیایی روز دیگر. “Hola, ¿cómo estás, querido?ما در آغوش گرفتن و بوسه آنها را زمانی که آنها می آیند چرا که بسیاری از ما شناخته شده آنها برای سال و گاهی چند دهه.”

اما زمانی که coronavirus وارد نیویورک, ناگهان همه چیز را تغییر داد. این واقعیت است که بسیاری از المهرست بیماران کار ضروری حداقل دستمزد یا فرفره-اقتصاد شغل بدان معنی است که این بیمارستان به سرعت تبدیل به “کانون کانون” از شیوع بیماری در این شهرستان است. آن را ناشی از یک نوع خاص از درد به دیدن چنین محل آشنا ناگهان بخور با بسیاری از علائم طاعون و مرگ است. یک زمان وجود دارد برخی از هفته پیش که تقریبا هر شب می دیدم که شب اخبار خبرنگاران تا به حال ایستاده در کنار تلفن همراه morgues که پارک شده در نزدیکی La Fusta. طولانی راهرو شد و در حال حاضر پر شده با برانکارد حمل بیمار و پزشکان و پرستاران gowned مانند فضانوردان. من نمی توانستم تحمل به فکر می کنم مردم من می دانستم که به عنوان بسیار خطرناکی قرار گرفته است.

در حال حاضر بسیار بدتر از coronavirus در المهرست به نظر می رسد که کاهش یافته است. اما به عنوان خدمه دوربین حرکت به دیگر نقاط داغ و المهرست محو از عناوین کارکنان بیمارستان باید به مقابله با یک چالش جدید: چگونه برای بازگشت به مراقبت از غیر COVID بیماران به صورت عادی حفظ حس جامعه و نزدیکی لازم برای افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر از همه در میان طولانی مدت اثرات مخربی ویروس را تهدید می کند که در خفا انجام دادن در امواج برای بسیاری از ماه (یا سال) آمده است. برای HIV درمانگاه در نظر گرفته شده یک فضای امن برای بسیاری از بیماران نیاز به فاصله با COVID-19 می تواند که به طور قابل توجهی بیشتر به چالش کشیدن.

“ما گرم لمسی انسانی ما-تماس با رویکرد است که در حال حاضر از بین رفته اند” هلن Chabla یکی دیگر از پرستار به من گفت در تلفن. وجود دارد پلکسی گلاس در مقابل میز های موقت ویندوز و درب های پراکنده در مورد راهرو طولانی که در آن بيماران هنگامی که قادر به درخواست روزمره سوالات و گفتگوی دوستانه با کارکنان. اکثر انتصابات در حال انجام توسط televisit—برای برخی از بیماران این به این معنی تنها جایی که آنها مجبور به پنهان کردن خود را در وضعیت که در آن آنها می توانند صحبت می کنند آزادانه و بدون ترس از تبعیض از بین رفته است. و این مهم است.

این مسائل به دلیل گاهی اوقات در یک محل مانند المهرست HIV درمانگاه که در آغوش گرفتن و یا دوستانه از دست دادن یک کارمند ممکن است تبدیل به تنها یک بیمار ممکن است دریافت تمام طول روز. از آنجا که پرستاران و مددکاران اجتماعی کمک به ترجمه پیچیده انگلیسی مدارک ارائه شانه به گریه در و توصیه اهمیت خانواده برای بیماران متعلق به جوامع که در آن شرایط پزشکی ممکن است آنها را ناخواسته. چرا که پزشکان به مانند پدر من مهم نیست که از خواب بیدار شده تا اواخر شب تماس های شخصی و ایمیل از بیماران نیاز به مشاوره (حتی اگر این بیماران باید نقل مکان کرد و تا کنون در سراسر جهان آنها را فراموش نکنید که در آن حمایت خود را از شبکه را می توان یافت). این مسائل به این دلیل که کارکنان باید همه تبدیل به عادت کرده اند برای کمک به در راه است که بسیار فراتر از شرح شغل آنها همه بدون به خطر انداختن تعهد خود را به مراقبت های پزشکی خود را—این درمانگاه با وجود اینکه در یک بیمارستان عمومی با منابع کشیده نازک به رسمیت شناخته شد در سال 2017 به عنوان یکی از HIV/ایدز مراکز مراقبت در کشور است.

من تعجب نیست که کارکنان در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن راه برای نگه داشتن انجام آنچه انجام می دهند بهترین. در حالی که حمایت فیزیکی—در آغوش پاک و دور از اشک—ممکن است در وقفه های کلامی و عاطفی حمایت خواهد نگه قوی. “عشق را نمی توان دور عشق هنوز هم وجود دارد” گفت: پرستار جودیت گارسیا. “من به نام کاملا چند از بیماران من به دیدن اگر آنها درست و آنها بسیار خوشحال هستیم. و بسیاری از بیماران ما نیز رسیده به ما برای دیدن اگر ما خوب بیش از حد. آنها می دانند که آنچه که ما از طریق رفته.”

تمام جهان به نظر می رسد به دانستن آنچه که از طریق آنها رفته و به نام “المهرست” در حال حاضر. آن را در زمان یک فاجعه مانند این بیماری همه گیر برای خط مقدم کارگران در جوامع محروم مانند Jackson Heights در نهایت متوجه شود—در حالی که روز به روز طولانی قبل از این ویروس وحشتناک گرفتار آنها و بیماران خود آنها بوده و آنها با انجام برخی از مهم ترین unprompted heroics به نگه داشتن یکی از آسیب پذیر ترین و در عین حال پر جنب و جوش محله در نیویورک سالم و زمزمه.

من در آرزوی ویروس رایگان روز هنگامی که آن را به همهمه دوباره—برای روز هنگامی که churro چرخ دستی در نیروی کامل زمانی که Agencias de viajes پشت باز برای کسب و کار و زمانی که زمین بازی سراسر از بیمارستان بار دیگر پر شده بود و با کودکان نقطه از سراسر جهان است. “اوه خدای من! این پسر شما است ؟ من به یاد داشته باشید زمانی که او این قد بلند” پرستار گیل می گویند به پدرم زمانی که من می آیند برای دیدار قرار دادن دست خود را سه متر بالاتر از کف.

و من امیدوار برای روز پس از همه گیر هنگامی که آنها در نهایت دریافت کافی منابع و پشتیبانی که آنها باید نه تنها به طور کامل بازسازی خانه آنها ایجاد کرده اید اما برای حفظ آن در ادامه به ارائه مراقبت با کیفیت برای کسانی که به آن نیاز دارید. بیماران را همیشه به یاد داشته باشید خود را در المهرست خانواده و در حال حاضر که به نام اتحاد ricocheted در سراسر این سیاره برای غمگین ترین دلایل من امید جهان به یاد داشته باشید آنها را بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de