ستاره شناسان نقطه قوی ترین طوفان کیهانی در جهان شناخته شده

کیهانی تورنت

زمانی که یک سیاه چاله burps از ذرات کیهانی جت شناخته شده به عنوان یک کوازار آن گاهی اوقات می تواند ایجاد بادهای قدرتمند است که جریان از طریق اطراف کهکشان.

معمولا این بادهای نسبتا کوچک اما Space.com گزارش می دهد که ستاره شناسان فقط یک کوازار به ایجاد یک طوفان کیهانی است که بر خلاف هر چیزی که تا به حال دیده بود.

“دیوانه قدرتمند”

به طور معمول یک کوازار را باد می تواند مانع از ستاره تولید در کهکشان های اطراف آن با توجه به Space.com. تحقیقات بر روی این خاص quasar منتشر شده در ماه گذشته در مجله منسوب به فیزیک نجومینیست نگاه به تاثیر آن به جای تمرکز بر چگونه incomprehensibly قدرتمند وزش طوفان بود.

“در حالی که بالا و سرعت باد را قبلا مشاهده شده در quasars این بوده است نازک و باریک حمل تنها مقدار نسبتا کمی از جرم” غربی دانشگاه ستاره شناس سارا گالاگر گفت: در آزادی مطبوعات. “خروج از این کوازار در مقایسه نوردد همراه مقدار بسیار زیادی جرم در سرعت های باور نکردنی. این باد دیوانه, قدرتمند, و ما نمی دانیم که چگونه کوازار می توانید راه اندازی چیزی بسیار قابل توجه است.”

جدید دسته

اخترشناسان پشت پژوهش گمان آنها کشف کرده ام کلاس کاملا جدیدی از کوازار در دسترس نباشد.

“این اشیاء بیش از حد سخت برای مطالعه قبل از تیم ما ما روش و تا به حال اطلاعات مورد نیاز ما” دانشگاه اوکلاهما ستاره شناس و مطالعه همکاری نویسنده کارن Leighly گفت: در آزادی “و در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها ممکن است جالب ترین نوع باد می وزد quasars به مطالعه است.”

ادامه مطلب: ستاره شناسان نقطه کوازار با قدرتمند ترین بادها تا کنون دیده [Space.com]

بیشتر در quasars: به تازگی کشف کوازار 600 تریلیون بار روشن تر از خورشید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>