ستاره شناسان سازمان دیده بان نوترون “ستاره اتهام” تا قبل از X-ray انفجار

شارژ کردن

برای اولین بار ستاره شناسان قادر به تماشای تمام مراحل از یک ستاره نوترونی جذب مواد و در نهایت رها کردن انفجار قدرتمند از اشعه ایکس.

دانشمندان از مدت ها فکر کرده اید که چرا ستاره نوترونی ایجاد این خشونت طغیان. این زمان در اطراف آن در زمان 15 دانشمندان از پنج موسسه با استفاده از هفت رصدخانه به منظور جمع آوری اطلاعات کامل در مجموعه, با توجه به یک دانشگاه موناش آزادی مطبوعات. و با آن اطلاعات در دست دانشمندان امیدوارند در نهایت به ایجاد حس از این عظیم x-ray انفجار.

Shoop دا Woop

پس از 12 روز از جذب ماده از آن را اعلام دیسک — توجه به چرخش در اطراف در یک حلقه یا مارپیچی — نوتروني ستاره لعنتی از یک هواپیمای جت از اشعه ایکس چندین هزار بار روشن تر از خورشید ما. قبل از این مطالعه دانشمندان فکر می کردند که قبل از انفجار, اعلام مرحله تنها به طول انجامید دو یا سه روز بیشتر.

انفجار هفته به طول انجامید با توجه به تحقیقاتی که پذیرفته شده برای انتشار در مجله Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه. در دوران کوتاهی که پنجره آن به عنوان مقدار انرژی که خورشید ما در یک دهه.

نگاه اجمالی نادر

در نهایت دانشمندان امیدوارند تا با استفاده از این غیر منتظره ای-جامع مجموعه داده ها به بهبود درک خود را از نوترون ستاره ها و در نهایت ایجاد حس بهتر از جهان است.

“این کار را قادر می سازد ما را به برگ ریزان برخی از نور در فیزیک accreting نوترون سیستم های ستاره ای و به درک این که چگونه این مواد منفجره طغیان باعث می شوند در وهله اول که گیج ستاره شناسان برای مدت زمان طولانی” نیویورک دانشگاه محقق دیوید راسل گفت: در انتشار.

ادامه مطلب: ستاره شناسان گرفتن یک تپ اختر ‘تأمین انرژی’ [دانشگاه موناش]

بیشتر در نوترونی ستاره: ستاره شناسان کشف یک منبع جدید و دیدنی رادیو جت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>