ستاره شناسان با استفاده از ابزارهای جدید برای کاوشگر حلقه در اطراف اورانوس

ستاره شناسان در دانشگاه برکلی فقط در زمان متوسط از حلقه های مرموز در اطراف اورانوس برای اولین بار با استفاده از داده ها از Atacama Large میلیمتر Array (ALMA) و تلسکوپ بسیار بزرگ (VLT).

آنها دریافتند که بزرگترین و قابل رویت ترین حلقه موسوم به “حلقه اپسیلون” — نمایشگاه برخی از غیر معمول صفات هنگامی که در مقایسه با دیگر حلقه های اطراف دور یخ غول پیکر.

“زحل عمدتا یخی حلقه گسترده ای روشن و طیف وسیعی از اندازه ذرات از میکرون اندازه گرد و غبار در درونی ترین حلقه های D به ده متر در اندازه اصلی حلقه” گفت: Imke د Pater, یک دانشگاه برکلی استاد نجوم و نویسنده سرب از مطالعه این هفته منتشر شده در مجله نجوم, در بیانیه ای. “انتهای کوچک گم شده در حلقه های اصلی اورانوس; درخشان ترین حلقه اپسیلون تشکیل شده است به اندازه یک توپ گلف و سنگ بزرگتر.”

ستاره شناسان برای اولین بار کشف کرد که اورانوس دارای حلقه — فقط آن را در منظومه شمسی رفقا مشتری, نپتون و زحل در سال 1977. اما بسیاری از سوالات خود را در خصوص ترکیب و منشاء بدون جواب باقی مانده.

در حال حاضر به لطف جدید تصویربرداری حرارتی اطلاعات ستاره شناسان مشخص شد که این حلقه وجود دارد در یک یخی 77 درجه کلوین در مورد -321 فارنهایت یا تقریبا به نقطه جوش نیتروژن مایع در فشار استاندارد.

آنچه تا به حال محققان خاراندن سر خود را اگر چه ترکیب اورانوس حلقه. سیارات دیگر در منظومه شمسی ما باید حلقه های ساخته شده از یا ذرات بزرگتر یا پودری گرد و غبار و یا ترکیبی از هر دو. برای مثال مشتری و نپتون حلقه ها تا حد زیادی تشکیل شده از ذرات ریز.

اما اورانوس حلقه تا به حال گرد و غبار بین حلقه ها در حالی که حلقه خود را به نظر می رسد عدم وجود هر گونه گرد و غبار در همه.

“ما در حال حاضر می دانیم که اپسیلون حلقه است که کمی عجیب و غریب, از آنجا که ما نمی بینیم کوچکتر مسائل گفت:” دانشگاه برکلی فارغ التحصیل و دانشجو ادوارد Molter. “چیزی شده است جارو کوچکتر مسائل و یا آن را تمام glomming با هم. ما فقط نمی دانم.”

این حلقه نیز “بسیار باریک و نسبت به حلقه های زحل” توضیح Molter. “وسیع ترین های اپسیلون حلقه متفاوت بوده و از 20 تا 100 کیلومتر گسترده ای در حالی که زحل 100 یا ده ها هزار کیلومتر گسترده است.”

بنابراین چه چیزی باعث این حلقه به شکل? آن را یک رمز و راز است که bashed به اورانوس باعث آن شمالی-جنوبی محور به شیب از خورشید هواپیما و انتشار یک دسته از ذرات ؟ احتمالا نه — محققان در حال حاضر رد حلقه بودن مانده باقی مانده از زمانی که این سیاره برای اولین بار تشکیل میلیاردها سال پیش علم هشدار گزارش شده است.

هنوز هم این کشف می تواند به ما بینش به ماهیت و منشاء اورانوس حلقه.

“این یک گام به سوی درک ترکیب آنها و اینکه آیا همه حلقه ها آمد از همان منبع مواد یا متفاوت برای هر حلقه” Molter اضافه شده است.

ادامه مطلب: تصاویر خیره کننده نشان می دهد که حلقه های اورانوس مانند هیچ چیز دیگری در منظومه شمسی [علم Alert]

بیشتر در اورانوس: ناسا داده ها نشان می دهد چیزی نشت اورانوس

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>