Astrophotographers نشان می دهد مورد علاقه خود را درخاکسپاری سایت بر روی زمین

اگر شما به دنبال برای رفتن بر روی یک ماجراجویی مجازی شما می توانید با خیال راحت کشف برخی از زیبا ترین skywatching سایت از امنیت خانه خود را با کمک برخی از ستارگان astrophotography.

چند skywatching علاقه مندان به اشتراک گذاشته اند مورد علاقه خود درخاکسپاری سایت با Space.com و فرستاده شده در عکس های باور نکردنی از آنچه به نظر می رسد در این مناطق است. این که آیا آن یک دیدنی و جذاب dark-sky ویستا و یا زرق و برق دار, افق, این عکس های زیبا ویترین آنچه که شما می توانید تجربه دفعه بعد شما قادر به سفر به صورت واقعی است.

در اینجا خود را به مکان های مورد علاقه خود را در کلمات (ویرایش شده برای ظهر یا وضوح).

مرتبط: چگونه به ضربه محکم و ناگهانی شب عالی-آسمان عکس های خود را با گوشی های هوشمند

Rogelio برنل Andreo / DeepSkyColors.com

ابراز پیروزی از اکتشاف تپه – دره مرگ در پارک ملی کالیفرنیا

ابراز پیروزی از اکتشاف تپه – دره مرگ در پارک ملی کالیفرنیا. (اعتبار تصویر: Rogelio برنل Andreo / DeepSkyColors.com)

پارک ملی دره مرگ معروف است دور آن و آسمان های تاریک. اگر شما برای جلوگیری از بیشتر نقاط محبوب و حتی مناطق دور افتاده مانند زرق و برق دار Eureka تپه که زمانی که شما واقعا می تواند احساس آن است که فقط شما چشم انداز و یک آسمان پر از ستاره تقریبا به معنای واقعی کلمه در حال سقوط بر شما. (P. S.: مرد بالا رفتن از تپه های شنی است که من آن را یک عکاسی از خود!)

Tenaya لیک – پارک ملی یوسمیتی در کالیفرنیا

Tenaya لیک – پارک ملی یوسمیتی در کالیفرنیا (اعتبار تصویر: Rogelio برنل Andreo / DeepSkyColors.com)

هنگامی که دوستان شما از من بپرسید چه محل های مورد علاقه من در یوسمیتی من همیشه جواب: من نمی توانم یکی را انتخاب کنید. وجود دارد بیش از حد بسیاری از “مورد علاقه” مکان در یوسمیتی. اما همیشه وجود دارد یک محل من منتظر راه برای روشن شدن هر سال برای, بنابراین من می توانید بروید و اقامت وجود دارد و تمام شب. هنگامی که شما با دیدن ستاره به سختی twinkling, منعکس شده در آب, شما می دانید شما شاهد آرامش مطلق. (P. S.: تصویر است نه مرکب. همسر من آریانا و I.)

علاوه بای – Moloka عبادتى هاوایی

علاوه بای – Moloka عبادتى هاوایی (اعتبار تصویر: Rogelio برنل Andreo / DeepSkyColors.com)

مایک تیلور / www.miketaylorphoto.com

شکارچیان ساحل – پارک ملی آکیدیا مین

شکارچیان ساحل – پارک ملی آکیدیا مین (اعتبار تصویر: Mike Taylor / www.miketaylorphoto.com )

این یک محل بزرگ برای مشاهده و عکس زیبا ما مین آسمان شب. جزر و مد در پیش زمینه باعث می شود برای بازتاب فوق العاده از ستاره.

قطب توتم – Monument Valley آریزونا

قطب توتم – Monument Valley آریزونا (اعتبار تصویر: Mike Taylor / www.miketaylorphoto.com )

کهکشان راه شیری باعث می شود یک پس زمینه دراماتیک برای یاد قطب توتم بالا می رود که 381 فوت (116 متر) بالاتر از کف دره. قابل توجه ترین ویژگی های این مکان بدون شک باد جاروب امواج شن و ماسه در پیش زمینه.

کیپ گراز دریایی – مین

کیپ گراز دریایی – مین (اعتبار تصویر: Mike Taylor / www.miketaylorphoto.com )

این کلبه در کیپ گراز دریایی مین به تازگی تبدیل به یک عکس از ویژگی های در جنوب مین ساحل پس از آن ساخته شد در سال 2017. شده اند وجود دارد بسیاری از عکس های این ساختمان در هنگام طلوع و غروب آفتاب, اما تعداد بسیار کمی گرفته شده در شب با کهکشان راه شیری در پس زمینه.

Chirag Upreti / chiragupreti.com

مجسمه آزادی – شهر نیویورک

مجسمه آزادی – شهر نیویورک (تصویر های اعتباری: Chirag Upreti / chiragupreti.com)

من به ویژه مانند مجسمه آزادی به عنوان یک موضوع به دلیل آن است که قدرتمند و جهانی نمادی از آزادی است. علاوه بر شرق و غرب افق عمدتا کاملا باز و بدون هیچ ساختمان های مسدود کردن طلوع و یا غروب مشاهده.

در این تصویر پر گل آبی ماه مارس 2019 دیده می شود بیش از افق در اوایل گرگ و میش با مه رقیق و یا نازک ابر در جو است. بعد این ابهام همچنان ادامه داشت به یک کمی منتشر قمری تاج.

من برنامه ریزی شده این شات با استفاده از یک ابزار به نام “عکاس نجومی” برای دریافت کامل ماه به تصویب فقط در اطراف مشعل مجسمه آزادی یک نماد یاد روشنگری. اینکه فقط یک زن و شوهر از درجه طول افق, من انتظار می رود ماه به رنگ زرد طلایی رنگ که مکمل طلا از مشعل ذره نماد آن است که “مجسمه آزادی را مشعل چراغ راه آزادی به ما نشان میدهد راه آزادی” به عنوان اظهار داشت: با خدمات پارک های ملی.

سیگنال ماونتن – Grand Teton National Park, Wyoming

سیگنال ماونتن – Grand Teton National Park, Wyoming (اعتبار تصویر: Chirag Upreti / chiragupreti.com)

من برنامه ریزی شده این شات قبل از خروج برای سفر به وایومینگ با استفاده از www.heavens-above.com. از این سایت من می دانست که در ایستگاه فضایی بین المللی خواهد پرواز گذشته ستاره نگهبان شمال و نزدیک به دب اکبر صورت فلکی. در طول روز من scouted محل بالای سیگنال کوه که به من یک دید واضح و روشنی از دامنه کوه با جکسون دریاچه peeking از بین شاخ و برگ دادن به این تصور از یک رودخانه است.

کوه مورن غالب شمال این بخش از Teton محدوده با آن کتری یخچال قابل مشاهده است. من تا به حال تصویری از ایستگاه فضایی خطی در سراسر آسمان آن را به عنوان روشن تر شد و زمانی که از آن عبور Arcturus (ستاره درخشان بیش از رشته کوه). یک بار به ایستگاه فضایی رفت و گذشته آن را باز کردم شاتر برای مدت طولانی قرار گرفتن در معرض به تصرف خود در پرواز به عنوان یک ناگسستنی خط آن را به عنوان قرق گذشته دب اکبر. کمی سبز و قرمز airglow نیز می تواند در آسمان دیده می شود و در افق همراه با مصنوعی airglow — به احتمال زیاد از آیداهو فالز نهفته است که غرب از این کوه است.

Vík ایسلند

Vík ایسلند (اعتبار تصویر: Chirag Upreti / chiragupreti.com)

من هم از اول شفق شمالی در هواپیما سوار شدن به ایسلند. من به یاد داشته باشید از دیدن این شکل تغییر خاکستری ابرها خارج از پنجره هواپیما و به خودم فکر کردم: “این عجیب و غریب است.” بنابراین من در زمان از دوربین محافظ لنز از داخل کابین چراغ و چند فریم. ابرها بودند باریک سبز و من به سختی می تواند شامل من شور و شوق.

آسمان در سراسر شهرستان از Vík شد و پیش بینی می شود ابری برای شب و شانس تیراندازی این شب تار شد اما خوش شانس بود استراحت در پوشش ابر نشان داد که نزدیک به عمودی کهکشان راه شیری در این سایت تاریک. من می توانید ببینید این مثل نور سوسو دیوار نور از سمت شمال. نور از آسمان توسط این شفق آن را به عنوان نزدیک کهکشان راه شیری بود در تضاد کامل با آسمان تاریک. حدود 10 تا 15 دقیقه پس از این شات های سبز براق احاطه آسمان و جزئیات کهکشان راه شیری از دست داده بودند. به زودی پس از ابرها در آمد و من آن را به نام یک شب.

میگوئل کلرو / www.miguelclaro.com

آسمان تاریک Alqueva رزرو پرتغال

آسمان تاریک Alqueva رزرو پرتغال (اعتبار تصویر: میگوئل کلرو / www.miguelclaro.com )

این شب پرستاره صحنه دستگیر شد در پایان فصل تابستان از Noudar در آسمان تاریک Alqueva خاک در پرتغال. این تصویر نشان می دهد موزاییک تصویر از یک کهکشانی قوس بالای یک درخت مرده. قوس خود را در تابستان راه شیری است که به تدریج ناپدید شدن در افق غربی با توجه به زمان از سال است. در حالی که در جهت مخالف قوس زمستان راه شیری شروع به نظر می رسد در آسمان شرق با ارابهران و برج ثور صورت فلکی درخشان روشن است. در حالی که ستاره ها از تابستان مثلث در حال گرفتن پایین در سمت چپ آسمان blueish ستاره خوشه خوشه پروین است که به تدریج بیشتر به عنوان دیده می شود در سمت راست تصویر.

آتاکاما شیلی

آتاکاما شیلی (اعتبار تصویر: میگوئل کلرو / www.miguelclaro.com )

پس از یک سفر طولانی ماشین از آنتوفاگاستا به سانتیاگو در شیلی ما استراحت در جایی در وسط Atacama. در حالی که من سفر جاده شریک در تلاش بود برای بهبود یافتن از یک مدت طولانی 5-ساعت رانندگی من تصمیم به جست و خیز استراحت و رفتن به خارج برای ضبط یک شب فوق العاده که من به زیادی موزاییک ساخته شده از 19 تک عکس.

تنهایی این صحنه بود واقعا مسحور; به دنبال گسترده ای مایل به قرمز بیابان صخره ای که در آن یک ماشین قرمز می ایستد در زیر شگفت آور قوس کهکشان راه شیری است. واقعا وجود دارد هیچ چیز جدا کردن ما انسانها از جهان ما خارج است. فراتر از چشم انداز ویژگی های تصویر را گرد و خاکی قلب کهکشان ما و همچنین بسیاری از مناطق تاریک گرد و غبار و خوشه های ستاره. کهکشان های دیگر نیز درخشان مانند کوچک و بزرگ Magellanic Clouds مرئی نزدیک به افق است.

رنگارنگ منطقه در قسمت بالا سمت چپ رو Ophiuchi ابر پیچیده و دور نیست یک نور روشن و سفید متعلق به سیاره مشتری است. در جهت مخالف در گوشه سمت راست بالا شما می توانید ببینید بزرگترین خوشه کروی در کهکشان راه شیری است. این است که امگا قنطورس است که حدود 10 میلیون ستاره است.

Seljalandsfoss آبشارهای ایسلند

Seljalandsfoss آبشارهای ایسلند (اعتبار تصویر: میگوئل کلرو / www.miguelclaro.com )

در اینجا است که یک پانوراما صحنه های سبز شفق قطبی در بالای Seljalandsfoss صخره با آبشارهای کوچک و اسیر در طی یک جای تعجب فعال شب در پایان ماه اکتبر. در پیش زمینه شما می توانید ببینید سرد پوشش گیاهی با اشکال کریستال انعکاس سبز رنگ ارائه شده در آسمان است.باد خورشیدی برانگیخته زیبا مایل به سبز شفق ها که دیده می شود می تواند بیش از ایسلند در این دوره است. خوشبختانه به لطف آسمان پوشیده از ابر هوا و برخی از شفق قطبی chasing انجام می شود با ماشین من می توانم نشان می دهد آنها هنوز هم عکس تک.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im