ستاره شناسان هشدار می دهند که خورشید ما است که با داشتن یک “بحران میانسالی”

مکانیسم مقابله

آفتاب رفتار عجیب نسبت به آن کیهانی همسالان ساخت ستاره شناسان فکر می کنم که ممکن است آن را در وسط برخی از مرتب کردن بر اساس از دوره گذار است.

در یک نظرسنجی از خورشید و 369 ستاره دیگر که به اشتراک گذاری آن خواص موسسه ماکس پلانک ستاره شناسان دریافتند که خورشید بسیار کمتر فعال تر از دیگران معکوس گزارش شده است. و پیشرو توضیح است که خورشید ممکن است در وسط یک نوع “بحران میانسالی.”

نگه داشتن آرام

بیش از چهار سال گذشته روشنایی ستارگان دیگر نوسان شدید در حالی که خورشید در آنجا ماند نسبتا ثابت با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله علوم. در واقع تفاوت بین خورشید را درخشان و dimmest لحظات یک پنجم اندازه ستارگان دیگر است.

“ما می خواستیم برای دیدن اگر خورشید است به نحوی متفاوت” موسسه ماکس پلانک محقق تیمو رینهولد گفته معکوس. “مردم ادعا کرده اند که آن را آرام تر از ستاره دیگر در حالی که دیگران ادعا کرده اند که آن را به طور مشابه فعال بنابراین ما واقعا می خواستم به آن را جوش پایین به این بسیار خورشیدی-مانند نمونه که بسیار شبیه به خورشید است.”

در نیمه راه وجود دارد

این امکان وجود دارد که این خورشید است که صرفا در یک مرحله مختلف از برخی از مرتب کردن بر اساس الگوی چرخه ای از ستاره دیگر. اما از آنجا که آن را نیز در نیمه راه از طریق آن می رود نه میلیارد سال عمر این امکان وجود دارد که خورشید ما است و در وسط به خصوص آرام اواسط راه از نقطه در زندگی خود را.

“یک توضیح دیگر این است که خورشید در آن میانسالی بحران” رینهولد گفته معکوس.

ادامه مطلب: خورشید بحران میانسالی می تواند آن را به ایستادگی کردن در جهان [معکوس]

بیشتر در آفتاب: دانشمندان بهت زده: خورشید میدان مغناطیسی به نظر می رسد به کوه در می رم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>